TRÆNINGSSTÆVNE  PÅ  NATURCENTER  SKOVGAARD  VED  HORSENS  DEN  16.  JULI  2020

Tryk for at komme til:
Mini ligeLet kroget



Mini lige

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Bente Bøje JensenSkovvejens Dream of the Future...00:13,1900:09,400
2Jaqueline WæhlingMr Bella (Bella)00:15,9400:13,720
3Bente Bøje JensenBrookside Bellafina (Fina)00:13,3700:15,850
4Annette NicolaisenJordbærgårdens Logo00:23,2100:25,310
5Bente Bøje JensenStald Turbos Snow (Snow)00:38,4700:32,500
6Bente Bøje JensenStald Fuglsangs Khaleesi T......07:12,0000:41,630
7Anja ThillemannHugos Delight in Happiness Af....00:13,1910:22,911
8Bente Bøje JensenBrookside By My Standards (Zor...10:20,3700:24,721
9Cecilie SchiebelSchiebels Nuser (Nuser)10:27,3200:29,431
10Rebecca JensenBuens Erik00:25,5310:32,191
11Aase BjernerThorsøs Hermione00:45,5631:34,443
Uplac.Anja ThillemannSommerlys Saamik01:14,13Disk.
Uplac.Ida NicolaisenSkovvejens Wintergreen (Winter)20:44,35Trak sig
Antal deltagere: 13.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Kirsten Bjerg
Sekretær: Margrethe Jensen
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2 min.
Til toppen

Let kroget

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Kirsten BjergSommerly's Riga00:29,6900:15,9401
2Julie Bøje Due JensenStald Fuglsangs Danxia Landfor...00:21,2100:18,8101
3Julie Bøje Due JensenStald Fuglsangs Milotic (Ticci)00:45,3500:18,8501
4Julie Bøje Due JensenJordbærgårdens Cypress00:46,0600:19,0601
5Ida NicolaisenHønsehusets Salsa00:31,5300:19,9701
6Annette NicolaisenAries Treasure Island00:37,3100:23,1601
7Kirsten BjergSommerly´s Suez00:24,4400:25,3701
8Alison Bøje Due JensenStald Fuglsangs Aurora00:41,9700:29,2101
9Alison Bøje Due JensenStald Fuglsangs Umbreon (Omi)00:26,7600:30,6801
10Annette NicolaisenKaninstaldens Pink Lady Diamond00:34,6900:31,0601
11Kirsten BjergSommerly's Nicosia (Nikka)00:45,1200:31,2201
12Pernille FrederiksenKnudsbøls Karamel00:47,9100:32,2501
13Anja ThillemannMoslunds Baleno af Lego-Gården...00:31,7500:37,0601
14Julie Bøje Due JensenStampestaldens Ca´savio (Sami)00:44,5000:39,3701
15Cecilie SchiebelSommerly's Helsinki00:34,5900:40,6001
16Alison Bøje Due JensenStald Fuglsangs Falke00:37,5000:41,3401
17Ida NicolaisenSolens I Just Can't Stop Lovi....00:39,9100:42,7801
18Mette NielsenKlundtes The Valiant Viking (V...01:01,2900:44,0301
19Mette NielsenHybens Tess (Tess)01:14,4700:44,8101
20Alison Bøje Due JensenStjerneregns Fire Walk With Me00:41,3800:45,0901
21Alison Bøje Due JensenStald Fuglsangs Liam Dunbar00:42,0400:50,1601
22Mette NielsenMoslunds Flopsy (Flopsy)01:22,3101:07,9601
23Ida NicolaisenJordbærgårdens Scarlett Oak00:26,7501:18,6501
24Annette NicolaisenStald Trofasts Harry Potter01:15,7201:56,4001
25Rebecca JensenStald Fuglsangs Tornado10:28,9700:18,591
26Annika NicolaisenJulius (Julle)11:03,4700:35,131
27Julie Bøje Due JensenStald Fuglsangs Mini My00:50,0610:44,031
28Ida NicolaisenUniKins A Perfect Score (Epo)00:54,5610:46,151
29Mette NielsenCrazyjumpers Clarke Griffen (G...11:00,6600:50,821
30Alison Bøje Due JensenBuens Safir10:43,9101:02,851
31Rebecca JensenStald Fuglsangs Arrosas Renesm...00:53,9111:25,971
32Mette NielsenHarleys Born to Be Wild (Wilmo)11:44,6911:34,472
33Rebecca JensenJughead21:07,0611:28,503
34Anja ThillemannKandies Lover Boy31:06,5410:41,974
35Jaqueline WæhlingSaga Del Rapido (Saga)21:16,1621:20,754
u13Anja ThillemannStjerneregns Sean (U)00:25,1200:32,880
u22Karen Emilie BlaabjergTop Star Mix af Gress (U)00:20,0600:57,000
u24Anja ThillemannStrike a Rose af Hyben (Rose)...00:52,7201:30,600
Antal deltagere: 38.   Heraf veteraner: 0.   Og uden for konkurrence: 3.
Dommer: Bente Bøje Jensen
Sekretær: Margrethe Jensen
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2 min.
Til toppen