HAVESTÆVNE  HOS  CHARLOTTE  VED  BARRIT  DEN  16.  AUGUST  2015

Tryk for at komme til:
Middelsvær krogetSvær kroget
Elite kroget



Middelsvær kroget

Plac.FørerS.nr.KaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Camilla á Argjum5758Stampegårdens Great Escape00:56,3400:26,28013
2Anne-Mette Fogh5076Kaninborgens Salsa01:46,0001:24,19012
3Stine Bredkjær5370Sunsides All That Glitters10:34,3600:33,0011
4Alison Bøje Due Jensen4190Visbys Malahide C.11:08,9400:45,3511
5Mette Brandbyge5353Secret Story00:50,8110:54,3811
6Anne-Mette Fogh5789Eagles' Spot of Ice af Lego-G...10:44,2800:59,5611
7Alison Bøje Due Jensen3895Blancos Epata Abu Sir11:10,7501:01,531
8Lisette Kongerslev5771Stampegårdens Fantasy Island01:05,2811:27,031
9Mette Brandbyge5057Lykkes Jessie J10:46,8410:35,882
10Stine Bredkjær4269Elmelys Super Hero00:54,0320:39,192
11Marlene Bruhn5747Stampegårdens Water Wizz11:15,8211:03,532
12Charlotte Elleby3350Dolly11:11,6311:11,662
13Alison Bøje Due Jensen5560Wølk`s Kaniner Clematis11:22,9411:14,412
14Asta Bredkjær5360Sunsides Dress Divine30:51,3400:27,163
15Charlotte Elleby3947Sommerly´s Cuba Blueberry21:53,6011:21,723
16Stine Bredkjær5601Elmelys Glenbriar Spinner af...20:51,2820:39,384
17Alison Bøje Due Jensen5289Stald Fuglsangs Blue Zinnia30:53,3510:40,634
18Marlene Bruhn5749Stampegårdens Splish Splash21:02,8720:48,654
19Julie Bøje Due Jensen5410Mimrelunds Nikita Kounéli21:20,7520:59,694
20Julie Bøje Due Jensen5165Veggerbys Vanilla Heath Bar C...31:15,7220:49,195
21Anne-Mette Fogh5561New Wonder af Sofiagården41:34,2510:49,505
22Bente Bøje Jensen5294Stald Fuglsangs Blue Petunia40:56,7820:42,256
23Aase Bjerner2485Bygholms Lotus Europa41:01,7820:46,816
24Rasmus Bjerner5000Klara af Pecasus4+11:49,3710:48,636
25Julie Bøje Due Jensen4276Amigos Alfa Romeo BreSu Linco...51:52,1211:25,726
26Henrik Dyekjær Madsen3361Ninkamus' Prinsesse Aurora2+1+22:16,4411:32,476
Uplac.Charlotte Elleby3043Strandvejs Spring Revolution11:56,50Trukket
Uplac.Mette Brandbyge4184Visbys Blessington C.31:36,25Trukket
Uplac.Henrik Dyekjær Madsen3347Stald Twisters LiTo MistiTrukket
Antal deltagere: 29.   Heraf veteraner: 0.
Dommer: Betina Miller
Sekretær: Karina Vilsbøll
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2 min.
Til toppen

