STÆVNE  VED  VESTER  MØLLE  VED  SKANDERBORG  DEN  1.  JUNI  2008

Tryk for at komme til:
Let krogetSvær kroget
Elite krogetVeteran kroget



Let kroget

Plac.FørerKaninFejlFejlT. fejlT. tidPindPoint
1Annette JensenMimis Snoopy00030,512
2Sabrina RasmussenMilkas El Diablo101271
3Annette JensenMimis Pokemon01131,691
4Annette JensenSønderlunds Golden Star Uno10133,031
5Sif Snedker ChristensenHr. Musse10137,591
6Bettina BjergPrecious Qashqai af Pecasus10138,51
7Aase BjernerBygholms Kikkoman01140,4
8Annette JensenAllégårdens Funny Play01142,91
9Pernille W. NielsenMagic´s Magic Highlight10143,35
10Annette JensenAllégårdens Wonderboy Balou10156,15
11Pernille W. NielsenSavannah101131,46
12Kristina RubinBeders Copyright11238,84
13Mette PedersenVip´s Celica20243,84
14Kristina RubinRomeo11255,06
15Sabrina RasmussenMagic´s Maybe Magic21329,09
16Mette PedersenMilkas Chico30332
17Mette PedersenViP´s Porche21333,13
18Sabrina RasmussenMagic´s By your Side (Freja)31437,75
19Annette JensenOlivia the Black Star Moltres40437,87
20Sabrina RasmussenKløvervallens Theowind31443,16
21Pernille W. NielsenBeders After Eight314124,46
22Maria GadkjærSimba52732,31
23Pernille W. NielsenMargrethegårdens A Sign of Thu...6410119,5
Uplac.Rasmus BjernerAllégårdens SuDoku3disk
Uplac.Emilie V. AndersenSmilla4disk
Uplac.Kristina RubinTrillo4trak sig
Antal deltagere: 26.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Kirsten Bjerg
Bedømmelsesmetode: Ukendt
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen

Svær kroget

Plac.FørerKaninFejlFejlT. fejlT. tidPindPoint
1Aase BjernerLykkegårdens Lambourghini Gall...011106,7813
2Bettina BjergSommerly´s Gucci022102,09
3Sabrina RasmussenMagic´s Eittoh23551,63
4Betina MillerGaunby´s Heaven On Fire415114,5
5Betina MillerPlayboy´s Playmate af Stampegå...448109,91
Uplac.Mette PedersenLykkegårdens Boris1trak sig
Antal deltagere: 6.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Annette Jensen
Bedømmelsesmetode: Ukendt
Maksimum tid: 02:30 min.
Til toppen

Elite kroget

Plac.FørerKaninFejlFejlT. fejlT. tidCert.Point
1Betina MillerGaunby´s Gch. Mr. Playboy Bunny336302,063
2Rasmus BakBella´s Mr. Blue347119,16
3Sabrina RasmussenGch. Hot´n Sweet4+1510100
4Betina MillerHindbærgårdens Queen of Darkne...101020317,91
Uplac.Maja Thim LarsenFrygtløse Frankiedisk på tid
Antal deltagere: 5.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Rasmus Bjerner
Bedømmelsesmetode: Ukendt
Maksimum tid: 03:30 min.
Til toppen

Veteran kroget

Plac.FørerKaninFejlFejlT. fejlT. tidPindPoint
1Kirsten BjergSommerly´s Diva000211,97
2Kirsten BjergMarco011118,06
3Kirsten BjergSommerly´s Sensi20249,63
4Bettina BjergPolo11257,5
5Annette JensenMimi´s Lollypop202134,66
6Sabrina RasmussenFrede303119,6
7Maja Thim LarsenNussi123214,9
8Sif Snedker ChristensenStampe5712227,78
Antal deltagere: 8.  
Dommer: Aase Bjerner
Bedømmelsesmetode: Ukendt
Maksimum tid: 02:30 min.
Til toppen