LANDSSKUET  I  HERNING  DEN  24.  -  26.  JUNI  2004

Tryk for at komme til:
Let ligeLet kroget
Middelsvær ligeMiddelsvær kroget
Svær ligeSvær kroget
Elite ligeElite kroget
HøjdehopLængdehop
Eliminator



Let lige

Plac.FørerS.nr.KaninFejlFejlTidFejl i altPindPoint
1Kirsten Bjerg(1011)Sommerly`s Diva00111601
2Lene BjergMimrelunds Mikado00128201
3Anne Mai Liin Kjeldmann(750)Isak00201301
4Mia FischerSommerly`s Pajou00272201
5Bettina Bjerg(1018)Sommerly´s Lakiesha00372801
6Annette JensenSofus10111311
7Bettina Bjerg(866)Sommerly´s Gucci1011871
8Luna Stær Andersen(588)Marius1013431
9Camilla Thuesen(1005)Emma1019221
10Mathilde Bøge(744)Chip0137031
11Sofie GuldagerLucky1056841
12Cecilie Tornbjerg Anders...Tequila2015502
13Jørgen LarsenMimrelunds Elegante Einstein2015752
v14Cecilie Tornbjerg Anders...Tulle (Veteran)1120252
14Luna Stær Andersen(589)Sofus2022222
15Mathilde Bøge(758)Blackie2026092
16EmiliePjuske1140972
17Camilla ThuesenMimrelunds Albert1155102
18Susanna ThuesenNewton2118813
19Eva JohansenHodja2130283
20Mathilde Bøge(745)Paprika1232973
21Mette Pedersen(39)Mimrelunds Filur2137943
22Troels KristensenHipp-Hopp3119134
23Mia FischerTrunte3225415
24Louis Schou-HansenMolly3332876
25Kirsten BjergSkovvangens Thorkild Thyringer74235011
Udg.Kirsten BjergKurtTrak sig
Udg.Susanna ThuesenMiltontrak sig
Antal deltagere: 28.   Heraf veteraner: 1.
Dommer: Ukendt
Bedømmelsesmetode: Ukendt
Til toppen

Let kroget

Plac.FørerS.nr.KaninFejlFejlTidFejl i altPindPoint
1Cecilie Tornbjerg Anders...Tequila10447811
2Camilla ThuesenMimrelunds Albert101242511
3Aase Bjerner(246)Bygholms James Bunn20378521
4Annette JensenMimi`s Sofus11414721
5Lene BjergMimrelunds Mikado20451521
6Troels Kristensen(240)Nimse20581321
7Mathilde Bøge(744)Chip11101162
8Mette Pedersen(341)Luna3032653
9Anne Mai Liin Kjeldmann(750)Isak3042123
10Aase Bjerner(248)Strandelhjørns Nikita2143163
11Mia FischerSommerly´s Pajou2153843
12Camilla Thuesen(1005)Emma3058253
13Eva JohansenHodja21103473
14Luna Stæhr Andersen(589)Sofus3140314
15Troels KristensenHipp-Hopp3143224
16Annette JensenMimi´s Sweety3149814
17Susanna ThuesenMilton40104474
18Mathilde Bøge(745)Paprika3255905
19Isabella Schou-HansenAlbert60113666
20Susanna ThuesenNewton6144477
21Mathilde Bøge(758)Blackie5253817
22Sofie GuldagerLucky1001116510
23Louis Schou-HansenMolly74571611
24Emilie BjørnhartPjuske751336312
25Luna Stæhr Andersen(588)Marius86561312
Udg.Jørgen LarsenMimrelunds Elegante EinsteinTrak sig
Udg.Mia FischerTrunteTrak sig
Antal deltagere: 27.   Heraf veteraner: 0.
Dommer: Ukendt
Bedømmelsesmetode: Ukendt
Til toppen

