STÆVNE  I  DRIVHUSET  I  VIRRING  VED  SKANDERBORG  DEN  4.  JULI  2020

Tryk for at komme til:
Mini ligeMiddelsvær kroget
Elite kroget



Mini lige

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Sarah MadsenStampestaldens Jolly Rancher (...00:08,6600:09,630
2Alison Bøje Due JensenBrookside By My Standards (Zor...00:28,2200:22,100
3Marie FloutrupAries Melody Time00:37,1300:36,620
4Alison Bøje Due JensenStald Fuglsangs Khaleesi T......10:23,3200:16,381
5Martina Cathrine JensenMk's Zummi Gummi10:25,6300:17,131
6Martina Cathrine JensenMk's Tummi Gummi10:50,4400:26,471
7Rebecca JensenStald Turbos Snow (Snow)10:49,6300:41,751
8Kirsten BjergSommerly´s Laakki11:24,5010:29,532
9Cecilie SchiebelSchiebels Nuser (Nuser)20:56,1000:47,002
10Rebecca JensenBuens Erik20:56,6310:28,403
v6Rasmus BjernerByte af Flora (V)11:16,8200:26,191
u2Martina Cathrine JensenViftrups Black Peugeot (Pølle)...00:26,3400:13,780
u4Martina Cathrine JensenUffe (U)00:34,6600:51,400
Antal deltagere: 13.   Heraf veteraner: 1.   Og uden for konkurrence: 2.
Dommer: Bente Bøje Jensen
Sekretær: Maria Gadkjær
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2 min
Til toppen

Middelsvær kroget

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Rebecca JensenStald Fuglsangs Gremlins Gizmo00:52,5300:21,97013
2Martina Cathrine JensenKandies Králik (Kralik)00:40,7500:24,37012
3Marie FloutrupStampestaldens Kira00:57,5700:27,97012
4Lene GadkjærMalegas The Actor (Anton)00:46,4100:41,22012
5Kirsten BjergJansson´s Delight Jelly Bean00:49,1900:49,78012
6Alison Bøje Due JensenStald Fuglsangs Glaceon10:54,5900:26,0911
7Sarah MadsenTumles Castle On the Hill (Cai...11:09,0900:32,661
8Bente Bøje JensenFunnys Manse (Manse)11:01,7800:39,251
9Marie FloutrupFurukollens Parsley11:15,6900:42,101
10Lene GadkjærMalegas Complicated Heart (Har...10:45,8100:45,561
11Maria GadkjærMalegas Walk With Me (Missi)00:50,8110:50,251
12Maria GadkjærSofiagårdens Catmandoo01:23,6610:57,121
13Bente Bøje JensenStald Fuglsangs Dedenne (DeDe)11:01,2101:34,311
14Aase BjernerBygholms Carolina Reaper Chili10:53,2810:24,532
15Sarah MadsenStald Fuglsangs Black Dr. ......21:00,6500:28,192
16Bente Bøje JensenStald Fuglsangs Davina Claire...21:53,7200:33,782
17Alison Bøje Due JensenStald Fuglsangs Kira Yukimura...10:52,1010:33,942
18Kirsten BjergSommerly´s Snehvide10:58,8410:36,502
19Rebecca JensenStald Fuglsangs Beige Prins (V...10:45,3710:39,652
20Rebecca JensenVB Chico De Belleza (Chico)30:45,5300:23,753
21Martina Cathrine JensenFurukollens Strawberry Swing (...10:32,7820:30,653
22Julie Bøje Due JensenStald Fuglsangs Luke Parker (L...2+11:16,9700:33,133
23Bente Bøje JensenKrása Golden Kids (Lille My)11:04,9420:44,873
24Maria GadkjærMalegas You Took My Heart Away...11:18,4120:57,593
25Kirsten BjergSommerly´s Graffiti21:20,8720:34,904
26Maria GadkjærMalegas One Of A Kind (Oscar)21:47,4421:53,754
27Alison Bøje Due JensenStald Fuglsangs Black Amelia20:50,4730:40,095
28Rebecca JensenStald Fuglsangs Silver Neon Li...4+11:46,4011:03,036
29Sarah MadsenStald Trofasts Black Ozzy Mako…31:26,1241:06,697
Antal deltagere: 29.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Rasmus Bjerner
Sekretær: Margrethe Jensen
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2:00 min.
Til toppen

Elite kroget

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlCert.Point
1Marie FloutrupWinds Inaya31:16,8110:57,5344
2Rasmus BjernerOceans Inside Out af Bella42:22,8811:54,845
3Alison Bøje Due JensenStald Fuglsangs Sedá Eevee (Ee...4+11:31,7211:06,536
4Marie FloutrupFurukollens True by Willpower41:25,061+11:23,446
5Aase BjernerBygholms Navigator of the Ocean92:01,7511:28,7510
6Sarah MadsenSundahls Strålende (Sirus)4+33:05,502+12:30,9110
Uplac.Lene GadkjærMalegas Obelix (Obi)Trukket
Antal deltagere: 7.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Kirsten Bjerg
Sekretær: Julie Bøje Due Jensen
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2:30 min
Til toppen