AFTENSTÆVNE  PÅ  NATURCENTER  SKOVGAARD  VED  HORSENS  DEN  2.  FEBRUAR  2016

Tryk for at komme til:
Mini ligeLet lige



Mini lige

Plac.FørerS.nr.KaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Charlotte Elleby5997Zincerellas High Sparrow00:18,8400:19,850
2Maria Gadkjær6061Malegas Catch Me If You Can00:30,1300:20,940
3Merete Maahn6086Skovhøjens Apollo00:52,1600:40,720
4Camilla á Argjum6062Zincerellas The Kingsroad10:27,0500:16,751
5Camilla á Argjum6222Stampegårdens Yellow Tail11:13,8700:52,001
6Mille Hasselbalch Kriste...6102Olaf10:53,1600:58,281
7Janni Larsen4107Nødkærlunds Melton21:43,4100:55,722
8Malene Leerhøj6106Stampegårdens Chill Out1+12:03,1601:23,002
9Janni Larsen4108Nødkærlunds Morgan21:09,2510:29,383
10Emilie Kehren5779Mimrelunds Mr. Bean31:28,8711:18,474
Antal deltagere: 10.   Heraf veteraner: 0.
Dommer: Kirsten Bjerg
Sekretær: Kirsten Bjerg
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2:00 minutter
Til toppen

Let lige

Plac.FørerS.nr.KaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
v1Camilla á Argjum3152Jordbærgårdens A Walk to Re...(V)00:38,3700:19,440
1Betina Miller5999Oceans Playa Blanca af Sofiag...00:16,6600:21,16012
2Janni Larsen5930Nødkærlunds Mælkebøtte00:45,5600:26,31011
3Charlotte Elleby5852Malegas Con Air00:20,1900:45,47011
4Lisette Kongerslev3970Funnys Nio-Naomi10:39,8700:12,3111
v5Marlene Bruhn2269Silverados Piper Cub (V)00:37,9710:13,751
5Kirsten Bjerg5816Sommerly´s Graffiti10:36,3800:19,4711
6Marie Maahn3360Fionas Crash Bandicoot10:15,1000:20,5311
7Randi Bøje Nielsen5791Sommerly´s Eagle Claw Nebula00:22,0010:28,7511
8Marlene Bruhn6046Jordbærgårdens Yankie10:32,9400:32,5911
9Marlene Bruhn6048Stampegårdens Black Widow10:32,5300:37,501
10Rasmus Bjerner3015Bygholms Vision of the Ocean10:39,7510:13,822
11Aase Bjerner3967Bygholms Voyager of the Ocean10:24,8510:17,532
12Maria Gadkjær5767Malegas Love Is In The Air20:26,5000:21,162
13Marlene Bruhn6038Jordbærgårdens Milky Way20:42,5900:21,402
14Camilla á Argjum6160Friscos Ingen Dröm Är För Stor20:53,7100:32,042
15Charlotte Elleby6024Sundahl's Elliot Blueberry "...21:15,4400:33,322
16Asta Bredkjær5602Elmelys Glenbriar Sofia af Fi...10:22,1310:33,692
17Janni Larsen5931Nødkærlunds Keeper L11:06,5310:50,432
18Merete Maahn5872Sommerly´s Proxima Astraeus20:25,0310:18,253
19Maria Gadkjær5850Malegas Air Force One30:47,1000:20,093
20Stine Bredkjær5960Elmelys Great Helena30:35,7800:22,563
21Lisette Kongerslev6163Hønsehusets Alyce30:47,1300:26,563
22Maria Gadkjær5818Sundahl's Anastasia Tremaine20:20,0610:28,883
23Bente Bøje Jensen6020Sommerly´s Beatbox30:47,6300:29,693
24Julie Bøje Due Jensen5778Sommerly´s Cat Eye Nebula20:28,4410:29,813
25Asta Bredkjær5840Elmelys Great Staamp II20:52,8810:33,223
26Malene Leerhøj6177Bellas Melitaea Athalia20:48,9110:52,413
27Asta Bredkjær5980Malegas The Night They Took M...10:37,5620:58,253
28Kirsten Bjerg5887Bjørkvangs Anko Mitarashi30:23,8410:22,314
29Julie Bøje Due Jensen6015Malegas No Highway In The Sky10:38,7530:35,724
30Lisette Kongerslev6162Hønsehusets Lovely Molly2+10:54,9710:42,444
31Malene Leerhøj6199Bellas Alcon Icarus30:35,7811:22,854
32Mille Hasselbalch Kriste...5879Visbys Sidi Salem2+11:46,9020:35,695
33Julie Bøje Due Jensen5509Stald Neas 1D Happily af Male...40:38,1210:39,565
34Merete Maahn5156Veggerbys Strawberry Cheeseca...61:10,1000:21,446
35Marlene Bruhn6049Stampegårdens Daredevil50:42,1210:29,716
36Lisette Kongerslev6161Hønsehusets Sinister41:18,5020:37,636
37Alison Bøje Due Jensen5783Stald Fuglsangs Baltas Lauva20:19,0940:45,726
38Mille Hasselbalch Kriste...4275Veggerbys Bonnaroo Buzz40:38,9450:24,289
39Janni Larsen5933Sommerly´s Breakdance6+32:35,2530:49,0612
Antal deltagere: 41.   Heraf veteraner: 2.
Dommer: Lisa Hein
Sekretær: Lisa Hein
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2,00 minutter
Til toppen