Middelsvær lige

Plac.FørerS.nr.KaninFejlFejlTidFejl i altPindPoint
v1Jørgen LarsenMimrelunds Anderledes Alfred...0045940
1Aase Bjerner(246)Bygholms James Bunn10325311
v2Lene BjergDixi (veteran)0139631
2Isabella Schou-HansenFiline30174631
3Isabella Schou-HansenAlbert12227531
3Aase Bjerner(245)Gaunby´s Hr. Mand4137065
4Rasmus Bjerner(247)Bygholms Sinus30321231
5Troels Kristensen(240)Nimse0336343
6Mette Pedersen(591)Manuel12121043
7Mette Pedersen(341)Luna3126874
8Louis Schou-HansenTrine1354154
9Annette JensenSweety31104664
10Annette JensenStella4122725
11Annette JensenJolly3232215
12Mia FischerSommerly´s Hot-spot3239325
13Jørgen LarsenMimrelunds Frække Freddy3241665
14Mette Pedersen(242)Dumbo6159817
15Aase Bjerner(248)Strandelhjørns Nikita4322687
16Camilla BorchTimon3435417
17Susanna Thuesen(1237)Go-Go44201168
18Jeanette Borch(786)Rafiki6346169
Udg.Aase Bjerner(33)Anderups Vita W. RapDisk.30000
Antal deltagere: 22.   Heraf veteraner: 2.
Dommer: Ukendt
Bedømmelsesmetode: Ukendt
Til toppen

Middelsvær kroget

Plac.FørerS.nr.KaninFejlFejlTidFejl i altPindPoint
v1Jørgen LarsenMimrelunds Anderledes Alfred...2132123
1Maja Thim Larsen(714)Frygtløse Frankie00324601
v2Aase Bjerner(245)Gaunbys Hr. Mand (veteran)3153944
2Cecilie Tornbjerg Anders...Fuga10410011
v3Lene BjergDixi (veteran)31109444
3Annette JensenStella10573411
4Rasmus Bjerner(247)Bygholms Sinus41542851
5Mette PedersenRosaline41110095
6Louis Schou-HansenTrine44101538
7Jørgen LarsenMimrelunds Orkan Ole62106008
8Isabella Schou-HansenFiline63105849
9Mette Pedersen(591)Manuel73526310
10Susanna Thuesen(1237)Go-Go91578110
11Jørgen LarsenMimrelunds Frække Freddy551167810
12Bettina Bjerg(866)Sommerly´s Gucci92498111
13Aase Bjerner(33)Anderups Vita W. Rap751370612
14Aase Bjerner(55)Bygholms Gurli Margrethe672160913
Udg.Mette Pedersen(242)DumboDisk.
Udg.Mia FischerSommerly´s Hot-SpotTrak sig
Antal deltagere: 19.   Heraf veteraner: 3.
Dommer: Ukendt
Bedømmelsesmetode: Ukendt
Til toppen

Svær lige

Plac.FørerS.nr.KaninFejlFejlTidFejl i altPindPoint
1Cecilie Tornbjerg Anders...Fuga10239411
2Maja Thim Larsen(714)Frygtløse Frankie10496611
3Kirsten Bjerg(38)Marco13264141
4Aase BjernerLykkegårdens Signorina Lambor...4444728
5Camilla Borch(608)Lotus73402510
6Jørgen LarsenMimrelunds Orkan Ole84426812
7Mette PedersenMimrelunds Rosaline66599712
Udg.Aase Bjerner(55)Bygholms Gurli MargretheTrak sig
Udg.Jeanette Borch(622)Hindbærgårdens LoppeTrak sig
Udg.Jeanette BorchLiraTrak sig
Antal deltagere: 10.   Heraf veteraner: 0.
Dommer: Ukendt
Bedømmelsesmetode: Ukendt
Til toppen

Svær kroget

Plac.FørerS.nr.KaninFejlFejlTidFejl i altPindPoint
1Annette JensenJolly401007541
2Kirsten Bjerg(38)Marco311100641
3Mathilde Bøge(348)Flamingo3241165
4Aase BjernerLykkegårdens Signorina Lambor...641084410
Antal deltagere: 4.   Heraf veteraner: 0.
Dommer: Ukendt
Bedømmelsesmetode: Ukendt
Til toppen

