DM  2015  I  HORSENS  DEN  1.  -  3.  MAJ  2015

Tryk for at komme til:
Svær ligeSvær kroget
Elite ligeElite kroget
Veteran ligeVeteran kroget
Elite-højdehopElite-længdehop
Gren AGren B
Gerhardts MindepokalSamlet vinder
Samlet veteran



Svær lige
Dato: 2015-05-01 18:34:00

Plac.FørerS.nr.KaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Kirsten Bjerg3513Vi.P's Phantom of the Opera10:40,5010:21,8121:02,313
2Aase Bjerner3969Floras Catalina20:27,7810:29,9030:57,68
3Kirsten Bjerg3541Malegas Mahatma Gandhi30:41,1510:15,9740:57,12
4Louise Hansen3963Lykkebos Mariyo (Mario)40:56,4700:16,0041:12,47
5Kirsten Bjerg3364Winds Luke Skywalker31:48,9111:05,2542:54,16
6Heidi Vitting Pedersen4000Last Heart af Pecasus21:16,5351:06,2572:22,78
7Betina Miller4263Fionas Jazz Jack5+11:09,9020:38,9081:48,80
Uplac.Alison Bøje Due Jensen4186Oceans Manatee af StampegårdenTrukket
Uplac.Betina Miller5282Players Pikeur af FloraTrukket
Uplac.Heidi Vitting Pedersen3359Fionas Dika CumulusTrukket
Uplac.Heidi Vitting Pedersen3035Sommerly's Star Fighter (Fiff...Trukket
Uplac.Rasmus Bjerner4116Oceans Inside Out af BellaTrukket
Antal deltagere: 12.   Heraf veteraner: 0.
Dommer: Lisa Hein
Sekretær: Charlotte Elleby
Bedømmelsesmetode: D1 - Fejl lægges sammen og tid lægges sammen
Maksimum tid: 2:00 min.
Til toppen

Svær kroget
Dato: 2015-05-02 11:28:00

Plac.FørerS.nr.KaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Camilla á Argjum5422Stampegårdens Tales of Eternia1+11:50,2900:49,3822:39,673
2Charlotte Elleby4185Hønsehusets Casino Royale20:48,5910:28,4131:17,00
3Charlotte Elleby4272Shamigos Tabu Kompaner Suspekt2+11:16,6800:36,5031:53,18
4Aase Bjerner3969Floras Catalina20:59,6210:55,6331:55,25
5Kirsten Bjerg3827Lykkes State of Art21:36,5611:01,8832:38,44
6Merete Maahn3972Kandies Elstar Beta21:23,9020:58,7542:22,65
7Sandra Bardevig3799Lykkes Ch. Catwoman2+21:50,4610:35,2252:25,68
8Malene Leerhøj4152Sheiks Treat Me Right51:04,6210:40,1961:44,81
9Karina Jensen5199Oceans 4funkyflavours af Sheik41:24,7820:36,4762:01,25
10Camilla á Argjum5170Stampegårdens Empire State of...51:32,4721:01,2872:33,75
11Betina Miller4263Fionas Jazz Jack61:21,0420:50,9182:11,95
12Kirsten Bjerg3364Winds Luke Skywalker5+11:30,3520:59,0682:29,41
13Aase Bjerner2010Bygholms Ch. Lamborghini Diab...5+12:09,6920:56,5483:06,23
14Karina Vilsbøll5333Oceans POMPdeLUX af Sheik6+11:56,0931:10,09103:06,18
15Betina Miller5282Players Pikeur af Flora61:58,6051:06,50113:05,10
16Betina Miller4262Rozettas Plectrum5+22:26,6241:52,53114:19,15
17Betina Miller4261Fionas Innuendo DiNidus7+2+22:23,1820:56,31133:19,49
18Rasmus Bjerner4116Oceans Inside Out af Bella7+2+32:41,3721:13,71143:55,08
Uplac.Maria Gadkjær3890Malegas Pablo PicassoTrukket
Antal deltagere: 19.   Heraf veteraner: 0.
Dommer: Lisette Kongerslev
Sekretær: Marlene Bruhn
Bedømmelsesmetode: D1 - Fejl lægges sammen og tid lægges sammen
Maksimum tid: 2 minutter
Til toppen

