AFTENSTÆVNE  PÅ  NATURCENTER  SKOVGAARD  VED  HORSENS  DEN  5.  AUGUST  2008

Tryk for at komme til:
Svær ligeElite lige



Svær lige

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT fejlPindPoint
1Heidi Vitting PedersenStampegårdens Sorte Skoda00:50,2800:16,82013
2Betina MillerStampegårdens Nike01:18,8500:53,91012
3Rasmus V BakPlaymates Player af allegården01:24,5300:55,72012
4Sabrina RasmussenBella's All Star00:59,5300:58,50012
5Betina MillerLykkegårdens Dior01:08,2201:18,63012
6Maria BankeGaunby´s Tribute To Triumph00:28,1210:17,4711
7Kirsten BjergKarl10:22,1800:18,8711
8Sabrina RasmussenMilka's El Diablo00:24,0310:18,9011
9Sabrina RasmussenCasaNova10:40,4100:22,8511
10Liza LassenElmely Lucca Like Af Sommerly00:50,2210:27,1011
11Annette Skougaard JensenAllégaarden´s Wonderboy Balou00:22,1910:30,8211
12Betina MillerPlayboys Playmate af Stampegår...01:06,5011:05,2511
13Lisette KongerslevGaunbys Fresh Fri Fly10:23,4110:19,442
14Lisette KongerslevHønsehusets Lillefod20:57,5900:26,442
15Maria GadkjærStrit10:47,8710:39,122
16Annette Skougaard JensenMimi´s Pokemon20:19,6810:19,033
17Maria BankeGaunby´s Mighty Macijevski20:34,2810:19,313
18Liza LassenGaunbys Indian Summer2 + 12:10,0700:37,973
19Kirsten BjergSommerly´s Kenzo20:29,1210:48,183
20Lisette KongerslevTiny Triumph af Gaunby30:40,0310:28,634
21Sabrina RasmussenMy Fair Lady af Gaunby21:12,1221:09,184
Uplac.Maria GadkjærSpeedytrak sig
Antal deltagere: 22.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Aase Bjerner
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen

Elite lige

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT fejlCert.Point
1Rasmus V BakBella's Mr. Blue11:28,0602:12,59114
2Sabrina RasmussenMagic's Eittoh20:17,5410:13,253
3Aase BjernerLykkegaardens Lamborghini Gall...11:10,5421:38,783
4Betina MillerGaunbys GCh. Mr. Playboy Bunny22:21,1211:59,813
5Maria BankeFiona´s Dimar31:06,3210:47,944
6Camilla BorchLotus30:57,6510:51,404
7Sabrina RasmussenGCh. Hot'n'sweet40:31,5910:31,075
8Lisette KongerslevÆblegårdens Cool Wildberry41:25,7821:20,536
9Kirsten BjergSommerly´s Gucci50:50,1230:27,508
10Liza LassenElmely Mr Chapman KG40:57,2840:44,048
11Camilla BorchChili60:33,8730:26,389
12Lisette KongerslevSønderlunds Mushu61:28,9040:59,9410
13Camilla BorchClassica70:43,8750:50,0612
Uplac.Betina MillerHindbærgårdens Queen Of Darkne...4+1+12:35,18Trak sig
Antal deltagere: 14.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Heidi Pedersen
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2:30
Til toppen