AFTENSTÆVNE  PÅ  NATURCENTER  SKOVGAARD  VED  HORSENS  DEN  29.  APRIL  2014

Tryk for at komme til:
Svær lige åbenElite lige



Svær lige åben
Dato: 2014-04-29 00:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Camilla á ArgjumOceans Going To A GoGo af Be...(S)00:53,6000:18,4601:12,0613
2Marlene BruhnHønsehusets Sniff (S)00:45,8100:32,5001:18,3112
3Lisette KongerslevHønsehusets Snusmumriken (M)01:14,4400:50,8402:05,2822
4Sandra BardevigSofiagårdens Mystery Summer (M)10:43,7200:27,7511:11,472
5Aase BjernerBygholms Ch. Lamborghini Dia...(S)00:41,5710:37,2511:18,821
6Maria GadkjærWinds Luke Skywalker (S)11:06,6900:43,9711:50,661
7Karina KristensenLykkes Falcon (S)20:21,0600:15,1820:36,24
8Camilla á ArgjumStampegårdens Ground Zero (M)20:51,7500:20,4121:12,16
9Louise JensenLast Heart af Pecasus (S)20:49,2800:40,1321:29,41
10Lisette KongerslevLykkes Sir James (S)20:51,0300:41,8721:32,90
11Karina KristensenStampegårdens Electric Enter...(M)11:01,2810:37,8121:39,09
12Marlene BruhnStampegårdens Walk of Fame (M)20:57,0300:47,8821:44,91
13Louise JensenVi.P's Wizard of Oz (M)21:50,9400:24,6522:15,59
14Lisa HeinFionas Deadly Dedication (M)11:39,0010:40,2822:19,28
15Maria GadkjærSommerly's Miindy af Magic (S)11:59,0010:49,5022:48,50
16Betina MillerFionas Innuendo DiNidus (S)20:23,0610:24,0030:47,06
17Sandra BardevigSofiagårdens Olympic Air (S)30:42,2200:27,8531:10,07
18Lisa HeinFionas Napellus (S)30:50,0000:27,2231:17,22
19Marlene BruhnFlamencos Stjärnglimt (S)30:49,2500:31,4431:20,69
20Malene LeerhøjSheiks Treat Me Right (S)10:42,9720:40,6531:23,62
21Sandra BardevigSofiagårdens Excalibur (M)31:06,2200:27,2531:33,47
22Malene LeerhøjLykkes Secret Soul (S)2+11:01,3800:45,9731:47,35
23Lene W. KristensenHopes Ch. Little Miss Prince...(S)30:59,4400:51,4731:50,91
24Camilla á ArgjumStampegårdens Island of Adve...(S)30:35,5010:20,0340:55,53
25Rasmus BjernerByte af Flora (S)30:34,4410:21,2540:55,69
26Charlotte EllebyStrandvejs Spring Revolution...(M)30:37,5910:38,9141:16,50
27Lisa HeinFlora Narcissus (Noah) (S)31:06,2710:54,0342:00,30
28Louise JensenFionas Loved By Jupiter (M)31:47,6211:42,4043:30,02
29Charlotte EllebyVi.P's Cinderella (M)4+11:51,4700:50,4152:41,88
30Charlotte EllebyDolly (M)31:13,0931:09,6362:22,72
31Karina KristensenFanTig Vade Retro af Bella (S)50:29,0920:34,1671:03,25
32Aase BjernerBygholms Lotus Europa (S)50:59,8130:36,7881:36,59
Uplac.Lisette KongerslevLykkes JoJo (M)31:39,03Trukket.
Uplac.Malene LeerhøjLykkes Maid Manson (S)Trukket.
Antal deltagere: 34.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Kirsten Bjerg
Aspirant: Heidi Mønsted
Sekretær: Helena Äikäs
Bedømmelsesmetode: D1 Fejl og tid lægges sammen.
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen

Elite lige
Dato: 2014-04-29 00:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidCert.Point
1Sandra BardevigLevades GCh. Yellowstone00:43,1300:31,0901:14,2214
2Sandra BardevigWinds SCh. Niva Pattaya11:08,5900:45,1611:53,75
3Lisa HeinGCh. Neottia Nidus-avis20:30,8500:16,8720:47,72
4Camilla á ArgjumOceans Dance Into The Light af...10:43,8510:25,6821:09,53
5Karina KristensenLykkes GCh. Fancy Faith20:59,3900:39,8121:39,20
6Sandra BardevigSofiagårdens Lacus Spei21:03,0300:56,2221:59,25
7Maria GadkjærMalega´s Scorpio21:08,2200:51,0921:59,31
8Malene LeerhøjStald Blue's Ch. Blue Ocean11:19,9111:08,5922:28,50
9Lisette KongerslevLykkes GCh. Karl Kani30:47,0000:46,6531:33,65
10Kirsten BjergLykkes State of Art31:07,6600:29,3131:36,97
11Lisette KongerslevLykkes GCh. Björn Borg20:51,6010:46,7231:38,32
12Marlene BruhnJordbærgårdens Hockey30:56,7100:49,5031:46,21
13Lisette KongerslevHønsehusets Ch. Diasay Rapa Nui00:51,5040:37,5341:29,03
14Camilla á ArgjumStampegårdens Caribbean Tales30:39,4420:30,0351:09,47
15Marlene BruhnWinds Zhoot Minai40:43,9710:30,3751:14,34
16Aase BjernerLeeds All-in-One50:35,9300:51,4751:27,40
17Karina KristensenBellas GCh. We Are The World a...20:47,5031:01,3751:48,87
18Camilla á ArgjumRegnbågens Fuel for Life21:10,8830:42,1051:52,98
19Marlene BruhnStampegårdens Pompidou30:59,631+11:02,4652:02,09
20Lisa HeinNidus' GCh Nardus Stricta af S...2+12:43,4722:14,4754:57,94
21Henrik Dyekjær MadsenSommerly's Pax21:28,102+11:34,4753:02,57
22Kirsten BjergSommerly's Kilan51:26,0041:29,3592:55,35
23Kirsten BjergLeeds Gaz Station Af All Star8+12:22,0640:46,16133:08,22
Uplac.Maria GadkjærMalega´s GeminiDisket fejl bane.
Uplac.Maria GadkjærGaunbys Ch. Multi MedieTrukket.
Antal deltagere: 25.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Rasmus Bjerner
Aspirant: Heidi Mønsted
Sekretær: Betina Miller
Bedømmelsesmetode: D1 Fejl og tid lægges sammen.
Maksimum tid: 02:30 min.
Til toppen