Elite lige
Dato: 2015-05-03 09:05:00

Plac.FørerS.nr.KaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidCert.Point
1Camilla á Argjum4189Oceans Ch. Dance Into The Lig...00:26,9700:15,4700:42,4414
2Malene Leerhøj3562Lykkes Maid Manson00:38,9700:23,2201:02,1913
3Camilla á Argjum4315Stampegårdens Ch. Caribbean T...00:44,5900:19,9701:04,5613
4Sandra Bardevig3450Levades GCh. Yellowstone00:42,6600:48,1201:30,783
5Lisette Kongerslev3563Lykkes Ch. Lady Laura10:36,1900:19,5010:55,69
6Lisette Kongerslev2898Hønsehusets GCh. Diasay Rapa...00:40,8410:20,6911:01,53
7Marlene Bruhn5169Stampegårdens 9/1110:43,1000:20,5011:03,60
8Marlene Bruhn5150Hønsehusets Sniff00:50,6510:50,5311:41,18
9Lisa Hein2080Neottia Nidus-avis10:29,8710:18,8720:48,74
10Karina Jensen3295Lykkes SCh. Fancy Faith20:39,7500:18,8420:58,59
11Lisette Kongerslev3959Lykkes JoJo00:39,5920:19,6520:59,24
12Lisette Kongerslev3958Hønsehusets Balouline10:39,9110:22,7921:02,70
13Camilla á Argjum5242Stampegårdens Ch. Ground Zero10:38,4110:30,0021:08,41
14Karina Jensen5199Oceans 4funkyflavours af Sheik10:49,6510:21,6521:11,30
15Marlene Bruhn5036Hønsehusets Snusmumriken10:44,8110:28,5621:13,37
16Camilla á Argjum4125Regnbågens Fuel for Life00:43,2820:30,8121:14,09
17Lisette Kongerslev3824Lykkes GCh. Karl Kani20:44,2210:34,5931:18,81
18Sandra Bardevig3403Sommerly's Cool II Sun30:38,6600:44,6931:23,35
19Maria Gadkjær3160Malega´s Scorpio20:43,0020:16,7940:59,79
20Aase Bjerner2495Leeds All-in-One (Uno)20:44,3820:19,2941:03,67
21Mette Wind4058Winds GCh. Anakin Skywalker2+11:16,090+11:02,7942:18,88
22Betina Miller4261Fionas Innuendo DiNidus20:48,5330:24,5351:13,06
23Sandra Bardevig3799Lykkes Ch. Catwoman30:35,841+10:51,3251:27,16
24Mia Hansen4322Winds Ch. Nioryu41:04,1610:27,4151:31,57
25Lisa Hein3780Nardus' Neottia Nepalensis af...31:29,5320:55,2852:24,81
26Lisa Hein2880Nidus' Nardus Stricta af Somm...41:13,8111:19,7852:33,59
27Malene Leerhøj3294Stald Blue's Ch. Blue Ocean3+11:52,8711:17,3553:10,22
28Mette Wind3872Winds Zhawn Mizai41:23,0020:54,0662:17,06
29Marlene Bruhn5097Stampegårdens Pompidou60:49,7910:32,9471:22,73
30Mia Hansen5299Eskirs Kiva Macao61:08,9710:19,5071:28,47
31Aase Bjerner2010Bygholms Ch. Lamborghini Diab...51:14,7820:42,5071:57,28
32Kirsten Bjerg3827Lykkes State of Art30:48,8850:32,0781:20,95
33Louise Hansen4124Snöflingans Ch. Galaxy61:09,5321:03,0982:12,62
34Lisette Kongerslev4234Oceans Going To A GoGo af Bel...6+1+12:02,0731:05,60113:07,67
Uplac.Betina Miller4262Rozettas PlectrumTrukket
Uplac.Lene Gadkjær3150Malega´s GeminiTrukket
Uplac.Lisa Hein5080Fionas NapellusTrukket
Uplac.Mia Hansen5207Dolls Inpavidus PrometheusTrukket
Antal deltagere: 38.   Heraf veteraner: 0.
Dommer: Rasmus Bjerner, Heidi Pedersen
Sekretær: Lene W. Kristensen
Bedømmelsesmetode: D1 - Fejl lægges sammen og tid lægges sammen
Maksimum tid: 2:00 min.
Til toppen

