JULEHOP  PÅ  NATURCENTER  SKOVGAARD  VED  HORSENS  DEN  11.  DECEMBER  2014

Tryk for at komme til:
Mini ligeLet lige



Mini lige

Plac.FørerS.nr.KaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidOmhopPindPoint
1Marie Maahn5393Stampegårdens Blue Illusion00:17,8500:23,1000:40,950 - 0:12,75
2Laura Bøgelund5298Lyngs Davy Jones00:27,2500:23,5000:50,750 - 0:29,72
3Kirsten Bjerg5362Vilsmøllegaardens Monique00:39,7200:25,7101:05,43
4Anne-Mette Fogh5561New Wonder af Sofiagården00:29,3700:35,8201:05,19
5Heidi Vitting Pedersen4404Fionas Scooby Doo00:33,1300:43,7201:16,85
6Helena Äikäs5724You Wonder af Sofiagården00:54,8401:44,7502:39,59
7Julie Bøje Due Jensen5509Stald Neas 1D Happily af Male...10:15,9100:12,3110:28,22
8Mette Damgaard5127Snuske10:41,6600:39,1611:20,82
9Helena Äikäs5725Why Wonder? af Sofiagården11:21,3100:51,3412:12,65
Uplac.Karina Vilsbøll5528Sheiks Numex Twilight11:07,41Trukket
Uplac.Laura Bøgelund5297Stald Parsbergs TimDisk.
Antal deltagere: 11.   Heraf veteraner: 0.
Dommer: Aase Bjerner
Sekretær: Louise Jensen
Bedømmelsesmetode: D2 - Fejl lægges sammen, sidste tid tæller
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen

Let lige

Plac.FørerS.nr.KaninFejlTidFejlTidT. fejlOmhopPindPoint
1Marie Maahn3973Kandies Golden Delici Beta00:15,9100:08,19012
2Merete Maahn5383Kaninstaldens Santa Luna00:17,3400:11,0300 - 0:15,1511
3Kirsten Bjerg5359Zentas SW Boz Pity00:35,8200:11,4701 - 0:10,7811
4Julie Bøje Due Jensen5410Mimrelunds Nikita Kounéli00:27,0600:14,44011
5Karina Vilsbøll5452Sofiagårdens Monza F100:23,2200:17,72011
6Heidi Vitting Pedersen3360Fionas Crash Bandicoot00:13,2800:18,07011
7Anne Emilie Kehren5510Sundahl's Läkerol Black Diamo...00:20,0000:24,81011
8Rhina Gyldenløve5502Fionas Mozzarella00:32,6000:36,22011
9Alison Bøje Due Jensen5289Stald Fuglsangs Blue Zinnia10:16,2800:12,071
10Bente Bøje Jensen5294Stald Fuglsangs Blue Petunia10:31,6900:13,631
11Louise Jæger5657Finess Fionas10:26,0600:14,591
12Anne Emilie Kehren5296Stald Fuglsangs Blue Fresia10:39,0600:22,531
13Merete Maahn5371Skovhøjens Shadow10:22,4400:52,311
14Alison Bøje Due Jensen5560Wølk`s Kaniner Clematis00:19,7520:14,252
15Heidi Vitting Pedersen4403Retros Nintendo af Fionas20:26,7500:34,472
16Kirsten Bjerg5361Stald Fuglsangs Blue Salix21:01,6200:35,282
17Mette Damgaard5128Diamant20:49,5900:42,942
18Laura Bøgelund5135Bøgelunds Arthur21:05,8411:38,063
19Julie Bøje Due Jensen5295Stald Fuglsangs Blue Lobelia31:31,7521:20,315
20Aase Bjerner3011Bygholms Hr.Luf Shopper Boy31:13,1930:57,946
21Helena Äikäs5723Sofiagårdens Silverstone F16+2+12:06,822+11:36,7512
Antal deltagere: 21.   Heraf veteraner: 0.
Dommer: Rasmus Bjerner
Sekretær: Rasmus Bjerner
Bedømmelsesmetode: D2 - Fejl lægges sammen, sidste tid tæller
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen