LANDSSKUET  I  HERNING  DEN  24.  -  26.  JUNI  2004

Tryk for at komme til:
Let ligeLet kroget
Middelsvær ligeMiddelsvær kroget
Svær ligeSvær kroget
Elite ligeElite kroget
HøjdehopLængdehop
Eliminator



Let lige

Plac.FørerKaninFejlFejlTidFejl i altPindPoint
1Kirsten BjergSommerly`s Diva00111601
2Lene BjergMimrelunds Mikado00128201
3Anne Mai Liin KjeldmannIsak00201301
4Mia FischerSommerly`s Pajou00272201
5Bettina BjergSommerly´s Lakiesha00372801
6Annette JensenSofus10111311
7Bettina BjergSommerly´s Gucci1011871
8Luna Stær AndersenMarius1013431
9Camilla ThuesenEmma1019221
10Mathilde BøgeChip0137031
11Sofie GuldagerLucky1056841
12Cecilie Tornbjerg AndersenTequila2015502
13Jørgen LarsenMimrelunds Elegante Einstein2015752
14Luna Stær AndersenSofus2022222
15Mathilde BøgeBlackie2026092
16EmiliePjuske1140972
17Camilla ThuesenMimrelunds Albert1155102
18Susanna ThuesenNewton2118813
19Eva JohansenHodja2130283
20Mathilde BøgePaprika1232973
21Mette PedersenMimrelunds Filur2137943
22Troels KristensenHipp-Hopp3119134
23Mia FischerTrunte3225415
24Louis Schou-HansenMolly3332876
25Kirsten BjergSkovvangens Thorkild Thyringer74235011
Uplac.Kirsten BjergKurtTrak sig
Uplac.Susanna ThuesenMiltontrak sig
v14Cecilie Tornbjerg AndersenTulle (Veteran)1120252
Antal deltagere: 28.   Heraf veteraner: 1.  
Dommer: Ukendt
Bedømmelsesmetode: Ukendt
Til toppen

Let kroget

Plac.FørerKaninFejlFejlTidFejl i altPindPoint
1Cecilie Tornbjerg AndersenTequila10447811
2Camilla ThuesenMimrelunds Albert101242511
3Aase BjernerBygholms James Bunn20378521
4Annette JensenMimi`s Sofus11414721
5Lene BjergMimrelunds Mikado20451521
6Troels KristensenNimse20581321
7Mathilde BøgeChip11101162
8Mette PedersenLuna3032653
9Anne Mai Liin KjeldmannIsak3042123
10Aase BjernerStrandelhjørns Nikita2143163
11Mia FischerSommerly´s Pajou2153843
12Camilla ThuesenEmma3058253
13Eva JohansenHodja21103473
14Luna Stæhr AndersenSofus3140314
15Troels KristensenHipp-Hopp3143224
16Annette JensenMimi´s Sweety3149814
17Susanna ThuesenMilton40104474
18Mathilde BøgePaprika3255905
19Isabella Schou-HansenAlbert60113666
20Susanna ThuesenNewton6144477
21Mathilde BøgeBlackie5253817
22Sofie GuldagerLucky1001116510
23Louis Schou-HansenMolly74571611
24Emilie BjørnhartPjuske751336312
25Luna Stæhr AndersenMarius86561312
Uplac.Jørgen LarsenMimrelunds Elegante EinsteinTrak sig
Uplac.Mia FischerTrunteTrak sig
Antal deltagere: 27.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Ukendt
Bedømmelsesmetode: Ukendt
Til toppen

Middelsvær lige

Plac.FørerKaninFejlFejlTidFejl i altPindPoint
1Aase BjernerBygholms James Bunn10325311
2Isabella Schou-HansenFiline30174631
3Isabella Schou-HansenAlbert12227531
3Aase BjernerGaunby´s Hr. Mand4137065
4Rasmus BjernerBygholms Sinus30321231
5Troels KristensenNimse0336343
6Mette PedersenManuel12121043
7Mette PedersenLuna3126874
8Louis Schou-HansenTrine1354154
9Annette JensenSweety31104664
10Annette JensenStella4122725
11Annette JensenJolly3232215
12Mia FischerSommerly´s Hot-spot3239325
13Jørgen LarsenMimrelunds Frække Freddy3241665
14Mette PedersenDumbo6159817
15Aase BjernerStrandelhjørns Nikita4322687
16Camilla BorchTimon3435417
17Susanna ThuesenGo-Go44201168
18Jeanette BorchRafiki6346169
Uplac.Aase BjernerAnderups Vita W. RapDisk.30000
v1Jørgen LarsenMimrelunds Anderledes Alfred (...0045940
v2Lene BjergDixi (veteran)0139631
Antal deltagere: 22.   Heraf veteraner: 2.  
Dommer: Ukendt
Bedømmelsesmetode: Ukendt
Til toppen