Elite kroget
Dato: 2015-05-02 09:00:00

Plac.FørerS.nr.KaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidCert.Point
1Camilla á Argjum4189Oceans Ch. Dance Into The Lig...01:21,9701:28,7802:50,7514
2Camilla á Argjum5242Stampegårdens Ch. Ground Zero11:05,1601:01,4712:06,631
3Sandra Bardevig3450Levades GCh. Yellowstone11:31,7510:51,1922:22,941
4Karina Jensen3295Lykkes SCh. Fancy Faith1+11:58,4000:46,8722:45,27
5Lisette Kongerslev2898Hønsehusets GCh. Diasay Rapa...21:05,4710:52,4731:57,94
6Camilla á Argjum4125Regnbågens Fuel for Life11:33,7521:01,9432:35,69
7Sandra Bardevig3403Sommerly's Cool II Sun31:14,5010:39,1241:53,62
8Lisa Hein2880Nidus' Nardus Stricta af Somm...3+13:14,9102:18,6045:33,51
9Marlene Bruhn5169Stampegårdens 9/1151:25,0300:59,4752:24,50
10Lisette Kongerslev3563Lykkes Ch. Lady Laura3+22:00,3700:45,3852:45,75
11Malene Leerhøj3294Stald Blue's Ch. Blue Ocean42:36,2212:22,7254:58,94
12Lisa Hein3780Nardus' Neottia Nepalensis af...5+12:48,5701:07,7563:56,32
13Marlene Bruhn5150Hønsehusets Sniff52:22,1311:36,5663:58,69
14Mette Wind3872Winds Zhawn Mizai4+13:01,8111:43,0664:44,87
15Mette Wind4058Winds GCh. Anakin Skywalker61:37,6010:56,4772:34,07
16Lisa Hein2080Neottia Nidus-avis5+11:41,5620:33,9782:15,53
17Aase Bjerner2495Leeds All-in-One (Uno)52:01,6231:16,5483:18,16
18Louise Hansen4124Snöflingans Ch. Galaxy5+12:13,1621:17,8483:31,00
19Lisette Kongerslev3824Lykkes GCh. Karl Kani61:24,8840:58,87102:23,75
20Marlene Bruhn5097Stampegårdens Pompidou91:40,7541:23,90133:04,65
21Marlene Bruhn5036Hønsehusets Snusmumriken6+12:23,3571:39,12144:02,47
Uplac.Camilla á Argjum4315Stampegårdens Ch. Caribbean T...31:18,16Trukket
Uplac.Lisa Hein5080Fionas NapellusTrukket
Uplac.Lisette Kongerslev3559Lykkes GCh. Björn BorgTrukket
Uplac.Malene Leerhøj3561Lykkes Ch Topsy TailTrukket
Uplac.Maria Gadkjær3160Malega´s ScorpioTrukket
Uplac.Sandra Bardevig1727Winds SCh. Niva PattayaTrukket
Antal deltagere: 27.   Heraf veteraner: 0.
Dommer: Kirsten Bjerg, Betina Miller
Sekretær: Louise Lund
Bedømmelsesmetode: D1 - Fejl lægges sammen og tid lægges sammen
Maksimum tid: 3:00 min.
Til toppen

Veteran lige
Dato: 2015-05-03 11:15:00

Plac.FørerS.nr.KaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Maria Gadkjær2404Sommerly´s Ronja Røverdatter00:14,3100:10,5000:24,813
2Lisa Hein2747Lilje00:21,3500:16,7500:38,102
3Mette Wind2300Winds Quintin Quantico00:24,9400:15,6000:40,542
4Marlene Bruhn2269Silverados Piper Cub00:25,0600:17,8400:42,902
5Sandra Bardevig1854Sofiagårdens Ch. Sport Inside00:32,5600:19,2800:51,842
6Mette Wind2902Winds SCh. Mizar Montani00:38,2500:38,7201:16,972
7Betina Miller1609Playmates Ch. Player af Allég...00:52,5300:32,1601:24,692
8Sandra Bardevig2442Sofiagårdens Pokerface10:25,6000:12,0310:37,63
9Janni Larsen3053Springers Flint af Bella11:16,2201:19,7212:35,94
10Lisa Hein3067Rosa10:19,6910:11,0020:30,69
11Lisette Kongerslev2479Leed's Polly Power20:42,2200:12,2820:54,50
12Sarah Ommen2634Team Sheik´s Afrodite21:10,5001:09,7822:20,28
13Lene Gadkjær2403Sommerly´s Fiolito00:43,8721:38,0922:21,96
14Louise Hansen992Tumle40:45,9310:54,2551:40,18
Uplac.Lisa Hein2737Flora CentrantusTrukket
Antal deltagere: 15.  
Dommer: Aase Bjerner, Mia Pihlmann Hansen
Sekretær: Karina Jensen
Bedømmelsesmetode: D1 - Fejl lægges sammen og tid lægges sammen
Maksimum tid: 2:30 min.
Til toppen

