AFTENSTÆVNE  PÅ  NATURCENTER  SKOVGAARD  VED  HORSENS  DEN  23.  OKTOBER  2018

Tryk for at komme til:
Let ligeLet kroget



Let lige
Dato: 2018-10-23 17:30:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Mette BrandbygeSundahls Spontan00:19,5600:15,13012
2Mette BrandbygeNymåne00:26,3800:18,53011
3Lene GadkjærBellas The Last Knight00:30,1800:19,90011
4Bente Bøje JensenKrása Golden Kids (Lille My)10:30,7800:12,061
5Mette BrandbygeFormørkelse10:18,3800:12,591
6Maria GadkjærBellas Age of Extinction10:36,6310:18,282
7Louise HansenRådved Nygård's Lady Rainicorn10:42,8110:42,752
8Maria GadkjærStjerneregns Lucy In The Sky W...30:26,3400:18,193
9Louise HansenHaugens Consequences30:57,7500:50,443
10Mette BrandbygeSundahls Gemytlig30:22,2510:21,134
11Louise HansenRådved Nygård's Ice-O-Pede3+11:26,441+10:52,416
12Sofie Stubben BrunStald Stubbens Gray61:00,1520:27,728
v1Alison Bøje Due JensenBlancos Epata Abu Sir (V)00:35,6900:14,600
u6Alison Bøje Due JensenSheiks Ch. Treat Me Right (U)10:23,2200:17,721
Antal deltagere: 14.   Heraf veteraner: 1.   Og uden for konkurrence: 1.
Dommer: Charlotte Elleby
Sekretær: Charlotte Elleby
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2 min
Til toppen

Let kroget
Dato: 2018-10-23 18:15:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Mette BrandbygeHønsehusets Escape Route00:25,3400:17,44012
2Bente Bøje JensenKrása Golden Kids (Lille My)01:12,8500:17,93011
3Julie Bøje Due JensenStald Fuglsangs Silver Bella00:38,3500:25,19011
4Lene GadkjærBellas The Last Knight00:33,6200:33,47011
5Louise HansenStald Neas Shapio Olaf01:12,2500:50,57011
6Bente Bøje JensenStald Fuglsangs Beige Prins Vi...10:28,1900:19,161
7Mette BrandbygeFormørkelse10:25,4400:19,191
8Louise HansenHaugens Consequences00:39,8810:34,621
9Mette BrandbygeMidnatssol20:27,8800:18,162
10Mette BrandbygeSundahls Gemytlig10:29,6510:21,692
11Maria GadkjærBellas Age of Extinction21:25,0700:38,252
12Mette BrandbygeSundahls Spontan10:38,7520:28,193
13Louise HansenRådved Nygård's Lady Rainicorn30:46,2800:28,623
14Alison Bøje Due JensenStald Fuglsangs Silver Neon Li...20:35,7210:36,193
15Maria GadkjærStjerneregns Lucy In The Sky W...30:40,1800:38,323
16Sofie Stubben BrunStald Stubbens Gray31:09,6200:45,283
17Louise HansenRådved Nygård's Ice-O-Pede11:14,3420:54,533
18Julie Bøje Due JensenRopAks AF Toffen ( E Nomine )41:01,8101:02,254
Uplac.Alison Bøje Due JensenStald Fuglsangs Baltas Lauva51:03,59Trukket
Antal deltagere: 19.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Charlotte Elleby
Sekretær: Charlotte Elleby
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2 min
Til toppen