JULESTÆVNE  PÅ  NATURCENTER  SKOVGAARD  I  HORSENS  DEN  10.  DECEMBER  2015

Tryk for at komme til:
Mini ligeLet lige



Mini lige

Plac.FørerS.nr.KaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Charlotte Elleby5852Malegas Con Air00:20,6600:10,780
2Emma Kirstin Funding6035Springers Rusty00:36,9700:16,220
3Laura Bøgelund5298Lyngs Davy Jones00:19,1600:29,870
4Kirsten Bjerg5887Bjørkvangs Anko Mitarashi00:25,0300:39,940
5Laura Bøgelund5385Fionas Ursula00:30,9100:42,070
6Julie Bøje Due Jensen6015Malegas No Highway In The Sky00:34,5600:45,380
7Janni Larsen5931Nødkærlunds Keeper L01:16,0301:02,370
8Bente Bøje Jensen6020Sommerly´s Beatbox00:21,0310:16,191
9Charlotte Elleby5997Zincerellas High Sparrow0+11:12,2700:34,881
10Maria Gadkjær5850Malegas Air Force One10:20,9100:36,841
11Cilia Bisgaard Ebbesen6061Malegas Catch Me If You Can11:39,4001:30,911
12Kirsten Bjerg5816Sommerly´s Graffiti10:16,4010:14,722
13Janni Larsen5933Sommerly´s Breakdance21:46,7800:51,882
14Cilia Bisgaard Ebbesen6060Josefine30:47,4411:03,004
15Mille Hasselbalch Kriste...6102Olaf3+22:22,1620:34,757
Uplac.Maria Gadkjær5767Malegas Love Is In The Air1+1+12:01,41Trukket
Antal deltagere: 16.   Heraf veteraner: 0.
Dommer: Rasmus Bjerner
Sekretær: Rasmus Bjerner
Bedømmelsesmetode: D2 - Fejl lægges sammen, sidste tid tæller
Maksimum tid: 2:00 min.
Til toppen

Let lige

Plac.FørerS.nr.KaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Charlotte Elleby5851Sundahl's Perla00:14,6500:10,75012
2Betina Miller5999Oceans Playa Blanca af Sofiag...00:18,5000:14,15011
3Janni Larsen5930Nødkærlunds Mælkebøtte00:24,6900:16,07011
4Kirsten Bjerg5879Visbys Sidi Salem00:49,8100:19,97011
5Cilia Bisgaard Ebbesen5865Møllerhusets Lorenzo00:55,6900:48,43011
6Julie Bøje Due Jensen5778Sommerly´s Cat Eye Nebula10:15,1200:13,691
7Charlotte Elleby5849Sundahl's Beatrice00:22,5710:27,371
8Maria Gadkjær5818Sundahl's Anastasia Tremaine10:22,3800:42,721
9Laura Berggreen Gæbe3504Nikki11:10,4100:47,001
10Bente Bøje Jensen5791Sommerly´s Eagle Claw Nebula10:16,4410:16,752
11Bergthora Lind Bodvarsdo...5105Nødkærlunds Gerhard Zobel10:25,4010:41,602
12Lene Gadkjær5808Sommerlys Triangulum Galaxy21:07,4300:43,812
13Kirsten Bjerg5809Sommerly´s Coconut Nebula30:31,8800:17,623
14Laura Berggreen Gæbe3979Rådved Nygård's Jazz21:05,0710:42,093
15Rasmus Bjerner3015Bygholms Vision of the Ocean40:46,1900:12,814
16Janni Larsen5405Nødkærlunds Eet40:57,3800:21,354
17Rasmus Bjerner3980Bygholms Majesty of the Ocean30:29,8210:39,444
18Mille Hasselbalch Kriste...4275Veggerbys Bonnaroo Buzz30:49,5010:42,354
19Emma Kirstin Funding3961Bygholms Adventure of the Oce...2+1+22:21,1700:38,975
20Emma Kirstin Funding5509Stald Neas 1D Happily af Male...30:18,1330:28,446
21Alison Bøje Due Jensen5783Stald Fuglsangs Baltas Lauva50:23,2230:22,948
22Cilia Bisgaard Ebbesen5864Asta La Vistas Supernatural P...71:04,0010:42,668
23Rasmus Bjerner3011Bygholms Hr.Luf Shopper Boy51:28,1641:13,409
Uplac.Emilie Kehren5779Mimrelunds Mr. BeanTrukket
Antal deltagere: 24.   Heraf veteraner: 0.
Dommer: Aase Bjerner
Sekretær: Aase Bjerner
Bedømmelsesmetode: D2 - Fejl lægges sammen, sidste tid tæller
Maksimum tid: 2:00 min.
Til toppen