Veteran kroget
Dato: 2015-05-02 13:36:00

Plac.FørerS.nr.KaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Maria Gadkjær2404Sommerly´s Ronja Røverdatter00:34,0600:31,5001:05,563
2Lisa Hein2747Lilje00:56,2800:44,6501:40,932
3Sandra Bardevig2442Sofiagårdens Pokerface01:24,5300:58,5002:23,032
4Betina Miller1609Playmates Ch. Player af Allég...01:32,9301:02,5902:35,522
5Marlene Bruhn2269Silverados Piper Cub00:58,3810:33,3811:31,76
6Mette Wind2902Winds SCh. Mizar Montani01:12,6610:42,8811:55,54
7Lisa Hein3067Rosa11:05,4310:38,1621:43,59
8Mette Wind2300Winds Quintin Quantico11:04,5310:44,9421:49,47
Uplac.Louise Hansen992Tumle4+12:24,44Trukket
Uplac.Lisette Kongerslev2479Leed's Polly Power5+22:18,81Trukket
Uplac.Sandra Bardevig1854Sofiagårdens Ch. Sport InsideDisk. på tid
Uplac.Lene Gadkjær2403Sommerly´s FiolitoTrukket
Uplac.Lisa Hein2737Flora CentrantusTrukket
Antal deltagere: 13.  
Dommer: Aase Bjerner, Camilla á Argjum
Sekretær: Merete Maahn
Bedømmelsesmetode: D1 - Fejl lægges sammen og tid lægges sammen
Maksimum tid: 3:00 min.
Til toppen

Elite-højdehop
Dato: 2015-05-02 14:40:00

Plac.FørerS.nr.Kanin5565707580859095Cert.Point
1Lisa Hein2080Neottia Nidus-avis-OOOXOXXOXOXXX14
2Karina Jensen3295Lykkes SCh. Fancy FaithOOOOOOXXOXXX1
3Camilla á Argjum4189Oceans Ch. Dance Into The Lig...OO-OOOXXX1
4Marlene Bruhn5169Stampegårdens 9/11OO-XOOXOXXX
5Camilla á Argjum4125Regnbågens Fuel for LifeOO-OOXXX
6Camilla á Argjum5242Stampegårdens Ch. Ground ZeroOO-XOOXXX
7Malene Leerhøj3294Stald Blue's Ch. Blue OceanOOXXOOXOXXX
8Sandra Bardevig3799Lykkes Ch. CatwomanOXOOXXOXXOXXX
9Louise Hansen4124Snöflingans Ch. GalaxyOOOOXXX
10Aase Bjerner2495Leeds All-in-One (Uno)OOXOOXXX
11Maria Gadkjær3160Malega´s ScorpioXOXXOOXOXXX
12Lisa Hein2880Nidus' Nardus Stricta af Somm...OOXOXOXXX
12Mette Wind4058Winds GCh. Anakin SkywalkerOOXOXOXXX
14Sandra Bardevig3450Levades GCh. YellowstoneOXOXOXOXXX
15Mette Wind3872Winds Zhawn MizaiOXXOXOXOXXX
16Camilla á Argjum5170Stampegårdens Empire State of...XOXOXXOXOXXX
17Lisette Kongerslev3563Lykkes Ch. Lady LauraOOOXXOXXX
18Malene Leerhøj3562Lykkes Maid MansonO-OXXX
19Heidi D. Albrektsen3358Fionas Dika Stratus "Stratus"OOXOXXX
20Charlotte Elleby4185Hønsehusets Casino RoyaleOXOXOXXX
20Marlene Bruhn5150Hønsehusets SniffOXOXOXXX
22Karina Vilsbøll3934Fantig Semper Fidelis af BellaXOXOXOXXX
23Sandra Bardevig3403Sommerly's Cool II SunOXOXXOXXX
24Aase Bjerner2010Bygholms Ch. Lamborghini Diab...OXOXXX
25Karina Vilsbøll5333Oceans POMPdeLUX af SheikXOXOXXX
26Maria Gadkjær3890Malegas Pablo PicassoXOX
26Camilla á Argjum4315Stampegårdens Ch. Caribbean T...XOXXX
26Heidi D. Albrektsen3943Fantig Carpe Diem af BellaXOXXX
26Lisa Hein5080Fionas NapellusXOXXX
30Aase Bjerner3969Floras CatalinaXXOXXX
30Heidi D. Albrektsen3120Levades Running Free "Free"XXOXXX
Uplac.Sandra Bardevig1727Winds SCh. Niva PattayaXX
Uplac.Lisette Kongerslev4234Oceans Going To A GoGo af Bel...XXX
Uplac.Malene Leerhøj3561Lykkes Ch Topsy TailXXX
Antal deltagere: 34.   Heraf veteraner: 0.
Dommer: Betina Miller, Lene Gadkjær
Sekretær: Betina Miller
Bedømmelsesmetode: 55 cm.
Maksimum tid: 2 min., 70 cm: 3 min
Til toppen

