STÆVNE  VED  VESTER  MØLLE  VED  SKANDERBORG  DEN  14.  JUNI  2015

Tryk for at komme til:
Let krogetMiddelsvær kroget



Let kroget
Dato: 2015-06-14 13:15:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Lene GadkjærZentas Parkour00:40,2200:32,88012
2Alison Bøje Due JensenStald Fuglsangs Blue Zinnia00:39,2200:35,97011
3Kirsten BjergStald Fuglsangs Blue Salix11:19,3401:03,6211
4Marie MaahnSkovhøjens Titan11:02,3401:06,8411
5Janni LarsenNødkærlunds Gerhard Zobel00:39,4711:12,4111
6Stine BredkjærElmelys Glenbriar Spinner af F...10:50,5301:19,2911
7Kirsten BjergZentas SW Boz Pity21:29,7701:13,852
8Janni LarsenOh Wonder af Sofiagården30:50,3400:38,973
9Stine BredkjærSunsides All That Glitters10:59,6620:48,373
10Julie Bøje Due JensenStald Neas 1D Happily af Malega31:03,6300:49,403
11Marie MaahnKandies Golden Delici Beta10:55,1620:56,443
12Merete MaahnKaninstaldens Santa Luna11:15,7521:16,443
13Janni LarsenHedebo´s Bumper30:57,4010:36,634
14Marie MaahnVi.P's Salomon40:46,5000:57,594
15Julie Bøje Due JensenStald Fuglsangs Blue Lobelia1+11:23,5721:07,324
16Kirsten BjergVilsmøllegaardens Monique30:48,5320:33,655
17Asta BredkjærElmelys Batman30:51,2220:46,195
18Janni LarsenFoxbat af Pecasus21:19,1931:16,075
19Mette DamgaardDiamant21:23,9731:17,315
20Emma FundingVeggerbys Lay´s af Sommerly21:06,4240:53,756
21Mette DamgaardVeggerbys Strawberry Cheesecake51:19,5620:43,977
22Janni LarsenNødkærlunds Eet41:20,1830:56,197
23Janni LarsenNødkærlunds Shimane51:06,4431:03,688
24Mette DamgaardSnuske61:51,2821:55,848
25Bente Bøje JensenStald Petersminde`s Aslan Wiki...61:04,9150:47,5311
Uplac.Asta BredkjærElmelys Glenbriar Sofia af Fio...21:13,53Trak sig
Uplac.Janni LarsenNødkærlunds FidelityTrak sig
Antal deltagere: 27.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Aase Bjerner
Sekretær: Maria Gadkjær
Bedømmelsesmetode: D2 fejl lægges sammen og sidste tid tæller
Maksimum tid: 2:00 min.
Til toppen

Middelsvær kroget
Dato: 2015-06-14 10:10:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Janni LarsenNødkærlunds Günther Zobel01:03,8400:31,3101:35,1513
2Nikoline NikolajsenStald Neas Limoncello Shot af...00:31,3200:37,4701:08,7912
3Asta BredkjærElmelys Giant Whoops00:58,2200:39,6801:37,9012
4Nikoline NikolajsenSofiagårdens Shanghai F100:58,6610:31,7511:30,411
5Janni LarsenNødkærlunds Blue Lightning00:49,7210:33,9711:23,691
6Merete MaahnSkovhøjens Shadow01:01,1910:34,5711:35,761
7Stine BredkjærMøllerhusets Dexter00:51,0010:36,7211:27,721
8Stine BredkjærElmelys Super Hero10:51,3100:37,0011:28,31
9Maria GadkjærGlow In the Dark af Stampegård...00:40,7610:38,4011:19,16
10Julie Bøje Due JensenVeggerbys Vanilla Heath Bar Cr...11:08,9700:40,0311:49,00
11Nikoline NikolajsenStald Neas NiFi Linguini0+11:11,2200:48,8712:00,09
12Bente Bøje JensenStald Fuglsangs Blue Petunia20:51,4600:21,0321:12,49
13Nikoline NikolajsenStald Twisters Blue Berry Nice10:38,4410:24,5421:02,98
14Asta BredkjærLykkes Bernadotte10:33,1610:26,5320:59,69
15Asta BredkjærSunsides Dress Divine10:37,2510:30,5321:07,78
16Aase BjernerRozettas Steamfunk (Rozetta)20:49,2200:39,8521:29,07
17Nikoline NikolajsenSofiagårdens Shapes Of Summer20:42,6900:40,2521:22,94
18Merete MaahnPlayers Dreamweaver af Flora01:13,2820:50,0022:03,28
19Julie Bøje Due JensenMimrelunds Nikita Kounéli11:35,7211:21,5322:57,25
20Alison Bøje Due JensenBlancos Epata Abu Sir10:58,8120:59,2231:58,03
21Aase BjernerKaninBorgens Liona21:17,5611:12,6632:30,22
22Charlotte EllebyDolly30:57,2510:33,3441:30,59
23Aase BjernerBygholms Lotus Europa30:45,0310:35,1641:20,19
24Lene GadkjærMalega´s To Tough To Give Up20:50,4720:44,1941:34,66
25Lene GadkjærMalega´s To Tough To Stay Still20:48,4420:47,0041:35,44
26Janni LarsenNødkærlunds Optimus40:54,2800:51,7941:46,07
27Marie MaahnSommerly´s Cuba Lime & Lemon20:43,1330:26,2851:09,41
28Alison Bøje Due JensenVisbys Malahide C.40:45,0910:37,5951:22,68
29Julie Bøje Due JensenAmigos Alfa Romeo BreSu Lincoln41:01,2810:59,9052:01,18
30Lene GadkjærVangs Chamber of Secrets11:42,721+32:36,3754:19,09
31Charlotte EllebyStrandvejs Spring Revolution60:57,0700:21,1661:18,23
32Alison Bøje Due JensenWølk`s Kaniner Clematis41:00,9120:37,3561:38,26
33Marianne BredkjærElmelys Memorial Louis51:17,9420:59,2572:17,19
34Marie MaahnLeeds Wanna B af All Star5+22:29,1001:19,0073:48,10
v16Lene GadkjærSommerly´s Fiolito (V)10:38,7510:38,5321:17,28
v21Maria GadkjærSommerly´s Ronja Røverdatter...(V)20:24,6910:19,9730:44,66
v33Maria GadkjærSommerly´s Cool Cayenne (V)60:52,3500:39,3161:31,66
Antal deltagere: 37.   Heraf veteraner: 3.  
Dommer: Kirsten Bjerg
Sekretær: Kirsten Bjerg
Bedømmelsesmetode: D2 fejl lægges sammen og sidste tid tæller
Maksimum tid: 2:00 min.
Til toppen