Middelsvær kroget

Plac.FørerKaninFejlFejlTidFejl i altPindPoint
1Maja Thim LarsenFrygtløse Frankie00324601
2Cecilie Tornbjerg AndersenFuga10410011
3Annette JensenStella10573411
4Rasmus BjernerBygholms Sinus41542851
5Mette PedersenRosaline41110095
6Louis Schou-HansenTrine44101538
7Jørgen LarsenMimrelunds Orkan Ole62106008
8Isabella Schou-HansenFiline63105849
9Mette PedersenManuel73526310
10Susanna ThuesenGo-Go91578110
11Jørgen LarsenMimrelunds Frække Freddy551167810
12Bettina BjergSommerly´s Gucci92498111
13Aase BjernerAnderups Vita W. Rap751370612
14Aase BjernerBygholms Gurli Margrethe672160913
Uplac.Mette PedersenDumboDisk.
Uplac.Mia FischerSommerly´s Hot-SpotTrak sig
v1Jørgen LarsenMimrelunds Anderledes Alfred (...2132123
v2Aase BjernerGaunbys Hr. Mand (veteran)3153944
v3Lene BjergDixi (veteran)31109444
Antal deltagere: 19.   Heraf veteraner: 3.  
Dommer: Ukendt
Bedømmelsesmetode: Ukendt
Til toppen

Svær lige

Plac.FørerKaninFejlFejlTidFejl i altPindPoint
1Cecilie Tornbjerg AndersenFuga10239411
2Maja Thim LarsenFrygtløse Frankie10496611
3Kirsten BjergMarco13264141
4Aase BjernerLykkegårdens Signorina Lamborg...4444728
5Camilla BorchLotus73402510
6Jørgen LarsenMimrelunds Orkan Ole84426812
7Mette PedersenMimrelunds Rosaline66599712
Uplac.Aase BjernerBygholms Gurli MargretheTrak sig
Uplac.Jeanette BorchHindbærgårdens LoppeTrak sig
Uplac.Jeanette BorchLiraTrak sig
Antal deltagere: 10.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Ukendt
Bedømmelsesmetode: Ukendt
Til toppen

Svær kroget

Plac.FørerKaninFejlFejlTidFejl i altPindPoint
1Annette JensenJolly401007541
2Kirsten BjergMarco311100641
3Mathilde BøgeFlamingo3241165
4Aase BjernerLykkegårdens Signorina Lamborg...641084410
Antal deltagere: 4.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Ukendt
Bedømmelsesmetode: Ukendt
Til toppen

Elite lige

Plac.FørerKaninFejlFejlTidFejl i altCert.Point
1Heidi PedersenLykkegårdens Safari Ferrari2232624
2Rasmus BjernerHr. Mands fru Ditte af Bygholm2326555
3Maja Thim LarsenHugo23134975
4Rasmus BjernerLykkegårdens Microsoft24220526
5Annette JensenLykkegårdens Pjuskeboy33222996
6Heidi PedersenMimrelunds Bølle52121867
7Maja Thim LarsenJerry4457638
8Mathilde BøgeFlamingo64467410
9Annette JensenMimi´s Lollypop551195610
Antal deltagere: 9.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Ukendt
Bedømmelsesmetode: Ukendt
Til toppen

Elite kroget

Plac.FørerKaninFejlFejlTidFejl i altCert.Point
1Heidi PedersenBølle22120164
2Rasmus BjernerHr. Mands fru Ditte af Bygholm3236095
3Heidi PedersenLykkegårdene Safari Ferrari50102785
4Annette JensenMimi´s Lollypop33158226
5Maja Thim LarsenHugo53150728
6Maja Thim LarsenJerry731383410
7Rasmus BjernerLykkegårdens Microsoft832177211
8Annette JensenLykkegårdens Pjuskeboy763231613
Antal deltagere: 8.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Ukendt
Bedømmelsesmetode: Ukendt
Til toppen

