STÆVNE  I  GARTNERIET  ROUSING  VED  SKANDERBORG  DEN  20.  NOVEMBER  2005

Tryk for at komme til:
Let ligeMiddelsvær lige



Let lige

Plac.FørerKaninFejlFejlTidFejl totaltPindPoint
1Camilla ThuesenEmma007,5301
2Cathrine PoulsenOilily0020,2101
3Susanna ThuesenClemme0021,1201
4Aase BjernerBygholms Sofie0029,501
5Aase BjernerLykkegårdens Lamborghini Galla...0038,0901
6Malene AggerholmCheckmate1019,681
7Kathrine RasmussenOliver1032,151
8Camilla ThuesenLykkegårdens Tiger1040,631
9Cathrine PoulsenMitzy2029,372
10Betina MillerLykkegårdens Dior1134,822
11Sofia VestergaardNinus1152,792
12Bettina BjergSommerly´s Olop11122,442
13Troels KristensenSommerly´s Elvira1222,943
14Line Bang NielsenTriton1249,443
15Line Bang NielsenGustav3049,693
16Troels KristensenSommerly`s Sheik3222,785
17Katrine RrasmussenHans5447,569
18Cathrine PoulsenKaya55103,6310
19Malene HoltSabi55145,5410
20Mona HoltTango885816
Uplac.Malene AggerholmColumbine4+1trak sig
v5Camilla ThuesenAdam (v)0036,750
Antal deltagere: 22.   Heraf veteraner: 1.  
Dommer: Kirsten Bjerg
Bedømmelsesmetode: Fejl lægges sammen, sidste tid tæller.
Til toppen

Middelsvær lige

Plac.FørerKaninFejlFejlTidFejl totaltPindPoint
1Bettina BjergSommerly´s Lakieshia0059,3201
2Susanna ThuesenGoGo00107,7501
3Karina KristensenElwood2020,0321
4Aase BjernerLykkegårdens Lamborghini Galla...3031,193
5Aase BjernerBygholms Sofie2131,973
6Susanna ThuesenHipp Hopp2137,253
7Kirsten BjergMimrelunds Finn Nemo4248,316
8Betina MillerLykkegårdens Dior33125,096
9Aase BjernerAnderups Vita341087
10Kathrine RasmussenOliver43120,847
11Camilla ThuesenEmma7220,159
12Aase BjernerStrandehjørns Nikita74122,3111
13Troels KristensenSommerlys Sheik85135,0913
Uplac.Camilla ThuesenLykkegårdens TigerTrak sig
v7Betina MillerBygholms Hr. Mand (v)2142,683
Antal deltagere: 15.   Heraf veteraner: 1.  
Dommer: Rasmus Bjerner
Bedømmelsesmetode: Fejl lægges sammen, sidste tid tæller.
Til toppen