Elite lige

Plac.FørerS.nr.KaninFejlFejlTidFejl i altCert.Point
1Heidi Pedersen(243)Lykkegårdens Safari Ferrari2232624
2Rasmus Bjerner(34)Hr. Mands fru Ditte af Bygholm2326555
3Maja Thim Larsen(1177)Hugo23134975
4Rasmus Bjerner(50)Lykkegårdens Microsoft24220526
5Annette Jensen(856)Lykkegårdens Pjuskeboy33222996
6Heidi Pedersen(1497)Mimrelunds Bølle52121867
7Maja Thim Larsen(1173)Jerry4457638
8Mathilde Bøge(348)Flamingo64467410
9Annette Jensen(1172)Mimi´s Lollypop551195610
Antal deltagere: 9.   Heraf veteraner: 0.
Dommer: Ukendt
Bedømmelsesmetode: Ukendt
Til toppen

Elite kroget

Plac.FørerS.nr.KaninFejlFejlTidFejl i altCert.Point
1Heidi Pedersen(1497)Bølle22120164
2Rasmus Bjerner(34)Hr. Mands fru Ditte af Bygholm3236095
3Heidi Pedersen(243)Lykkegårdene Safari Ferrari50102785
4Annette Jensen(1172)Mimi´s Lollypop33158226
5Maja Thim Larsen(1177)Hugo53150728
6Maja Thim Larsen(1173)Jerry731383410
7Rasmus Bjerner(50)Lykkegårdens Microsoft832177211
8Annette Jensen(856)Lykkegårdens Pjuskeboy763231613
Antal deltagere: 8.   Heraf veteraner: 0.
Dommer: Ukendt
Bedømmelsesmetode: Ukendt
Til toppen

Højdehop

Plac.FørerS.nr.KaninHøjdeCert.Point
1Rasmus Bjerner(34)Hr. Mands fru Ditte af Bygholm65
2Bettina BjergPolo65
2Heidi Pedersen(1497)Bølle65
4Maja Thim Larsen(1177)Hugo65
5Maja Thim Larsen(1173)Jerry65
6Maja Thim Larsen(714)Frygtløse Frankie65
7Annette Jensen(856)Lykkegårdens Pjuskeboy60
8Mathilde Bøge(348)Flamingo60
9Kirsten Bjerg(38)Marco60
10Annette Jensen(1172)Mimi´s Lollypop55
10Cecilie Tornbjerg Anders...Fuga55
10Heidi Pedersen(243)Lykkegårdens Safari Ferrari55
13Annette JensenMimi´s Jolly Jumper55
14Aase BjernerLykkegårdens signorina Lambor...55
15Rasmus Bjerner(247)Bygholms Sinus55
16Jørgen LarsenMimrelunds Anderledes Alfred55
17Bettina Bjerg(866)Sommerly´s Gucci50
18Aase Bjerner(246)Bygholms James Bunn45
19Aase Bjerner(248)Strandelhjørns Nikita45
20Emilie BjørnhartPjuske40
20Luna Stæhr Andersen(589)Sofus40
22Mia FischerSommerly´s Pajou40
23Annette JensenStella40
Uplac.Camilla Thuesen(1005)Emma
Uplac.Camilla ThuesenMimrelunds Albert
Uplac.Eva JohansenHodja
Uplac.Isabella Schou-HansenAlbert
Uplac.Isabella Schou-HansenFiline
Uplac.Luna Stæhr Andersen(588)Marius
Uplac.Maja Thim Larsen(1791)Nussi
Uplac.Mia FischerSommerly´s Hot-Spot
Uplac.Sofie GuldagerLucky
Antal deltagere: 32.   Heraf veteraner: 0.
Dommer: Ukendt
Bedømmelsesmetode: Ukendt
Til toppen