Højdehop

Plac.FørerKaninHøjdeCert.Point
1Rasmus BjernerHr. Mands fru Ditte af Bygholm65
2Bettina BjergPolo65
2Heidi PedersenBølle65
4Maja Thim LarsenHugo65
5Maja Thim LarsenJerry65
6Maja Thim LarsenFrygtløse Frankie65
7Annette JensenLykkegårdens Pjuskeboy60
8Mathilde BøgeFlamingo60
9Kirsten BjergMarco60
10Annette JensenMimi´s Lollypop55
10Cecilie Tornbjerg AndersenFuga55
10Heidi PedersenLykkegårdens Safari Ferrari55
13Annette JensenMimi´s Jolly Jumper55
14Aase BjernerLykkegårdens signorina Lamborg...55
15Rasmus BjernerBygholms Sinus55
16Jørgen LarsenMimrelunds Anderledes Alfred55
17Bettina BjergSommerly´s Gucci50
18Aase BjernerBygholms James Bunn45
19Aase BjernerStrandelhjørns Nikita45
20Emilie BjørnhartPjuske40
20Luna Stæhr AndersenSofus40
22Mia FischerSommerly´s Pajou40
23Annette JensenStella40
Uplac.Camilla ThuesenEmma
Uplac.Camilla ThuesenMimrelunds Albert
Uplac.Eva JohansenHodja
Uplac.Isabella Schou-HansenAlbert
Uplac.Isabella Schou-HansenFiline
Uplac.Luna Stæhr AndersenMarius
Uplac.Maja Thim LarsenNussi
Uplac.Mia FischerSommerly´s Hot-Spot
Uplac.Sofie GuldagerLucky
Antal deltagere: 32.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Ukendt
Bedømmelsesmetode: Ukendt
Til toppen

Længdehop

Plac.FørerKaninLængdeCert.Point
1Aase BjernerLykkegårdens Signorina Lamborg...140
2Maja Thim LarsenJerry120
3Rasmus BjernerBygholms Sinus120
4Cecilie Thornbjerg Anders...Fuga120
5Heidi PedersenLykkegårdens Safari Ferrari120
6Maja Thim LarsenHugo100
7Rasmus BjernerHr. Mands fru Ditte af Bygholm100
8Annette JensenMimi´s Jolly Jumper100
9Kirsten BjergMarco100
10Annette JensenLykkegårdens Pjuskeboy100
11Mathilde BøgeFlamingo100
12Heidi PederssenBølle80
13Annette JensenStella60
14Isabella Schou-HansenFiline60
15Aase BjernerBygholms James Bunn40
16Luna Stæhr AndersenSofus40
Uplac.Annette JensenMimi´s Lollypop
Uplac.Bettina BjergPolo
Uplac.Camilla ThuesenEmma
Uplac.Eva JohansenHodja
Uplac.Isabella Schou-HansenAlbert
Uplac.Luna Stæhr AndersenMarius
Uplac.Maja Thim LarsenNussi
Uplac.Mia FischerSommerly´s Pajou
Uplac.Sofie GuldagerLucky
Antal deltagere: 25.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Ukendt
Bedømmelsesmetode: Ukendt
Til toppen

Eliminator

Plac.FørerKaninAntal gennemløbPindPoint
1Rasmus BjernerDitte0 fejl i finalen
2Bettina BjergPolo2 -
3Maja T. LarsenHugo3 -
4Sofie GuldagerDixi4 -
5Cecilie T. AndersenFuga4 -
6Maja T. LarsenJerry4 -
7Mathilde BøgeFlamingo4 -
8Maja T. LarsenFrygtløse Frankie4 -
9Aase BjernerJames Bunn5 -
10Mathilde BøgeChip5 -
11Isabella Schou-HansenFiline6 -
12Rasmus BjernerSinus6 -
13Aase BjernerLamborghinitrak sig i finalen
13Anne Mai Liin Kjel.Isaktrak sig i finalen
13Mette PedersenDumbotrak sig i finalen
13Mia FischerHot-Spottrak sig i finalen
17Aase BjernerNikita3 gennemløb
17Anne Mai Liin Kjel.Mikado3 gennemløb
17Bettina BjergGucci3 gennemløb
17Camilla ThuesenGo-Go3 gennemløb
17Cecilie T. AndersenTequila3 gennemløb
17Emilie BjørnhartMarco3 gennemløb
17Emilie BjørnhartPjuske3 gennemløb
17Eva JohansenOrkan Ole3 gennemløb
17Isabella Schou-HansenAlbert3 gennemløb
17Louis Schou-HansenTrine3 gennemløb
17Luna Stæhr AndersenMarius3 gennemløb
17Maja T. LarsenNussi3 gennemløb
17Mathilde BøgePaprika3 gennemløb
17Mette PedersenManuel3 gennemløb
17Mette PedersenRosaline3 gennemløb
17Mia FischerPajou3 gennemløb
17Sofie GuldagerLucky3 gennemløb
17Troels KristensenHipp-Hopp3 gennemløb
17Troels KristensenNimse3 gennemløb
36Camilla ThuesenEmma2 gennemløb
36Cecilie T. AndersenTulle2 gennemløb
36Eva JohansenHodja2 gennemløb
36Luna Stæhr AndersenSofus2 gennemløb
36Mathilde BøgeBlackie2 gennemløb
36Mette PedersenLuna2 gennemløb
36Susanna ThuesenNewton2 gennemløb
Antal deltagere: 42.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Ukendt
Bedømmelsesmetode: Ukendt
Til toppen