JULESTÆVNE  PÅ  NATURCENTER  SKOVGAARD  I  HORSENS  DEN  10.  DECEMBER  2015

Tryk for at komme til:
Mini ligeLet lige



Mini lige
Dato: 2015-12-10 18:05:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Charlotte EllebyMalegas Con Air00:20,6600:10,780
2Emma Kirstin FundingSpringers Rusty00:36,9700:16,220
3Laura BøgelundLyngs Davy Jones00:19,1600:29,870
4Kirsten BjergBjørkvangs Anko Mitarashi00:25,0300:39,940
5Laura BøgelundFionas Ursula00:30,9100:42,070
6Julie Bøje Due JensenMalegas No Highway In The Sky00:34,5600:45,380
7Janni LarsenNødkærlunds Keeper L01:16,0301:02,370
8Bente Bøje JensenSommerly´s Beatbox00:21,0310:16,191
9Charlotte EllebyZincerellas High Sparrow0+11:12,2700:34,881
10Maria GadkjærMalegas Air Force One10:20,9100:36,841
11Cilia Bisgaard EbbesenMalegas Catch Me If You Can11:39,4001:30,911
12Kirsten BjergSommerly´s Graffiti10:16,4010:14,722
13Janni LarsenSommerly´s Breakdance21:46,7800:51,882
14Cilia Bisgaard EbbesenJosefine30:47,4411:03,004
15Mille Hasselbalch Kristen...Olaf3+22:22,1620:34,757
Uplac.Maria GadkjærMalegas Love Is In The Air1+1+12:01,41Trukket
Antal deltagere: 16.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Rasmus Bjerner
Sekretær: Rasmus Bjerner
Bedømmelsesmetode: D2 - Fejl lægges sammen, sidste tid tæller
Maksimum tid: 2:00 min.
Til toppen

Let lige
Dato: 2015-12-10 19:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Charlotte EllebySundahl's Perla00:14,6500:10,75012
2Betina MillerOceans Playa Blanca af Sofiagå...00:18,5000:14,15011
3Janni LarsenNødkærlunds Mælkebøtte00:24,6900:16,07011
4Kirsten BjergVisbys Sidi Salem00:49,8100:19,97011
5Cilia Bisgaard EbbesenMøllerhusets Lorenzo00:55,6900:48,43011
6Julie Bøje Due JensenSommerly´s Cat Eye Nebula10:15,1200:13,691
7Charlotte EllebySundahl's Beatrice00:22,5710:27,371
8Maria GadkjærSundahl's Anastasia Tremaine10:22,3800:42,721
9Laura Berggreen GæbeNikki11:10,4100:47,001
10Bente Bøje JensenSommerly´s Eagle Claw Nebula10:16,4410:16,752
11Bergthora Lind Bodvarsdot...Nødkærlunds Gerhard Zobel10:25,4010:41,602
12Lene GadkjærSommerlys Triangulum Galaxy21:07,4300:43,812
13Kirsten BjergSommerly´s Coconut Nebula30:31,8800:17,623
14Laura Berggreen GæbeRådved Nygård's Jazz21:05,0710:42,093
15Rasmus BjernerBygholms Vision of the Ocean40:46,1900:12,814
16Janni LarsenNødkærlunds Eet40:57,3800:21,354
17Rasmus BjernerBygholms Majesty of the Ocean30:29,8210:39,444
18Mille Hasselbalch Kristen...Veggerbys Bonnaroo Buzz30:49,5010:42,354
19Emma Kirstin FundingBygholms Adventure of the Ocean2+1+22:21,1700:38,975
20Emma Kirstin FundingStald Neas 1D Happily af Malega30:18,1330:28,446
21Alison Bøje Due JensenStald Fuglsangs Baltas Lauva50:23,2230:22,948
22Cilia Bisgaard EbbesenAsta La Vistas Supernatural Ph...71:04,0010:42,668
23Rasmus BjernerBygholms Hr.Luf Shopper Boy51:28,1641:13,409
Uplac.Emilie KehrenMimrelunds Mr. BeanTrukket
Antal deltagere: 24.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Aase Bjerner
Sekretær: Aase Bjerner
Bedømmelsesmetode: D2 - Fejl lægges sammen, sidste tid tæller
Maksimum tid: 2:00 min.
Til toppen