AFTENSTÆVNE  PÅ  NATURCENTER  SKOVGAARD  VED  HORSENS  DEN  18.  APRIL  2017

Tryk for at komme til:
Let krogetMiddelsvær kroget



Let kroget
Dato: 2017-04-18 19:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Alison Bøje Due JensenStald Fuglsangs Black Amelia00:31,7200:19,25012
2Alison Bøje Due JensenStald Fuglsangs Baltas Lauva00:30,2500:26,93011
3Alison Bøje Due JensenStald Fuglsangs Sedá Eevee00:40,6900:29,09011
4Bente Bøje JensenStald Fuglsangs Black Castiel00:32,7200:33,66011
5Kirsten BjergSommerly´s Petres (Pelle)01:01,7100:37,34011
6Marlene BruhnHønsehusets Cloudtop Cruise00:59,2500:42,68011
7Kirsten BjergSommerly´s Souda Bay01:21,2800:48,72011
8Lisette KongerslevHønsehusets Wild Wood00:54,8100:52,72011
9Karina VilsbøllVilsmøllegårdens Momondo00:49,9600:53,69011
10Lene GadkjærMalegas Obelix00:52,3800:55,35011
11Merete MaahnStald Fuglsangs Sedá Ninetales01:09,9000:59,25011
12Merete MaahnSkovhøjens Beyond01:01,0301:12,37011
13Merete MaahnSkovhøjens Into Darkness01:26,3101:18,87011
14Julie Bøje Due JensenStald Fuglsangs Sedá Fennekin10:51,0400:30,841
15Kirsten BjergSommerly´s Gerani10:54,9100:38,931
16Bente Bøje JensenStald Fuglsangs Sedá Pikachu10:51,1800:42,531
17Kirsten BjergSommerly´s Samaria01:20,5310:45,251
18Maria GadkjærWinds Lady Mastermind10:55,1200:48,251
19Lisa HeinFionas Kamille11:18,1300:49,971
20Bente Bøje JensenSommerly´s Arniko10:39,2500:52,631
21Aase BjernerNødkærlunds Mandel11:03,3400:55,811
22Marie MaahnSkovhøjens Final Frontier01:06,4711:05,061
23Marlene BruhnJordbærgårdens Pepsi11:44,1301:23,351
24Lisette KongerslevJordbærgårdens Sun Drop10:46,5301:35,501
25Bente Bøje JensenPreriens Angels Pride00:45,2820:42,072
26Lisa HeinDagmar af Pecasus11:49,0611:52,722
27Mette BrandbygeMilleniums Höstmörker20:59,09
28Alison Bøje Due JensenStald Fuglsangs Arrosas Jacob...21:12,88
29Julie Bøje Due JensenMalegas No Highway In The Sky21:59,40
30Marie MaahnSkovhøjens Apollo0+22:29,28
31Julie Bøje Due JensenStald Fuglsangs Purple Araripe...30:59,97
32Lisette KongerslevVilsmøllegårdens Holiday Inn31:01,97
33Julie Bøje Due JensenStald Fuglsangs Arrosas Mike N...31:31,66
Antal deltagere: 33.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Rasmus Bjerner
Sekretær: Rasmus Bjerner
Bedømmelsesmetode: C2 - 0 - 1 fejl i finale
Maksimum tid: 2:00 min.
Til toppen

Middelsvær kroget
Dato: 2017-04-18 18:30:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Kirsten BjergSommerly´s Coconut Nebula00:48,2800:21,47013
2Marlene BruhnSheiks Nysgerrige Nille01:00,0700:40,37012
3Merete MaahnSkovhøjens Dash00:52,5300:53,03012
4Lisette KongerslevSundahls Innkeeper01:04,5901:00,10012
5Maria GadkjærMalegas Air Force One10:52,1200:19,5311
6Mette BrandbygeBellas Lucie Kaas10:36,2200:20,7511
7Mette BrandbygeHaugens Primrose Dream10:39,8500:24,4111
8Mette BrandbygeHaugens Wolf Moon10:27,0600:28,471
9Marlene BruhnBellas Beauty and the Beast10:47,0700:28,631
10Mette BrandbygeSundahls Ella00:37,5910:29,971
11Mette BrandbygeSundahls Goat Boy10:47,6600:31,101
12Mette BrandbygeBjørkvangs Akari Tatsushiro10:46,5700:31,341
13Marlene BruhnJordbærgårdens Got Style10:53,9700:32,531
14Merete MaahnSkovhøjens Freestyle00:52,5310:41,151
15Lisette KongerslevSheiks Ellevilde Ella20:58,7800:20,232
16Mette BrandbygeFunnys Coccinella00:27,0420:20,662
17Lisette KongerslevJordbærgårdens Too-Ticki21:10,6500:33,812
18Kirsten BjergSommerly´s Graffiti1+11:54,9000:46,442
19Karina VilsbøllVilsmøllegårdens Pancake Popple10:55,5310:52,592
20Lisa HeinPlayers Nivalis af Flora21:52,5301:38,382
21Aase BjernerOh Wonder af Sofiagården (Ohli...21:53,8801:39,872
22Karina VilsbøllHønsehusets Sinister20:48,5310:27,973
23Kirsten BjergStald Fuglsangs Blue Salix21:10,1910:31,003
24Lisette KongerslevHønsehusets Dead Man's Chest10:45,2220:40,153
25Marlene BruhnSheiks Molevitten10:51,2220:45,503
26Mette BrandbygeBellas Spot On30:36,32
27Mette BrandbygeLykkes Jessie J30:43,53
28Lisa HeinNardus' Nitida af Flora31:01,15
29Julie Bøje Due JensenSommerly´s Proxima Astraeus31:22,78
30Mette BrandbygeZincerellas High Sparrow31:25,56
31Marie MaahnFionas Crash Bandicoot31:56,75
32Rasmus BjernerBygholms Vision of the Ocean40:56,88
33Lisa HeinNidus' Nitidus af Flora61:59,32
Uplac.Marie MaahnSkovhøjens TitanTrukket
Uplac.Rasmus BjernerKlara af PecasusTrukket
Antal deltagere: 35.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Charlotte Elleby
Sekretær: Lene Gadkjær, Maria Gadkjær, Charlotte Elleby
Bedømmelsesmetode: C2, 0 - 2 fejl i finalen
Maksimum tid: 2 min
Til toppen