JULESTÆVNE  PÅ  NATURCENTER  SKOVGAARD  I  HORSENS  DEN  15.  DECEMBER  2016

Tryk for at komme til:
Mini ligeLet lige



Mini lige

Plac.FørerS.nr.KaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Mille Hasselbalch Kriste...6102Olaf00:37,7800:15,810
2Aase Bjerner3990Nødkærlunds Pistacia00:15,9600:17,690
3Mille Hasselbalch Kriste...3992Nødkærlunds Macadamia00:16,3500:20,460
4Anne-Mette Fogh6399Lego-Gårdens Phenolphthalein00:22,5900:33,370
5Lene Gadkjær6121Malegas Obelix00:54,0000:34,900
6Aase Bjerner3016Nødkærlunds Mandel00:25,6910:17,911
7Emma V. Laustsen3993Nødkærlunds Philbert00:44,210+10:31,131
8Kathrine Pedersen6401Lego-Gårdens H2O10:56,1300:59,661
9Lisa Hein6404Dagmar af Pecasus01:33,0311:29,751
10Bente Bøje Jensen6296Sommerly´s Arniko10:22,7210:40,032
11Randi Bøje Nielsen6218Stald Fuglsangs Black Dr. Jen...30:44,2100:36,353
12Lisa Hein6303Fionas Kamille20:51,8810:47,253
13Emma V. Laustsen5596Veggerbys Orion2+12:14,4611:22,004
Uplac.Maria Gadkjær2025Chickal (V)Trukket
Antal deltagere: 14.   Heraf veteraner: 1.
Dommer: Rasmus Bjerner
Sekretær: Rasmus Bjerner
Bedømmelsesmetode: D2 - Fejl lægges sammen, sidste tid tæller
Maksimum tid: 2:00 min.
Til toppen

Let lige

Plac.FørerS.nr.KaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
v1Maria Gadkjær3160Malega´s Scorpio (V)00:21,2200:16,310
1Mette Brandbyge6432Jordbærgårdens Mourning Glory00:34,5600:17,3201
2Julie Bøje Due Jensen6214Stald Fuglsangs Black Kit Ver...00:27,9400:21,6201
3Karina Vilsbøll6238Vilsmøllegaardens Pancake Pop...00:29,3500:24,4401
4Alison Bøje Due Jensen6216Stald Fuglsangs Black Amelia00:39,0000:35,3501
5Dorthe Veggerby Laustsen5241Skovhøjens Mozart00:48,9700:41,6501
6Mette Damgaard5128Diamant00:30,2800:56,0701
7Charlotte Elleby6323Hønsehusets At World's End00:43,9301:03,5001
8Julie Bøje Due Jensen6245Stald Fuglsangs Purple Ararip...10:28,5700:16,661
9Bente Bøje Jensen6266Jezz Star Golden Kids10:19,6900:20,661
10Mette Damgaard5156Veggerbys Strawberry Cheeseca...10:22,6900:21,061
11Charlotte Elleby6324Haugens Primrose Dream10:28,1900:24,381
12Dorthe Veggerby Laustsen5182Nødkærlunds Golden Lightning...10:30,1200:24,551
13Marlene Bruhn6329Sheiks Molevitten10:39,1300:28,711
14Emma Kirstin Funding6020Sommerly´s Beatbox00:25,8210:35,621
15Anne-Mette Fogh6400Lego-Gårdens Pondus Hydrogenii10:50,8400:37,121
16Marlene Bruhn6249Bellas Beauty and the Beast11:15,5900:44,501
17Kathrine Pedersen6139Nødkærlunds Maggie0+10:58,6200:52,971
18Bente Bøje Jensen6250Stald Fuglsangs Black Castiel10:20,0310:14,782
19Alison Bøje Due Jensen6413Preriens Angels Pride10:38,0310:39,472
20Lisette Kongerslev6422Hønsehusets Dead Man's Chest20:53,6500:40,632
21Lisette Kongerslev6343Sheiks Ellevilde Ella31:06,9400:26,133
22Charlotte Vedstesen5594Stald Fuglsangs Purple Jumpin...60:55,0300:32,886
23Henny Funding3961Bygholms Adventure of the Oce...40:33,9720:45,096
Uplac.Emma V. Laustsen5595Fionas My Delta Secret7+32:38,52Trukket
Uplac.Anne-Mette Fogh6322Stald Fuglsangs Purple Tiger...Trukket
Antal deltagere: 26.   Heraf veteraner: 1.
Dommer: Aase Bjerner
Sekretær: Aase Bjerner
Bedømmelsesmetode: D2 - Fejl lægges sammen, sidste tid tæller
Maksimum tid: 2:00 min.
Til toppen