STÆVNE  PÅ  MORTEN  BØRUP  SKOLEN  I  SKANDERBORG  DEN  12.  NOVEMBER  2006

Tryk for at komme til:
Middelsvær lige åbenSvær lige



Middelsvær lige åben

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidFejl i altPindPoint
1Liza LassenElmelys Mr. Chapman046,03028,19013
2Sabrina RasmussenMy Fair Lady af Gaunby051,28033,62022
3Malene AggerholmGaunbys Slice of Sunshine057,5040,75022
4Betina MillerPlayboys Playmate af Stampegår...051,59048012
5Betina MillerLykkegårdens Dior050052,59012
6Sabrina RasmussenChucky0117,19057,59012
7Signe NørgaardVi. P´s Bølle150,62019,9212
8Malene AggerholmCould it be Magic131,84030,911
9Lisette KongerslevSønderlunds Muschu043,94131,591
10Annette JensenStarlight1102,65032,721
11Stine SletskovTumle131,13036,531
12Sif ChristensenStampe041,97137,871
13Betina MillerStampegårdens Nike149,81039,311
14Lisette KongerslevÆblegårdens Cool Wildberry144,78056,471
15Sabrina RasmussenDomino0101,291102,811
16Malene AggerholmSønderlunds Legolas233,16020,062
17Betina MillerGaunbys Heaven on Fire2112,75026,662
18Malene AggerholmSønderlunds Fighter136,81141,562
20Rasmus BakAngelo0106,25249,652
21Lisette KongerslevGaunbys Taste of Triumph234,56120,063
22Marlene BruhnMimrelunds Almost Famous Gipsy251,44159,633
23Rasmus BjernerBygholms Pi2138,341131,53
24Malene NielsenÆblegårdens Fighting for Gold238,16226,934
25Lisette KongerslevHønsehusets Dambi Bambi Lambi347,25128,694
26Stine SletskovMax358,5136,54
27Emma NørgaardJinx3103,38155,724
28Annette JensenBillyboy3151,371111,944
29Maria GadkjærStrit4117,811109,945
30Malene AggerholmSønderlunds Checkmate31482116,795
31Rasmus BjernerBygholms Sofie4137,721117,815
32Maja Thim LarsenJørgen H.540,28125,786
33Malene AggerholmSønderlunds Chicago4+1100,571109,696
34Liza LassenElmelys Diva452,06543,539
35Malene BruhnJordbærgårdens Soft Balsam Kle...7104,89254,599
36Rasmus BjernerStrandelhjørns Nikita5138,754119,729
37Malene NielsenÆblegårdens Quality Is Easy To...651,09444,0610
38Liza LassenElmelys Diego7110,753120,7810
39Katrine SchnohrJumbo5138,596155,9411
40Alfred LarsenVi.P´s Arnold6144,936134,4712
41Kirstine MathTrille6129,164+2226,4112
v19Maja Thim LarsenNussi (v)154,62142,212
Uplac.Emma NørgaardSommerly´s Hot Spot (v)trak sig
Antal deltagere: 42.   Heraf veteraner: 2.  
Dommer: Ukendt
Bedømmelsesmetode: Ukendt
Til toppen

Svær lige

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidFejl i altPindPoint
1Rasmus BakDonatello1103,38135,12213
2Annette JensenPichatue2102035,1321
4Marlene BruhnJordbærgårdens Tequila Hot´n S...3105,473138,86
5Stine SletskovLotus6+1202,325138,3512
6Annette JensenNova858,84547,313
7Annette JensenHerkules6+3230,726144,7515
v3Maja Thim LarsenHugo (v)2128,56145,813
Antal deltagere: 7.   Heraf veteraner: 1.  
Dommer: Ukendt
Bedømmelsesmetode: Ukendt
Til toppen