AFTENSTÆVNE  PÅ  NATURCENTER  SKOVGAARD  VED  HORSENS  DEN  2.  FEBRUAR  2016

Tryk for at komme til:
Mini ligeLet lige



Mini lige
Dato: 2016-02-02 18:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Charlotte EllebyZincerellas High Sparrow00:18,8400:19,850
2Maria GadkjærMalegas Catch Me If You Can00:30,1300:20,940
3Merete MaahnSkovhøjens Apollo00:52,1600:40,720
4Camilla á ArgjumZincerellas The Kingsroad10:27,0500:16,751
5Camilla á ArgjumStampegårdens Yellow Tail11:13,8700:52,001
6Mille Hasselbalch Kristen...Olaf10:53,1600:58,281
7Janni LarsenNødkærlunds Melton21:43,4100:55,722
8Malene LeerhøjStampegårdens Chill Out1+12:03,1601:23,002
9Janni LarsenNødkærlunds Morgan21:09,2510:29,383
10Emilie KehrenMimrelunds Mr. Bean31:28,8711:18,474
Antal deltagere: 10.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Kirsten Bjerg
Sekretær: Kirsten Bjerg
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2:00 minutter
Til toppen

Let lige
Dato: 2016-02-02 19:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Betina MillerOceans Playa Blanca af Sofiagå...00:16,6600:21,16012
2Janni LarsenNødkærlunds Mælkebøtte00:45,5600:26,31011
3Charlotte EllebyMalegas Con Air00:20,1900:45,47011
4Lisette KongerslevFunnys Nio-Naomi10:39,8700:12,3111
5Kirsten BjergSommerly´s Graffiti10:36,3800:19,4711
6Marie MaahnFionas Crash Bandicoot10:15,1000:20,5311
7Randi Bøje NielsenSommerly´s Eagle Claw Nebula00:22,0010:28,7511
8Marlene BruhnJordbærgårdens Yankie10:32,9400:32,5911
9Marlene BruhnStampegårdens Black Widow10:32,5300:37,501
10Rasmus BjernerBygholms Vision of the Ocean10:39,7510:13,822
11Aase BjernerBygholms Voyager of the Ocean10:24,8510:17,532
12Maria GadkjærMalegas Love Is In The Air20:26,5000:21,162
13Marlene BruhnJordbærgårdens Milky Way20:42,5900:21,402
14Camilla á ArgjumFriscos Ingen Dröm Är För Stor20:53,7100:32,042
15Charlotte EllebySundahl's Elliot Blueberry " B...21:15,4400:33,322
16Asta BredkjærElmelys Glenbriar Sofia af Fio...10:22,1310:33,692
17Janni LarsenNødkærlunds Keeper L11:06,5310:50,432
18Merete MaahnSommerly´s Proxima Astraeus20:25,0310:18,253
19Maria GadkjærMalegas Air Force One30:47,1000:20,093
20Stine BredkjærElmelys Great Helena30:35,7800:22,563
21Lisette KongerslevHønsehusets Alyce30:47,1300:26,563
22Maria GadkjærSundahl's Anastasia Tremaine20:20,0610:28,883
23Bente Bøje JensenSommerly´s Beatbox30:47,6300:29,693
24Julie Bøje Due JensenSommerly´s Cat Eye Nebula20:28,4410:29,813
25Asta BredkjærElmelys Great Staamp II20:52,8810:33,223
26Malene LeerhøjBellas Melitaea Athalia20:48,9110:52,413
27Asta BredkjærMalegas The Night They Took Mi...10:37,5620:58,253
28Kirsten BjergBjørkvangs Anko Mitarashi30:23,8410:22,314
29Julie Bøje Due JensenMalegas No Highway In The Sky10:38,7530:35,724
30Lisette KongerslevHønsehusets Lovely Molly2+10:54,9710:42,444
31Malene LeerhøjBellas Alcon Icarus30:35,7811:22,854
32Mille Hasselbalch Kristen...Visbys Sidi Salem2+11:46,9020:35,695
33Julie Bøje Due JensenStald Neas 1D Happily af Malega40:38,1210:39,565
34Merete MaahnVeggerbys Strawberry Cheesecake61:10,1000:21,446
35Marlene BruhnStampegårdens Daredevil50:42,1210:29,716
36Lisette KongerslevHønsehusets Sinister41:18,5020:37,636
37Alison Bøje Due JensenStald Fuglsangs Baltas Lauva20:19,0940:45,726
38Mille Hasselbalch Kristen...Veggerbys Bonnaroo Buzz40:38,9450:24,289
39Janni LarsenSommerly´s Breakdance6+32:35,2530:49,0612
v1Camilla á ArgjumJordbærgårdens A Walk to Rem...(V)00:38,3700:19,440
v5Marlene BruhnSilverados Piper Cub (V)00:37,9710:13,751
Antal deltagere: 41.   Heraf veteraner: 2.  
Dommer: Lisa Hein
Sekretær: Lisa Hein
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2,00 minutter
Til toppen