STÆVNE  PÅ  NATURCENTER  SKOVGAARD  VED  HORSENS  DEN  15.  JULI  2007

Tryk for at komme til:
Svær krogetElite kroget
Længdehop



Svær kroget

Plac.FørerS.nr.KaninFejlFejlTidT fejlPindPoint
1Aase Bjerner1185Lykkegaardens Lamborghini Gal...020:38,9123
2Marlene Bruhn1258Jordbærgårdens Magic Twilight201:09,102
3Marlene Bruhn1022Fionas Nix Pille300:32,043
4Annette Jensen1170Pichatue211:42,253
5Maria Banke1360Gaunby´s Indian Summer221:11,224
6Maria Banke1471Gaunby´s Tribute to Triumph410:45,225
7Maria Banke1470Gaunby´s Mighty Macijevski510:46,786
8Kirsten BjergSommerly`s Sensi2+131:41,006
v9Alfred Larsen1173Jerry - Veteran332:10,656
9Rasmus Bak1338Donatello431:21,847
v11Maja Thim Larsen1177Hugo - Veteran3+32+33:06,8211
Antal deltagere: 11.   Heraf veteraner: 2.
Dommer: Betina Miller
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2:30
Til toppen

Elite kroget

Plac.FørerS.nr.KaninFejlFejlTidT fejlCert.Point
1Betina Miller440Gaunbys GCh. Mr. Playboy Bunny321:37,7253
2Maria Banke659Fiona´s Herly421:31,876
3Sabrina Rasmussen1154Ch. Hot'n'sweet520:52,757
4Maria Banke872Fiona´s Dimar531:19,038
5Maja Thim Larsen714Frygtløse Frankie6+1+111:47,259
6Rasmus Bjerner247Bygholms (Co)Sinus551:34,6810
7Sarah Rohde307Simba7+17+1+13:06,8117
8Sarah Rohde533Oliver8+1+34+1+33:37,3120
Udg.Betina Miller37Hindbærgårdens Queen Of Darkn...10
Antal deltagere: 9.   Heraf veteraner: 0.
Dommer: Aase Bjerner, Kirsten Bjerg
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 03:00 min.
Til toppen

Længdehop

Plac.FørerS.nr.Kanin6080100120140150160170180190200210Cert.Point
1Marlene Bruhn1305Famous GipsyOOOXOXOOOXOOOXOXXX14
2Marlene Bruhn1304Jordbærgårdens Star Tapir is...XOOOOOXOXOOXOXXOXXX
3Sabrina Rasmussen1576Magic's EittohXOOOXXOXOXOXOXOXOXXX
4Maria Banke1470Gaunby´s Mighty MacijevskiOOOOXOXOOOXXX
5Annette Jensen(1170)PichatueOOXXOOOOXOXXOXXX
6Sarah Rohde533OliverOOOOXXOOOXXX
7Marlene Bruhn169Jordbærgårens Tequila Hot n´...XOOOOXXOXOXOXXX
8Malene Nielsen1309Æblegårdens Quality is Easy t...OOOXOXOXOXXX
9Betina Miller984Gaunbys Heaven On FireXXOOOOXXX
10Maria Gadkjær851StritXXOXOOOXXX
11Aase Bjerner1185Lykkegaardens Lamborghini Gal...-OXOOXXX
12Malene Nielsen1308Æblegårdens Fighting for GoldXOOXXOXOXXX
13Kirsten Bjerg47KarlOOOXXOXXX
14Kirsten Bjerg989Sommerly`s OlopXOOOXXOXXX
15Sabrina Rasmussen1617CasanovaXOOXOXXOXXX
16Maria Banke872Fiona´s DimarOOOXX
16Kirsten Bjerg45Sommerly`s KenzoOOOXXX
16Maria Banke659Fiona´s HerlyOOOXXX
16Maria Banke1471Gaunby´s Tribute to TriumphOOOXXX
20Liza Lassen981Elmely Mr Chapman KGOOXXX
21Lisette Kongerslev160Hønsehusets Theo DorXOOXXX
22Liza Lassen1168Elmelys KonradOXOXXX
23Lisette Kongerslev1312Sønderlunds MushuXXOXOXXX
24Lisette Kongerslev1315Æblegårdens Hot Shot Silver S...XOXXOXXX
25Lisette Kongerslev1180Tiny Triumph af GaunbyXOXXX
26Sarah Rohde307SimbaXXOXXX
Uplac.Malene Olsen1519Hindbærgården's Look at me?XXX
Uplac.Malene Olsen1523Stampegaarden's GaffaXXX
Antal deltagere: 28.   Heraf veteraner: 0.
Dommer: Rasmus Bjerner
Bedømmelsesmetode: 60 cm
Til toppen