Elite-længdehop
Dato: 2015-05-03 13:50:00

Plac.FørerS.nr.Kanin100120140150160170180190200210220Cert.Point
1Mette Wind4058Winds GCh. Anakin SkywalkerXO-O-XXOOOXOXOXOXO14
2Betina Miller4261Fionas Innuendo DiNidusXOOOXOXOXXOOOXOXOXXX1
3Lisette Kongerslev2898Hønsehusets GCh. Diasay Rapa...O-O-XOOXOOOXXX1
4Camilla á Argjum4125Regnbågens Fuel for LifeXO-XOO-XO-XOXXX
5Sandra Bardevig3799Lykkes Ch. CatwomanXOOOXOXOOOXOXXX
6Lisette Kongerslev3563Lykkes Ch. Lady LauraXO-O-OXOOXXX
7Betina Miller4263Fionas Jazz JackXXOOOOXXOXOXOXXX
8Mette Wind3872Winds Zhawn MizaiXOXOXOOXOXOXXX
9Maria Gadkjær3902Glow In the Dark af Stampegår...XXO-O-XOXXOXXX
10Malene Leerhøj3294Stald Blue's Ch. Blue OceanOXOXXOXOXOXXX
11Karina Jensen3295Lykkes SCh. Fancy FaithOOOXXX
12Heidi D. Albrektsen3120Levades Running Free "Free"OOXOXXX
13Marlene Bruhn5097Stampegårdens PompidouXOOXO-XXX
14Heidi D. Albrektsen3358Fionas Dika Stratus "Stratus"XXOXOXXOXXX
15Louise Hansen4124Snöflingans Ch. GalaxyOXXOXXO-XXX
16Aase Bjerner2010Bygholms Ch. Lamborghini Diab...OXOXXX
17Camilla á Argjum4189Oceans Ch. Dance Into The Lig...XOXXOXXX
18Malene Leerhøj5232Mangolds English MuffinXO-XXX
18Alison Bøje Due Jensen4186Oceans Manatee af StampegårdenXOXXX
20Karina Vilsbøll3934Fantig Semper Fidelis af BellaXXO-XXX
20Sandra Bardevig3450Levades GCh. YellowstoneXXOXXX
Uplac.Aase Bjerner2495Leeds All-in-One (Uno)XXX
Uplac.Louise Hansen3963Lykkebos Mariyo (Mario)XXX
Antal deltagere: 23.   Heraf veteraner: 0.
Dommer: Kirsten Bjerg, Lisa Hein
Sekretær: Kirsten Bjerg
Bedømmelsesmetode: 100 cm.
Maksimum tid: 2 min., 170 cm: 3 mi
Til toppen

