LANDSSKUET  I  HERNING  DEN  5.  -  7.  JULI  2012

Tryk for at komme til:
Let ligeLet kroget
Middelsvær ligeMiddelsvær kroget
Svær ligeSvær kroget
Elite ligeElite kroget
HøjdehopLængdehop
Eliminator



Let lige
Dato: 2012-07-06 00:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Heidi Vitting PedersenStald Vi.P's Miss Diamond00:19,0600:08,94012
2Lene BjergStald Bellas This is it af Lev...00:18,4700:12,63011
3Marianne Visby LaursenJordbærgårdens Sundae00:22,0000:15,38011
4Fie MaaløeStald ViP's Onyx00:43,1900:18,00011
5Lene BjergStrandvejs Autumn Revolution00:27,6600:26,47011
6Heidi Vitting PedersenFionas Dika Cumulus00:24,9600:34,85011
7Astrid AndersenYasimins Sanfu00:42,1300:43,38011
8Marianne Visby LaursenVisbys Elliniko Psomi10:18,4300:10,251
9Sandra BardevigSofiagårdens Niva Babe 00800:29,4710:12,381
10Cathrine ElkjærNivas Viva La Vida af Dalgaard00:16,1610:12,951
11Henrik Dyekjær MadsenStald Twisters LiTo Misti00:31,0010:16,971
12Louise JensenFionas Loved By Jupiter10:18,6600:31,441
13Louise JakobsenSønderhops Lucky10:43,8310:26,942
14Mette Wraae GrellFunny's Ophrys Bertolonii21:24,6600:36,872
15Louise JensenStald Vi.P's Jaspis20:46,7800:40,602
16Aase BjernerBygholms Hr.Luf Shopper Boy11:19,1211:26,722
17Sif Snedker ChristensenElmelys Duffy11:15,0011:48,282
18Kristian Kjærlund MadsenPepper30:57,0600:11,723
19Lisa HeinFindus31:21,5600:17,503
20Christine VangNunnu21:17,2511:02,033
21Christine VangVisbys Blomme20:38,6820:14,314
22Fie MaaløeVanessa30:40,3110:27,414
23Mie KarlssonMango51:09,6900:14,755
24Mette Wraae GrellLoading Af Visby40:39,6510:57,725
25Rikke GravesenLapin21:41,0041:45,976
Uplac.Louise JakobsenBeders Thunderstorm41:58,22Trukket
Uplac.Lisa FiilKaninbyens Fantasia5+12:14,00Trukket
Antal deltagere: 27.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Kirsten Bjerg
Sekretær: Lene Kristensen
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen

Let kroget
Dato: 2012-07-05 00:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlOmløbPindPoint
1Marianne Visby LaursenMikaya's Faleraki00:28,2200:16,9100 - 0:17,0612
2Mette Wraae GrellLoading Af Visby00:24,5900:17,4100 - 0:18,6611
3Janni LarsenNødkærlunds Harmonia00:34,6900:16,9000 - 0:19,6211
4Marianne Visby LaursenJordbærgårdens Sundae00:37,0900:25,63011
5Sandra BardevigSofiagårdens Niva Babe 00800:51,0600:26,19011
6Lisa HeinNardus' Neottia Nepalensis af...00:32,1000:26,81011
7Janni LarsenNødkærlunds Eros00:29,7500:31,66011
8Heidi Vitting PedersenFionas Dika Cumulus00:54,1000:35,53011
9Kristian Kjærlund MadsenPepper00:59,6000:40,56011
10Janni LarsenNødkærlunds Ziggy Stardust01:09,0001:28,72011
11Cathrine ElkjærNivas Viva La Vida af Dalgaard10:19,5300:12,721
12Mette Wraae GrellLeeds Copacabana af All Star10:02,4400:16,281
13Marianne Visby LaursenVisbys Elliniko Psomi10:32,7200:21,531
14Janni LarsenStald Blues Herman Zobel d. I.10:49,1600:24,281
15Lene BjergStald Bellas This is it af Lev...10:41,7200:28,201
16Heidi Vitting PedersenStald Vi.P's Miss Diamond11:47,0000:41,721
17Aase BjernerBygholms Hr.Luf Shopper Boy10:54,7800:45,621
18Christine VangVisbys Blomme1+11:33,2800:31,532
19Louise JensenStald Vi.P's Jaspis21:02,4400:45,472
20Rikke GravesenSommerly`s Afrodite10:39,6510:59,092
21Sif Snedker ChristensenElmelys Duffy10:42,5311:14,282
22Louise JensenFionas Loved By Jupiter10:57,8111:14,502
23Lisa FiilBellas Rockin Robin af Levade10:14,7211:21,312
24Janni LarsenNødkærlunds Eunomia20:44,1910:23,913
25Mette Wraae GrellFunny's Ophrys Bertolonii30:58,1900:24,373
26Fie MaaløeStald ViP's Onyx30:46,3800:26,593
27Fie MaaløeVanessa00:42,9030:42,103
28Lisa HeinFindus21:26,0610:54,283
29Christine VangNunnu21:13,9311:13,223
30Rikke GravesenLapin20:59,8411:37,873
31Heidi Vitting PedersenSommerly's Star Fighter (Fiffi)21:20,7520:41,224
32Louise JakobsenSønderhops Lucky11:17,032+12:01,124
33Janni LarsenMr. Logan30:55,3420:41,155
34Mie KarlssonMango51:44,7000:59,725
35Rikke GravesenSalto af Pecasus21:55,502+12:09,565
36Louise JakobsenSønderhops Santo21:26,1941:46,786
37Lisa FiilVechkins Twister af Fionas10:41,064+12:11,566
38Henrik Dyekjær MadsenStald Twisters LiTo Misti5+1+22:17,0900:46,288
39Aase BjernerLykkegaardens Lotus Elise60:49,2550:55,0311
Uplac.Louise JakobsenBeders Irish Coffee2+22:10,16Trukket
Uplac.Astrid AndersenYasimins SanfuTrukket
Antal deltagere: 41.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Rasmus Bjerner
Sekretær: Betina Miller
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen

Middelsvær lige
Dato: 2012-07-06 00:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Rasmus BjernerBygholms Lotus Excel11:13,5000:19,63113
2Mette Wraae GrellTaro af Pecasus11:24,1600:19,9011
3Heidi Vitting PedersenSommerly's Star Fighter (Fiffi)00:33,3810:22,3111
4Louise JensenMilkas Seth Brady10:43,6601:01,0311
5Sandra BardevigSilverados Circurious20:30,8800:21,7521
6Lene BjergStald Mølgaards A Little Dream...1+11:14,2100:24,2221
7Lisa HeinFlora Lavender20:35,3400:28,1621
8Lisa HeinNardus' Neottia Nepalensis af...10:26,7210:28,322
9Cathrine ElkjærNivas Viva La España af Dalgaa...20:20,0000:30,102
10Aase BjernerBygholms Lotus Europa30:23,7000:10,623
11Lene BjergSommerly's Miss Cool Evolution30:20,8800:23,323
12Lene W. KristensenSolvangs Mizz Dior20:57,8410:40,603
13Kristian Kjærlund MadsenMimrelunds Nuggi31:43,6011:15,004
14Mette Wraae GrellLeeds Copacabana af All Star50:29,4100:13,935
15Cathrine ElkjærLevades Terror Taylor40:19,2810:17,695
16Lene BjergNidus' Veni Vidi Vici af Somme...1+11:05,692+11:01,005
17Lisa HeinFlora Lavandin21:09,1231:02,445
18Lisa FiilBellas Rockin Robin af Levade2+22:16,8120:48,196
19Christine VangShia's Blue River af Pecasus4+21:53,3400:12,376
20Marianne Visby LaursenMikaya's Faleraki30:22,1030:30,596
21Kirsten BjergSommerlys Fine Maddison40:45,9720:46,006
22Lene W. KristensenHopes Little Miss Princess af...40:50,0920:56,286
23Christine VangSensei af Pecasus41:38,4721:15,886
24Henrik Dyekjær MadsenSommerly`s Julius61:53,0711:54,167
25Aase BjernerLykkegaardens Lotus Elise51:43,1641:13,259
26Lisa FiilDundines Uldtot1+32:46,322+1+22:21,099
Uplac.Lisa FiilVechkins Twister af FionasDisk. på tid
Uplac.Rikke GravesenSalto af PecasusDisk.
Uplac.Lene BjergSommerly's AdizesTrukket
Uplac.Louise JakobsenBeders Irish CoffeeTrukket
Uplac.Louise JakobsenSønderhops SantoTrukket
Uplac.Mette Wraae GrellShia's Blue Fire af PecasusTrukket
Uplac.Rikke GravesenSommerly`s AfroditeTrukket
v5Mie KarlssonHønsehusets Lillefod (Veteran)20:43,6600:20,352
Antal deltagere: 34.   Heraf veteraner: 1.  
Dommer: Poul Erik Kristensen
Sekretær: Fie Maaløe
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen

