AFTENSTÆVNE  HOS  LOUISE  I  RÅDVED  VED  HORSENS  DEN  20.  AUGUST  2014

Tryk for at komme til:
Svær lige åbenElite lige



Svær lige åben
Dato: 2014-08-20 00:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Lisette KongerslevHønsehusets Balouline (S)00:55,0500:21,04013
2Lisa HeinFionas Napellus (S)00:34,0500:27,02012
3Charlotte EllebyHønsehusets Casino Royale (S)01:05,0210:15,0311
4Karina VilsbøllFantig Semper Fidelis af Bel...(S)00:51,0810:22,0911
5Lisa HeinFlora Narcissus (Noah) (S)10:45,0100:29,0711
6Rasmus BjernerOceans Inside Out af Bella (S)10:38,0100:41,0711
7Marlene BruhnJordbærgårdens Flo Rida (S)00:29,0720:30,082
8Malene LeerhøjStampegårdens Electric Enter...(S)10:47,0810:34,052
9Marlene BruhnFlamencos Stjärnglimt (S)10:46,0720:28,073
10Malene LeerhøjSheiks Treat Me Right (S)20:26,04
11Lisa HeinFlora Neotinea (M)20:36,03
12Karina VilsbøllStald Parsbergs Koh Tao af H...(S)20:43,09
13Camilla á ArgjumStampegårdens Tales of Etern...(S)20:48,10
14Charlotte EllebyShamigos Tabu Kompaner Suspe...(S)21:11,03
15Rasmus BjernerFloras Catalina (S)1+11:26,02
16Camilla á ArgjumHønsehusets Berry Blast (M)30:31,00
17Marlene BruhnHønsehusets Snusmumriken (S)30:47,02
18Karina KristensenOceans 4funkyflavours af She...(S)30:55,02
19Lene GadkjærSofiagårdens Wizz Air (M)1+21:19,08
20Maria GadkjærMalega´s To Tough To Stay St...(S)40:50,01
21Rasmus BjernerByte af Flora (S)41:17,04
22Charlotte EllebyVi.P's Cinderella (S)4+11:32,01
23Maria GadkjærMalegas Pablo Picasso (M)51:41,09
24Rasmus BjernerRozettas Steamfunk (Rozetta)...(M)81:02,04
Uplac.Karina KristensenStampegårdens Tribute in Lig...(S)Trak sig
Uplac.Karina VilsbøllSofiagårdens Eagle Air (S)Trak sig
Antal deltagere: 26.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Aase Bjerner
Sekretær: Lene Gadkjær, Louise Hansen
Bedømmelsesmetode: C2 - Bedste tredjedel i finale (0 - 1 fejl)
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen

Elite lige
Dato: 2014-08-20 00:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlCert.Point
1Camilla á ArgjumStampegårdens Ground Zero00:45,0600:45,01014
2Camilla á ArgjumStampegårdens Caribbean Tales00:49,0910:23,0411
3Lisa HeinNidus' Nardus Stricta af Somme...11:03,0800:37,051
4Camilla á ArgjumStampegårdens Island of Advent...00:49,1010:49,051
5Camilla á ArgjumRegnbågens Fuel for Life20:58,0000:31,092
6Marlene BruhnStampegårdens 9/1101:00,0220:48,032
7Karina KristensenLykkes GCh. Fancy Faith21:33,0600:50,022
8Maria GadkjærMalega´s Scorpio20:57,0211:02,083
9Lisette KongerslevHønsehusets Diasay Mecca21:25,0620:49,024
10Marlene BruhnStampegårdens Pompidou11:13,002+10:54,044
11Marlene BruhnHønsehusets Sniff21:00,0421:02,034
12Malene LeerhøjStald Blue's Ch. Blue Ocean11:32,1031:44,024
13Lisette KongerslevLykkes Falcon20:59,0230:36,025
14Lisette KongerslevHønsehusets Ch. Diasay Rapa Nui20:51,1040:25,046
15Lisette KongerslevLykkes GCh. Karl Kani20:49,0140:36,106
16Lisa HeinNeottia Nidus-avis30:51,01
17Lisette KongerslevLykkes JoJo30:51,04
18Malene LeerhøjLykkes Ch Topsy Tail31:00,00
19Marlene BruhnStampegårdens Walk of Fame31:31,02
20Camilla á ArgjumStampegårdens Criminal Pursuit31:36,00
21Aase BjernerBygholms Ch. Lamborghini Diablo41:43,02
22Louise HansenLykkes State of Art41:46,08
23Lisette KongerslevLykkes GCh. Björn Borg51:00,10
24Louise HansenSnöflingans Ch. Galaxy51:04,05
25Aase BjernerLeeds All-in-One51:28,01
26Camilla á ArgjumStampegårdens Empire State of...61:13,07
27Maria GadkjærMalega´s Gemini61:57,08
28Marlene BruhnJordbærgården's Chrispy Shrimps70:58,06
29Maria GadkjærHønsehuset's Prazo Apache8+22:44,06
Antal deltagere: 29.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Rasmus Bjerner
Sekretær: Rasmus Bjerner
Bedømmelsesmetode: C2 - Bedste halvdel i finalen (0 - 2 fejl)
Maksimum tid: 03:00 min.
Til toppen