Gren A

Plac.FørerS.nr.KaninELHOSamlet
1Camilla á Argjum4189Oceans Ch. Dance Into The Lig...134
2Lisa Hein2080Neottia Nidus-avis9110
3Marlene Bruhn5169Stampegårdens 9/117411
4Karina Kristensen3295Lykkes SCh. Fancy Faith10212
5Sandra Bardevig3450Levades GCh. Yellowstone41418
6Camilla á Argjum5242Stampegårdens Ch. Ground Zero13619
7Malene Leerhøj3562Lykkes Maid Manson21820
8Camilla á Argjum4125Regnbågens Fuel for Life16521
9Lisette Kongerslev3563Lykkes Ch. Lady Laura51722
10Marlene Bruhn5150Hønsehusets Sniff82028
11Camilla á Argjum4315Stampegårdens Ch. Caribbean T...32629
12Maria Gadkjær3160Malega´s Scorpio191130
12Aase Bjerner2495Leeds All-in-One (Uno)201030
14Sandra Bardevig3799Lykkes Ch. Catwoman23831
15Mette Wind4058Winds GCh. Anakin Skywalker211233
16Malene Leerhøj3294Stald Blue's Ch. Blue Ocean27734
17Lisa Hein2880Nidus' Nardus Stricta af Somm...261238
18Sandra Bardevig3403Sommerly's Cool II Sun182341
19Louise Hansen4124Snöflingans Ch. Galaxy33942
20Mette Wind3872Winds Zhawn Mizai281543
21Aase Bjerner2010Bygholms Ch. Lamborghini Diab...312455
Antal deltagere: 21.   Heraf veteraner: 0.
Dommer: Ukendt
Til toppen

Gren B

Plac.FørerS.nr.KaninEKLASamlet
1Lisette Kongerslev2898Hønsehusets GCh. Diasay Rapa...538
2Camilla á Argjum4125Regnbågens Fuel for Life6410
3Karina Kristensen3295Lykkes SCh. Fancy Faith41115
4Lisette Kongerslev3563Lykkes Ch. Lady Laura10616
4Mette Wind4058Winds GCh. Anakin Skywalker15116
6Camilla á Argjum4189Oceans Ch. Dance Into The Lig...11718
7Malene Leerhøj3294Stald Blue's Ch. Blue Ocean111021
8Mette Wind3872Winds Zhawn Mizai14822
9Sandra Bardevig3450Levades GCh. Yellowstone32023
10Louise Hansen4124Snöflingans Ch. Galaxy181533
Antal deltagere: 10.   Heraf veteraner: 0.
Dommer: Ukendt
Til toppen

Gerhardts Mindepokal

Plac.FørerSLSKELEKHOLASamlet
1Camilla á Argjum36+46+5428
2Lisa Hein66
3Mette Wind66
4Malene Leerhøj55
5Karina Jensen55
6Betina Miller55
7Sandra Bardevig44
8Lisette Kongerslev44
9Kirsten Bjerg3+14
10Charlotte Elleby2+13
11Aase Bjerner22
Antal deltagere: 11.   Heraf veteraner: 0.
Dommer: Ukendt
Til toppen

Samlet vinder

Plac.FørerS.nr.KaninELEKHOLASamlet
1Camilla á Argjum4189Oceans Ch. Dance Into The Lig...1131722
2Karina Kristensen3295Lykkes SCh. Fancy Faith10421127
3Camilla á Argjum4125Regnbågens Fuel for Life1665431
4Lisette Kongerslev3563Lykkes Ch. Lady Laura51017638
5Sandra Bardevig3450Levades GCh. Yellowstone43142041
6Mette Wind4058Winds GCh. Anakin Skywalker211512149
7Malene Leerhøj3294Stald Blue's Ch. Blue Ocean271171055
8Mette Wind3872Winds Zhawn Mizai281415865
9Louise Hansen4124Snöflingans Ch. Galaxy331891575
Antal deltagere: 9.   Heraf veteraner: 0.
Dommer: Ukendt
Til toppen

Samlet veteran

Plac.FørerS.nr.KaninVLVKSamlet
1Maria Gadkjær2404Sommerly´s Ronja Røverdatter112
2Lisa Hein2747Lilje224
3Marlene Bruhn2269Silverados Piper Cub459
4Betina Miller1609Playmates Ch. Player af Allég...7411
5Sandra Bardevig2442Sofiagårdens Pokerface8311
6Mette Wind2300Winds Quintin Quantico3811
7Mette Wind2902Winds SCh. Mizar Montani6612
8Lisa Hein3067Rosa10717
Antal deltagere: 8.  
Dommer: Ukendt
Til toppen