STÆVNE  HOS  BETINA  I  HORSENS  DEN  25.  JULI  2004

Tryk for at komme til:
Let ligeMiddelsvær lige
Svær ligeElite lige
Længdehop



Let lige

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidTotal fejlPindPoint
1Mette NørgårdMutti014.00013.78012
2Camilla á ArgjumHindbærgårdens Never Cry For Me035.56027.87011
3Mathilde Bøge JensenChip026.09030.91011
4Camilla á ArgjumBygholms Prince Of Magic049.41037.06011
5Susanna ThuesenHippHop027.85041.35011
6Anne BallegaardSonny040.66042.41011
7Sarah RohdeKiara056.97048.59011
8Bettina BjergSommerlys Lakeisha01.47.00054.35011
9Katrine NielsenBorrebys Survivor128.50012.031
10Camilla á ArgjumMimmers Mærkværdige Mogens027.250+113.971
11Susanna ThuesenNewton048.59117.061
12Karina BallegaardFie124.91018.911
13Mathilde Bøge JensenTwiggy126.87023.751
14Katrine NielsenBorrebys Felix034.28140.871
15Katrine NielsenStampegårdens Per11.07.7801.51.321
16Katrine NielsenBorrebys Min Eddie C128.78112.782
17Kirsten BjergSommerlys Diva11.02.25119.822
18Katrine NielsenBorrebys Felicia222.91027.722
19Cecilie AndersenTequila149.87134.682
20Susanna ThuesenMilton036.13240.822
21Camilla ThuesenAlbert11.22.28151.092
22Mathilde Bøge JensenBlackie150.44229.813
23Camilla ThuesenEmma347.56029.823
24Mette NørgårdLullo31.50.4701.16.323
25Sarah RohdeShadow21.51.1321.27.824
26Katrine NielsenBorrebys Hende Der Hende Hindb...545.09120.006
27Catrine PoulsenHimmelgårdens Kaja51.17.82314.758
28Julie AndersenTaranee51.03.50342.168
29Maja Thim LarsenNuser51.36.56459.449
Antal deltagere: 29.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Annette Jensen
Bedømmelsesmetode: Ukendt
Til toppen

Middelsvær lige

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidTotal fejlPindPoint
1Kirsten BjergSommerly's Hot-Spot10.44.0000.12.03113
2Alfred LarsenBlack Blizzard10.25.1310.16.8521
3Susanna ThuesenGoGo20.59.0600.22.6821
4Aase BjernerBygholms James Bunn20.35.0900.31.8521
5Annette JensenStald Mi-Mi's Sofus20.28.4410.13.2231
6Annette JensenStald Mi-Mi's Jolly20.33.0910.21.253
7Bettina BjergMikado30.33.5300.26.943
8Camilla á ArgjumKaretgårdens Maximum Shakira40.30.8500.12.974
9Sarah RohdeSimba31.07.0910.33.064
10Aase BjernerStrandelhjørns Nikita31.08.8210.40.324
11Mette PedersenManuel31.52.4111.10.444
12Bettina BjergSommerly's Gucci50.34.0300.29.475
13Aase BjernerAnderups Vita Wrap It41.24.5011.45.035
14Camilla á ArgjumStampegårdens Gaia50.25.1810.14.946
15Sarah RohdeOliver40.37.9420.21.006
16Mette PedersenDumbo1+1+12.13.562+10.22.446
17Mette NørgårdSofus51.10.2810.22.536
18Mette PedersenLuna51.53.9710.26.006
19Betina MillerHindbærgården Queen Of Darkness4+11.33.8511.05.036
20Annette JensenStald Mi-Mi's Sweety5+12.01.1830.34.599
21Camilla ThuesenAdam61.29.0340.53.0610
22Sarah RohdeMonty81.31.4751.17.3213
Antal deltagere: 22.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Rasmus Bjerner
Bedømmelsesmetode: Ukendt
Til toppen

Svær lige

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidTotal fejlPindPoint
1Cecilie AndersenFuga10.40.8100.27.90113
2Annette JensenStald Mimmers Racer Stella21.06.1210.21.4131
3Maja Thim LarsenFrygtløse Frankie31.56.4111.11.5341
4Sarah RohdeStampe21.30.0321.32.0941
5Cathrine PoulsenRita31.35.6120.54.445
6Rasmus BjernerBygholms Sinus50.42.8110.26.696
7Kirsten BjergMarco50.40.7830.41.358
8Aase BjernerLykkegårdens Lamborghini3+21.01.002+11.12.418
9Aase BjernerBygholms Gurli Margrethe51.43.1631.38.328
10Mette PedersenRosaline7+11.54.9451.58.5513
11Cathrine PoulsenFrida5+11.02.877+10.43.1314
Antal deltagere: 11.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Betina Miller
Bedømmelsesmetode: Ukendt
Til toppen

Elite lige

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidTotal fejlCert.Point
1Heidi V. PedersenSafari Farrari20.44.4410.52.91314
2Annette JensenStald Mi-Mi's Lollypop31.18.5010.45.444
3Annette JensenLykkegårdens Pjuskeboy31.50.7211.38.374
4Rasmus BjernerLykkegården Microsoft51.38.9411.15.446
5Heidi V. PedersenBarske Bølle61.38.3711.18.627
6Rasmus BjernerBygholms Ditte60.35.6830.20.139
7Bettina BjergPolo61.00.2230.55.449
8Mathilde Bøge JensenFlamingo61.16.6340.54.0610
9Maja Thim LarsenHugo8+12.13.0021.04.8711
10Maja Thim LarsenJerry7+12.08.5661.44.3214
11Cathrine PoulsenOlfert5+2+22.29.374+2+32.32.4118
Antal deltagere: 11.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Aase Bjerner
Bedømmelsesmetode: Ukendt
Til toppen

Længdehop

Plac.FørerKanin6080100120140150160170180Cert.Point
1Bettina BjergPoloO-OOXOOOOXXX1
2Rasmus BjernerBygholms DitteOXOOOXOXOXOXXOXXX
3Aase BjernerLykkegårdens LamborghiniO-OOOXOXOXXX
4Cecilie AndersenFugaXOOXOXXOXXOOXXX
5Rasmus BjernerBygholms (Co)SimusOOOOXOXOXXX
6Maja Thim LarsenJerryOOOXXOXXOXOXXX
7Sarah RohdeOliverOOOOOXXX
8Kirsten BjergMarcoOOOXOOXXX
9Maja Thim LarsenNussiO-XOOXO-XXX
10Annette JensenLykkegårdens PjuskeboyOOOOXXX
10Annette JensenStald Mi-Mi’s JollyOOOOXXX
10Helene AndersenBlack AngelOOOOXXX
13Mathilde Bøge JensenFlamingoXOOOOXXX
14Heidi V. PedersenBarske BølleOOOXXX
14Kirsten BjergSommerly’s Hot-SpotOOOXXX
16Heidi V. PedersenSafari FarrariXOOOXXX
17Aase BjernerBygholms James BunnOXOOXXX
18Maja Thim LarsenHugoO-XOXXX
19Betina MillerHindbærgårdens Queen Of Darkne...OOXOXXX
20Mathilde Bøge JensenChipXXOOXXX
21Bettina BjergSommerly’s GucciOXXOXXX
22Betina MillerAlle’gårdens Ch. SputnikXOXXOXXX
Uplac.Anne KristensenSonnyXXX
Antal deltagere: 23.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Jørgen Larsen
Til toppen