Længdehop

Plac.FørerS.nr.KaninLængdeCert.Point
1Aase BjernerLykkegårdens Signorina Lambor...140
2Maja Thim Larsen(1173)Jerry120
3Rasmus Bjerner(247)Bygholms Sinus120
4Cecilie Thornbjerg Ander...Fuga120
5Heidi Pedersen(243)Lykkegårdens Safari Ferrari120
6Maja Thim Larsen(1177)Hugo100
7Rasmus Bjerner(34)Hr. Mands fru Ditte af Bygholm100
8Annette JensenMimi´s Jolly Jumper100
9Kirsten Bjerg(38)Marco100
10Annette Jensen(856)Lykkegårdens Pjuskeboy100
11Mathilde Bøge(348)Flamingo100
12Heidi Pederssen(1497)Bølle80
13Annette JensenStella60
14Isabella Schou-HansenFiline60
15Aase Bjerner(246)Bygholms James Bunn40
16Luna Stæhr Andersen(589)Sofus40
Uplac.Annette Jensen(1172)Mimi´s Lollypop
Uplac.Bettina BjergPolo
Uplac.Camilla Thuesen(1005)Emma
Uplac.Eva JohansenHodja
Uplac.Isabella Schou-HansenAlbert
Uplac.Luna Stæhr Andersen(588)Marius
Uplac.Maja Thim Larsen(1791)Nussi
Uplac.Mia FischerSommerly´s Pajou
Uplac.Sofie GuldagerLucky
Antal deltagere: 25.   Heraf veteraner: 0.
Dommer: Ukendt
Bedømmelsesmetode: Ukendt
Til toppen

Eliminator

Plac.FørerS.nr.KaninAntal gennemløbPindPoint
1Rasmus Bjerner(34)Ditte0 fejl i finalen
2Bettina BjergPolo2 -
3Maja T. Larsen(1177)Hugo3 -
4Sofie GuldagerDixi4 -
5Cecilie T. AndersenFuga4 -
6Maja T. Larsen(1173)Jerry4 -
7Mathilde Bøge(348)Flamingo4 -
8Maja T. Larsen(714)Frygtløse Frankie4 -
9Aase Bjerner(246)James Bunn5 -
10Mathilde Bøge(744)Chip5 -
11Isabella Schou-HansenFiline6 -
12Rasmus Bjerner(247)Sinus6 -
13Aase BjernerLamborghinitrak sig i finalen
13Anne Mai Liin Kjel.(750)Isaktrak sig i finalen
13Mette Pedersen(242)Dumbotrak sig i finalen
13Mia FischerHot-Spottrak sig i finalen
17Aase Bjerner(248)Nikita3 gennemløb
17Anne Mai Liin Kjel.Mikado3 gennemløb
17Bettina Bjerg(866)Gucci3 gennemløb
17Camilla Thuesen(1237)Go-Go3 gennemløb
17Cecilie T. AndersenTequila3 gennemløb
17Emilie BjørnhartMarco3 gennemløb
17Emilie BjørnhartPjuske3 gennemløb
17Eva JohansenOrkan Ole3 gennemløb
17Isabella Schou-HansenAlbert3 gennemløb
17Louis Schou-HansenTrine3 gennemløb
17Luna Stæhr Andersen(588)Marius3 gennemløb
17Maja T. Larsen(1791)Nussi3 gennemløb
17Mathilde Bøge(745)Paprika3 gennemløb
17Mette Pedersen(591)Manuel3 gennemløb
17Mette PedersenRosaline3 gennemløb
17Mia FischerPajou3 gennemløb
17Sofie GuldagerLucky3 gennemløb
17Troels KristensenHipp-Hopp3 gennemløb
17Troels Kristensen(240)Nimse3 gennemløb
36Camilla Thuesen(1005)Emma2 gennemløb
36Cecilie T. AndersenTulle2 gennemløb
36Eva JohansenHodja2 gennemløb
36Luna Stæhr Andersen(589)Sofus2 gennemløb
36Mathilde Bøge(758)Blackie2 gennemløb
36Mette Pedersen(341)Luna2 gennemløb
36Susanna ThuesenNewton2 gennemløb
Antal deltagere: 42.   Heraf veteraner: 0.
Dommer: Ukendt
Bedømmelsesmetode: Ukendt
Til toppen