STÆVNE  PÅ  NATURCENTER  SKOVGAARD  I  HORSENS  DEN  22.  JANUAR  2017

Tryk for at komme til:
Svær krogetElite kroget



Svær kroget

Plac.FørerS.nr.KaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Maria Gadkjær3956Sofiagårdens Olympic Air01:06,2801:12,97013
2Mette Brandbyge6050Oopsy Bear10:36,6600:33,7211
3Lisa Hein5680Nardus' Nidularis af Flora (V...00:53,5010:37,9611
4Maria Gadkjær3904Mirage af Pecasus11:05,3800:49,1911
5Betina Miller2015Bygholms Navigator of the Oce...10:59,3201:02,1611
6Alison Bøje Due Jensen4190Visbys Malahide C.20:51,0300:30,752
7Charlotte Elleby3959Lykkes JoJo11:10,1010:40,312
8Betina Miller5999Oceans Playa Blanca af Sofiag...20:54,3700:44,572
9Mette Brandbyge5353Secret Story11:02,0910:45,582
10Kirsten Bjerg5798Sommerly´s Comet Galaxy30:44,3100:40,213
11Kirsten Bjerg5359Zentas SW Boz Pity20:58,6310:43,723
12Kirsten Bjerg3364Winds Luke Skywalker11:26,6020:55,813
13Kirsten Bjerg5887Bjørkvangs Anko Mitarashi20:59,0620:33,874
14Mette Brandbyge4192Lykkes Boulder Dash30:35,9120:23,845
15Bente Bøje Jensen5294Stald Fuglsangs Blue Petunia31:12,4420:33,715
16Lene Gadkjær5774Zentas Parkour31:03,4720:38,695
17Lisa Hein4050Flora Narcissus (Noah)41:30,4710:43,385
18Kirsten Bjerg3034Sommerly´s Selma Lagerlöf30:49,4020:46,315
19Julie Bøje Due Jensen4238Hønsehusets Dr. No4+11:17,9100:46,505
20Lene Gadkjær5808Sommerlys Triangulum Galaxy41:27,1011:08,035
21Julie Bøje Due Jensen5410Mimrelunds Nikita Kounéli21:51,8831:27,035
22Kirsten Bjerg3541Malegas Mahatma Gandhi7+11:50,2800:30,388
23Julie Bøje Due Jensen5295Stald Fuglsangs Blue Lobelia51:13,2530:50,228
24Alison Bøje Due Jensen3895Blancos Epata Abu Sir51:02,0651:09,5010
25Kirsten Bjerg4396KaninBorgens Liona81:32,9730:49,7811
Uplac.Betina Miller4263Fionas Jazz JackTrak sig
Antal deltagere: 26.   Heraf veteraner: 0.
Dommer: Aase Bjerner
Sekretær: Aase Bjerner
Bedømmelsesmetode: D2 - Fejl lægges sammen, sidste tid tæller
Maksimum tid: 2:00
Til toppen

Elite kroget

Plac.FørerS.nr.KaninFejlTidFejlTidT. fejlCert.Point
1Lisa Hein2880Nidus' Nardus Stricta af Somm...21:54,2202:08,25214
2Mette Brandbyge4111Lykkes Falcon31:02,0000:48,913
3Alison Bøje Due Jensen4186Oceans Ch. Manatee af Stampeg...21:24,1011:08,873
4Lisa Hein5080Fionas Napellus31:29,8901:11,313
5Lisa Hein5680Nardus' Nidularis Af Flora41:35,8400:53,224
6Lisa Hein2080Neottia Nidus-avis21:17,7221:08,074
7Aase Bjerner2495Leeds Ch. All-in-One (Uno)32:09,4411:09,814
8Betina Miller4262Rozettas Plectrum41:49,1301:51,284
9Lene Gadkjær3903Sofiagårdens Wizz Air2+12:11,9621:59,355
10Betina Miller4261Fionas Ch. Innuendo DiNidus41:28,8521:18,596
11Aase Bjerner2015Bygholms Navigator of the Oce...51:43,1332:01,798
12Lisa Hein3780Nardus' Neottia Nepalensis af...71:26,8421:06,169
13Mette Brandbyge4185Hønsehusets Ch. Casino Royale51:22,3541:10,829
14Kirsten Bjerg3827Lykkes State of Art4+11:55,3142:06,849
15Kirsten Bjerg3513Vi.P's Phantom of the Opera6+12:27,3442:07,6311
16Aase Bjerner3969Floras Catalina8+12:08,2231:27,7812
Uplac.Alison Bøje Due Jensen4272Shamigos Tabu Kompaner SuspektDisk. på tid
Uplac.Mette Brandbyge5161Sofiagårdens Ch. Lion AirTrukket
Antal deltagere: 18.   Heraf veteraner: 0.
Dommer: Maria Gadkjær
Aspirant: Charlotte Elleby
Sekretær: Maria Gadkjær
Bedømmelsesmetode: D2 - Fejl lægges sammen, sidste tid tæller
Maksimum tid: 2:30
Til toppen