AFTENSTÆVNE  HOS  LOUISE  I  RÅDVED  VED  HORSENS  DEN  20.  AUGUST  2014

Tryk for at komme til:
Svær lige åbenElite lige



Svær lige åben

Plac.FørerS.nr.KaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Lisette Kongerslev3958Hønsehusets Balouline (S)00:55,0500:21,04013
2Lisa Hein5080Fionas Napellus (S)00:34,0500:27,02012
3Charlotte Elleby4185Hønsehusets Casino Royale (S)01:05,0210:15,0311
4Karina Vilsbøll3934Fantig Semper Fidelis af Be...(S)00:51,0810:22,0911
5Lisa Hein4050Flora Narcissus (Noah) (S)10:45,0100:29,0711
6Rasmus Bjerner4116Oceans Inside Out af Bella (S)10:38,0100:41,0711
7Marlene Bruhn5009Jordbærgårdens Flo Rida (S)00:29,0720:30,082
8Malene Leerhøj4311Stampegårdens Electric Ente...(S)10:47,0810:34,052
9Marlene Bruhn5265Flamencos Stjärnglimt (S)10:46,0720:28,073
10Malene Leerhøj4152Sheiks Treat Me Right (S)20:26,04
11Lisa Hein4044Flora Neotinea (M)20:36,03
12Karina Vilsbøll3263Stald Parsbergs Koh Tao af...(S)20:43,09
13Camilla á Argjum5422Stampegårdens Tales of Eter...(S)20:48,10
14Charlotte Elleby4272Shamigos Tabu Kompaner Susp...(S)21:11,03
15Rasmus Bjerner3969Floras Catalina (S)1+11:26,02
16Camilla á Argjum5455Hønsehusets Berry Blast (M)30:31,00
17Marlene Bruhn5036Hønsehusets Snusmumriken (S)30:47,02
18Karina Kristensen5199Oceans 4funkyflavours af Sh...(S)30:55,02
19Lene Gadkjær3903Sofiagårdens Wizz Air (M)1+21:19,08
20Maria Gadkjær2802Malega´s To Tough To Stay S...(S)40:50,01
21Rasmus Bjerner3012Byte af Flora (S)41:17,04
22Charlotte Elleby4406Vi.P's Cinderella (S)4+11:32,01
23Maria Gadkjær3890Malegas Pablo Picasso (M)51:41,09
24Rasmus Bjerner3013Rozettas Steamfunk (Rozetta...(M)81:02,04
Uplac.Karina Kristensen5166Stampegårdens Tribute in Li...(S)Trak sig
Uplac.Karina Vilsbøll3957Sofiagårdens Eagle Air (S)Trak sig
Antal deltagere: 26.   Heraf veteraner: 0.
Dommer: Aase Bjerner
Sekretær: Lene Gadkjær, Louise Hansen
Bedømmelsesmetode: C2 - Bedste tredjedel i finale (0 - 1 fejl)
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen

Elite lige

Plac.FørerS.nr.KaninFejlTidFejlTidT. fejlCert.Point
1Camilla á Argjum5242Stampegårdens Ground Zero00:45,0600:45,01014
2Camilla á Argjum4315Stampegårdens Caribbean Tales00:49,0910:23,0411
3Lisa Hein2880Nidus' Nardus Stricta af Somm...11:03,0800:37,051
4Camilla á Argjum5088Stampegårdens Island of Adven...00:49,1010:49,051
5Camilla á Argjum4125Regnbågens Fuel for Life20:58,0000:31,092
6Marlene Bruhn5169Stampegårdens 9/1101:00,0220:48,032
7Karina Kristensen3295Lykkes GCh. Fancy Faith21:33,0600:50,022
8Maria Gadkjær3160Malega´s Scorpio20:57,0211:02,083
9Lisette Kongerslev2897Hønsehusets Diasay Mecca21:25,0620:49,024
10Marlene Bruhn5097Stampegårdens Pompidou11:13,002+10:54,044
11Marlene Bruhn5150Hønsehusets Sniff21:00,0421:02,034
12Malene Leerhøj3294Stald Blue's Ch. Blue Ocean11:32,1031:44,024
13Lisette Kongerslev4111Lykkes Falcon20:59,0230:36,025
14Lisette Kongerslev2898Hønsehusets Ch. Diasay Rapa N...20:51,1040:25,046
15Lisette Kongerslev3824Lykkes GCh. Karl Kani20:49,0140:36,106
16Lisa Hein2080Neottia Nidus-avis30:51,01
17Lisette Kongerslev3959Lykkes JoJo30:51,04
18Malene Leerhøj3561Lykkes Ch Topsy Tail31:00,00
19Marlene Bruhn5136Stampegårdens Walk of Fame31:31,02
20Camilla á Argjum3508Stampegårdens Criminal Pursuit31:36,00
21Aase Bjerner2010Bygholms Ch. Lamborghini Diab...41:43,02
22Louise Hansen3827Lykkes State of Art41:46,08
23Lisette Kongerslev3559Lykkes GCh. Björn Borg51:00,10
24Louise Hansen4124Snöflingans Ch. Galaxy51:04,05
25Aase Bjerner2495Leeds All-in-One51:28,01
26Camilla á Argjum5170Stampegårdens Empire State of...61:13,07
27Maria Gadkjær3150Malega´s Gemini61:57,08
28Marlene Bruhn3887Jordbærgården's Chrispy Shrim...70:58,06
29Maria Gadkjær2797Hønsehuset's Prazo Apache8+22:44,06
Antal deltagere: 29.   Heraf veteraner: 0.
Dommer: Rasmus Bjerner
Sekretær: Rasmus Bjerner
Bedømmelsesmetode: C2 - Bedste halvdel i finalen (0 - 2 fejl)
Maksimum tid: 03:00 min.
Til toppen