Svær kroget

Plac.FørerS.nr.KaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Charlotte Elleby4272Shamigos Tabu Kompaner Suspekt00:42,4700:39,03013
2Asta Bredkjær4306Elmelys Giant Whoops00:34,5010:35,8411
3Mette Brandbyge3564Lykkes Secret Soul00:36,3110:41,0711
4Stine Bredkjær5600Møllerhusets Dexter10:59,2200:41,1311
5Karina Vilsbøll3524Stald Neas 1D You & I af Male...11:17,3201:20,9011
6Camilla á Argjum5757Stampegårdens Sunway Lagoon11:27,5001:41,7211
7Asta Bredkjær3368Lykkes Bernadotte10:27,2810:22,912
8Charlotte Elleby4185Hønsehusets CH. Casino Royale20:55,5600:38,872
9Camilla á Argjum5636Stampegårdens Notting Hill10:49,9710:42,842
10Camilla á Argjum5606Stampegårdens Tower of London00:51,9720:43,462
11Marlene Bruhn5678Stampegårdens Piccadilly Circ...11:08,0010:47,502
12Karina Vilsbøll5528Sheiks Numex Twilight11:29,4110:52,252
13Alison Bøje Due Jensen4186Oceans Manatee af Stampegården10:59,6310:55,062
14Anne-Mette Fogh3957Sofiagårdens Eagle Air11:50,9111:09,102
15Karina Vilsbøll5452Sofiagårdens Monza F121:46,6301:12,502
16Mette Brandbyge5161Sofiagårdens Lion Air10:45,2220:30,883
17Lisette Kongerslev3959Lykkes JoJo21:24,4710:57,813
18Betina Miller4262Rozettas Plectrum21:12,7810:59,503
19Lisette Kongerslev5772Stampegårdens King's Cross10:57,9421:02,683
20Marlene Bruhn5136Stampegårdens Walk of Fame11:11,2221:06,093
21Charlotte Elleby2010Bygholms Ch. Lamborghini Diab...21:23,3511:06,473
22Rasmus Bjerner3969Floras Catalina0+11:53,2821:09,003
23Rasmus Bjerner4116Oceans Inside Out af Bella31:33,0601:23,623
24Karina Vilsbøll5333Oceans POMPdeLUX af Sheik11:46,0921:30,473
25Camilla á Argjum5800Eikhaugens Back in Business21:02,1320:41,714
26Mette Brandbyge3864Hønsehusets Colours of the Ra...30:35,3110:52,534
27Stine Bredkjær4149Elmely Oceans Conqueror af Fi...21:01,8521:00,214
28Betina Miller4263Fionas Jazz Jack21:01,4630:39,535
Uplac.Camilla á Argjum5422Stampegårdens Tales of EterniaTrukket
Uplac.Rasmus Bjerner3012Byte af FloraTrukket
Uplac.Henrik Dyekjær Madsen3031Sommerly's Pax (V)Trukket
Antal deltagere: 31.   Heraf veteraner: 1.
Dommer: Aase Bjerner
Sekretær: Marianne Bredkjær
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2 min
Til toppen

Elite kroget

Plac.FørerS.nr.KaninFejlTidFejlTidT. fejlCert.Point
1Camilla á Argjum5242Stampegårdens Ch. Ground Zero11:04,4400:41,41114
2Marlene Bruhn5145Iraklis' Ch. Bilbao Oviedo af...11:13,1000:48,031
3Camilla á Argjum4189Oceans GCh. Dance Into The Li...21:21,8500:47,722
4Camilla á Argjum4125Regnbågens GCh. Fuel for Life21:13,2210:39,783
5Lisette Kongerslev3958Hønsehusets Balouline21:06,5010:51,163
6Lisette Kongerslev2898Hønsehusets GCh. Diasay Rapa...21:29,6910:52,313
7Marlene Bruhn5169Stampegårdens Ch. 9/1121:17,6221:04,444
8Lisette Kongerslev3824Lykkes GCh. Karl Kani41:05,4010:37,225
9Lisette Kongerslev3563Lykkes Ch. Lady Laura41:26,0610:40,725
10Marlene Bruhn5036Hønsehusets Snusmumriken41:43,3211:11,285
11Marlene Bruhn5150Hønsehusets Ch. Sniff21:18,3741:02,096
12Aase Bjerner2495Leeds Ch. All-in-One (Uno)42:22,5621:40,906
13Betina Miller4261Fionas Ch. Innuendo DiNidus51:34,8541:01,639
Uplac.Lisette Kongerslev4234Oceans Going To A GoGo af Bel...Trukket
Uplac.Marlene Bruhn5097Stampegårdens PompidouTrukket
Antal deltagere: 15.   Heraf veteraner: 0.
Dommer: Rasmus Bjerner
Sekretær: Mette Brandbyge
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 3:00 min
Til toppen