Middelsvær kroget
Dato: 2012-07-05 00:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Cathrine ElkjærLevades Glaicer Bay10:34,2900:20,47113
2Cathrine ElkjærLevades Terror Taylor10:35,3700:41,0911
3Lisa HeinFlora Lavender01:00,6610:44,6511
4Aase BjernerBygholms Lamborghini Diablo01:04,0710:47,4411
5Lene BjergSommerly's Miss Cool Evolution10:40,7910:31,8721
6Cathrine ElkjærSofiagårdens Ayataka21:14,5310:23,9131
7Fie MaaløeJinx31:19,6300:49,093
8Christine VangFiona's Dizzi Mizz Lizzi21:46,7811:31,063
9Sandra BardevigSofiagårdens Niva Bond 00731:06,1510:41,404
10Cathrine ElkjærMikayas Petit Ami30:42,0610:48,844
11Sandra BardevigSilverados Circurious30:57,1310:52,124
12Kirsten BjergFionas Kaw af Sommerly20:01,0621:00,824
13Kirsten BjergSommerlys Fine Maddison31:20,5011:12,594
14Mette Wraae GrellShia's Blue Fire af Pecasus1+11:38,3421:15,844
15Lene W. KristensenHopes Little Miss Princess af...31:21,2211:43,314
16Aase BjernerBygholms Nissan Pixo42:05,8511:05,415
17Lene BjergStald Mølgaards A Little Dream...31:22,0921:08,255
18Cathrine ElkjærNivas Viva La España af Dalgaa...40:39,5920:31,976
19Lene W. KristensenSolvangs Mizz Dior41:40,6921:25,436
20Lisa HeinFlora Lavandin31:37,9131:46,886
21Aase BjernerBygholms Lotus Europa60:43,4110:40,627
22Lene BjergStrandvejs Autumn Revolution51:47,0020:48,627
23Mette Wraae GrellTaro af Pecasus41:36,3631:22,227
24Louise JensenMilkas Seth Brady41:40,4741:03,498
25Rasmus BjernerBygholms Lotus Excel61:37,3831:18,379
Uplac.Lisa FiilDundines UldtotDisk.
Uplac.Henrik Dyekjær MadsenSommerly`s JuliusTrukket
Uplac.Kristian Kjærlund MadsenMimrelunds NuggiTrukket
Uplac.Lene BjergNidus' Veni Vidi Vici af Somme...Trukket
Uplac.Louise JakobsenBeders ThunderstormTrukket
v6Mie KarlssonHønsehusets Lillefod (Veteran)10:51,7210:35,252
Antal deltagere: 31.   Heraf veteraner: 1.  
Dommer: Heidi Pedersen
Sekretær: Rikke Gravesen
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2,30
Til toppen

Svær lige
Dato: 2012-07-06 00:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlOmløbPindPoint
1Fie MaaløeJinx00:42,2200:31,18013
2Sandra BardevigLevades Yellowstone10:23,8100:15,9011
3Sif Snedker ChristensenCh. Silver00:32,4910:27,0011 - 0:45,971
4Sandra BardevigSommerly's Cool II Sun00:32,8810:26,6312 - 0:18,571
5Kirsten BjergFionas Kaw af Sommerly10:19,9310:19,472
6Heidi Vitting PedersenStald Vi.P's Porsche Carrera T...10:51,9710:51,382
7Louise JensenRosemarin af Pecasus21:58,1301:30,162
8Christine VangFiona's Dizzi Mizz Lizzi10:43,9611:36,622
9Henrik Dyekjær MadsenSommerly's Pax21:47,3401:41,502
10Cathrine ElkjærSofiagårdens Softice10:42,1220:28,003
11Rasmus BjernerBygholms Pixel21:53,5010:28,693
12Poul Erik KristensenStjärnans Tingeling20:52,1010:43,033
13Lene W. KristensenSommerly's Hope11:04,4020:47,283
14Kirsten BjergSommerly's Kilan20:33,6511:16,753
15Aase BjernerBygholms Lamborghini Diablo20:38,5720:28,974
16Poul Erik KristensenFast & Furious Nissan Skyline...20:51,7830:15,975
17Sandra BardevigSofiagårdens Niva Bond 00730:31,9920:19,375
18Cathrine ElkjærMikayas Petit Ami10:24,9740:23,565
19Cathrine ElkjærLevades Glaicer Bay20:23,6630:26,225
20Cathrine ElkjærSofiagårdens Ayataka20:35,0330:45,005
21Heidi Vitting PedersenSommerly's Mr. Diesel41:57,2211:46,285
22Aase BjernerBygholms Nissan Pixo5+11:49,7810:28,757
23Heidi Vitting PedersenStald Vi.P's Hot Celica40:30,6940:25,418
24Aase BjernerBygholms Kikkoman60:59,2850:48,5311
Antal deltagere: 24.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Lisa Hein
Sekretær: Astrid Andersen
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen

Svær kroget
Dato: 2012-07-05 00:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Janni LarsenFlint01:08,9700:52,19013
2Poul Erik KristensenBlack Mamba af Pecasus11:00,6200:33,5011
3Marianne Visby LaursenHindbærgårdens Viper10:53,5000:53,5311
4Louise JensenRosemarin af Pecasus11:40,2800:55,5611
5Sif Snedker ChristensenSofiagårdens Haribo11:23,1210:24,752
6Sandra BardevigLevades Yellowstone20:42,9000:36,152
7Henrik Dyekjær MadsenSommerly's Pax21:28,7500:54,292
8Christine VangShia's Blue River af Pecasus11:40,2811:11,682
9Aase BjernerLeeds All-in-One10:58,6920:30,943
10Sif Snedker ChristensenCh. Silver21:29,6210:45,503
11Sandra BardevigSommerly's Cool II Sun30:51,8100:57,693
12Kirsten BjergSommerly's Kilan2+11:58,2901:04,413
13Kirsten BjergLeeds Gaz Station Af All Star31:19,7210:57,844
14Poul Erik KristensenCopperhead af Pecasus31:11,6611:01,004
15Heidi Vitting PedersenSommerly's Mr. Diesel31:48,5311:14,604
16Poul Erik KristensenFast & Furious Nissan Skyline...31:06,6630:40,696
17Christine VangSensei af Pecasus41:18,0621:56,136
18Heidi Vitting PedersenStald Vi.P's Hot Celica60:59,8420:41,908
19Aase BjernerBygholms Kikkoman41:06,1840:52,878
20Cathrine ElkjærSofiagårdens Softice61:49,2521:02,328
21Rasmus BjernerBygholms Pixel7+12:34,4120:56,0010
22Heidi Vitting PedersenStald Vi.P's Porsche Carrera T...81:45,2561:40,4914
Uplac.Poul Erik KristensenStjärnans Tingeling21:31,40Trukket
Uplac.Lene W. KristensenSommerly's Hope21:48,87Trukket
Uplac.Lene BjergSommerly's Adizes5+1+12:44,25Trukket
Antal deltagere: 25.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Betina Miller
Sekretær: Kristian Madsen
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2,30
Til toppen

Elite lige
Dato: 2012-07-06 00:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlCert.Point
1Aase BjernerLeeds All-in-One10:41,2800:31,97114
2Cathrine ElkjærSofiagårdens Flying Dream10:44,4700:41,001
3Lisa HeinNidus' Nardus Stricta af Somme...01:35,9411:05,811
4Sandra BardevigSofiagårdens Ch. Sport Inside01:07,4711:07,621
5Marianne Visby LaursenHindbærgårdens Viper10:46,5301:43,401
6Poul Erik KristensenBlack Mamba af Pecasus10:39,7220:21,723
7Sandra BardevigWinds SCh. Niva Pattaya10:43,5920:28,123
8Kirsten BjergLeeds Gaz Station Af All Star10:51,9420:37,163
9Betina MillerPlaymates Ch. Player af Allegå...11:08,4720:52,693
10Susanna KristensenCopperhead af Pecasus31:38,0910:46,694
11Rasmus BjernerAsgaards Frigg11:05,3531:00,504
12Betina MillerStampegården's Nike31:29,9411:05,254
13Poul Erik KristensenSamson af Pecasus40:49,4110:25,255
14Sif Snedker ChristensenSofiagårdens Haribo30:51,0620:49,315
15Lisa HeinCh. Neottia Nidus-avis50:55,5330:42,288
Antal deltagere: 15.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Lene Bjerg Rosendahl
Aspirant: Lene W. Kristensen
Sekretær: Astrid Andersen
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen

Elite kroget
Dato: 2012-07-05 00:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlCert.Point
1Lisa HeinNidus' Nardus Stricta af Somme...02:35,8122:19,8424
2Sandra BardevigWinds SCh. Niva Pattaya22:05,6021:41,944
3Cathrine ElkjærSofiagårdens Flying Dream32:37,0012:17,164
4Betina MillerPlaymates Ch. Player af Allegå...62:35,0321:44,328
5Rasmus BjernerAsgaards Frigg41:38,1941:46,478
6Sandra BardevigSofiagårdens Ch. Sport Inside3+33:34,0722:38,098
Uplac.Betina MillerStampegården's Nike102:39,62Trukket
Uplac.Lisa HeinCh. Neottia Nidus-avisTrukket
Uplac.Poul Erik KristensenSamson af PecasusTrukket
Antal deltagere: 9.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Aase Bjerner
Sekretær: Louise Jensen
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 03:00 min.
Til toppen

Højdehop
Dato: 2012-07-06 00:00:00

Plac.FørerKanin40455055606570758085Cert.Point
1Lisa HeinNidus' Nardus Stricta af Somme...--OOOXXOXOXOXOXXX14
2Sandra BardevigLevades Yellowstone--O-OOXOXXOXXX1
3Sandra BardevigSofiagårdens Ch. Sport Inside--XO-O-XOXXX
4Aase BjernerBygholms Lamborghini Diablo---XOOOXOXXX
5Aase BjernerLeeds All-in-One---OXXOXOXOXXX
6Cathrine ElkjærSofiagårdens Flying DreamO-OXOOXXOXOXXX
7Cathrine ElkjærMikayas Petit AmiXO-OOXOXXOXOXXX
8Cathrine ElkjærSofiagårdens SofticeXXO-XXOXXOXOOXXX
9Betina MillerPlaymates Ch. Player af Allegå...--XOOXOXXOXXX
10Sif Snedker ChristensenSofiagårdens Haribo--XXOOXXOXXOXXX
11Sandra BardevigWinds SCh. Niva Pattaya--O-O-XXX
12Lisa HeinCh. Neottia Nidus-avis--OOOXXX
13Cathrine ElkjærLevades Glaicer BayO-OOOXXX
13Cathrine ElkjærNivas Viva La España af Dalgaa...O-OOOXXX
15Marianne Visby LaursenHindbærgårdens ViperOOOOOXXX
16Christine VangShia's Blue River af PecasusXOOOOOXXX
17Rasmus BjernerAsgaards FriggO-OOXOXXX
18Kirsten BjergLeeds Gaz Station Af All StarXOOOOXOXXX
19Sandra BardevigSofiagårdens Niva Bond 007--XOOXOXXX
20Mette Wraae GrellLeeds Copacabana af All Star-XOOXOXOXXX
21Lisa HeinNardus' Neottia Nepalensis af...OOOOXXOXXX
22Lisa FiilBellas Rockin Robin af LevadeXOXXOXOXOXXOXXX
23Henrik Dyekjær MadsenSommerly's PaxXXOOXXOXXOXXOXXX
24Poul Erik KristensenBlack Mamba af PecasusXXO-OOXXX
25Mette Wraae GrellShia's Blue Fire af Pecasus-XOOXOXXX
26Sandra BardevigSommerly's Cool II Sun--OXXOXXX
27Poul Erik KristensenSamson af PecasusO-OXXX
28Rasmus BjernerBygholms Lotus ExcelXXOXOXOXXX
29Astrid AndersenYasimins SanfuOOXXX
30Cathrine ElkjærSofiagårdens AyatakaO-XXX
Uplac.Fie MaaløeHopes Little Miss Princess af...---XXX
Uplac.Betina MillerStampegården's Nike--XXX
Uplac.Heidi Vitting PedersenStald Vi.P's Porsche Carrera T...Trukket
Uplac.Mette Wraae GrellLoading Af VisbyTrukket
Uplac.Fie MaaløeJinxXXX
Uplac.Lisa FiilVechkins Twister af FionasXXX
Antal deltagere: 36.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Susanna Kristensen
Aspirant: Lene W. Kristensen
Sekretær: Lene W. Kristensen
Bedømmelsesmetode: 40 cm.
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen

Længdehop
Dato: 2012-07-05 00:00:00

Plac.FørerKanin406080100120140150160170180190200205210215Cert.Point
1Betina MillerHopes Little Miss Princess af...---OO-OOOOOOOOXXO14
2Sandra BardevigLevades Yellowstone---XOOXOOOXOXOXXX1
3Cathrine ElkjærLevades Terror TaylorXO--XOXOOOOOXXX
4Sif Snedker ChristensenCh. Silver---OXXOOOOOXXX
5Christine VangShia's Blue River af Pecasus---O--OOXXX
6Aase BjernerLeeds All-in-OneOOXOOXOXOOOXXX
7Cathrine ElkjærMikayas Petit AmiOOOOXOXOXOXOXXX
8Kirsten BjergSommerly's KilanOOOOOXXX
8Marianne Visby LaursenHindbærgårdens ViperOOOOOXXX
10Kirsten BjergFionas Kaw af SommerlyXXOOOXOXOXXX
11Mette Wraae GrellShia's Blue Fire af PecasusXOXOOXOXOXXX
12Kirsten BjergLeeds Gaz Station Af All StarXOOOOXXOXXX
13Betina MillerPlaymates Ch. Player af Allegå...--XOXOXXOXXX
14Aase BjernerBygholms Lamborghini DiabloOOOOXXX
15Cathrine ElkjærLevades Glaicer BayOOOXOXXX
16Lisa FiilBellas Rockin Robin af LevadeOXOXOXOXXX
17Lisa HeinNardus' Neottia Nepalensis af...XOXOXOXOXXX
18Christine VangFast & Furious Nissan Skyline...OOXXOXOXXX
19Cathrine ElkjærSofiagårdens Flying DreamOOOXXX
20Astrid AndersenYasimins SanfuOOXXX
20Cathrine ElkjærNivas Viva La Vida af DalgaardOOXXX
22Cathrine ElkjærNivas Viva La España af Dalgaa...O--XXX
Uplac.Sandra BardevigWinds SCh. Niva Pattaya---XXX
Uplac.Betina MillerStampegården's Nike--XXX
Uplac.Henrik Dyekjær MadsenSommerly's PaxXXX
Uplac.Lisa FiilVechkins Twister af FionasXXX
Antal deltagere: 26.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Rasmus Bjerner
Aspirant: Lene W. Kristensen
Sekretær: Lene W. Kristensen
Bedømmelsesmetode: 40 cm.
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen

Eliminator
Dato: 2012-07-06 00:00:00

Plac.FørerKanin123456Finale fejlFinale tidPindPoint
1Aase BjernerLeeds All-in-One00001000:08,38
2Sandra BardevigLevades Yellowstone00001000:18,41
3Lene W. KristensenSommerlys Hope00000100:24,35
4Kia SkøttNidus' Nardus Stricta af Somme...10001100:30,75
5Helena ÄikäsWinds SCh. Niva Pattaya00000010:16,60
6Marianne Visby LaursenHindbærgårdens Viper00000110:25,22
7Mette Wraae GrellLeeds Copacabana af All Star01011120:19,60
8Rasmus BjernerBygholms Lotus Excel00101020:48,81
9Henrik MadsenSommerly's Pax100012
10Kirstian MadsenSommerly's Kilan000112
11Cathrine ElkjærSofiagårdens Flying Dream00002
11Sif Snedker ChristensenStald Mølgaards A Little Dream...00002
13Lars ?Sofiagårdens Haribo10002
14Naja SkøttLeeds Gaz Station Af All Star00102
15Jeannette Toft PedersenFast & Furious Nissan Skyline00012
15Lisa HeinNardus' Neottia Nepalensis af...00012
17Mikkel OpheimFionas Kaw af Sommerly11103
18Henning ElkjærLevades Terror Taylor0000Udg.
19Louise JensenFionas Loved By Jupiter0011Udg.
20Christine VangShia's Blue River af Pecasus0002
20Fie MaaløeJinx0002
22Lisa FiilBellas Rockin Robin af Levade0012
23Benjamin ZabellCh. Neottia Nidus-avis0003
23Frida OpheimStrandvejs Autumn Revolution0003
25Camilla ThuesenHønsehusets Lillefod000
26Else Marie GravesenFlora Lavender01Udg.
27Rikke GravesenSalto af Pecasus0Udg.
Antal deltagere: 27.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Ukendt
Til toppen