STÆVNE  PÅ  NATURCENTER  SKOVGAARD  VED  HORSENS  DEN  26.  APRIL  2013

Tryk for at komme til:
Svær krogetElite kroget
Længdehop



Svær kroget

Plac.FørerS.nr.KaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Henrik Dyekjær Madsen3031Sommerly's Pax02:22,9002:02,28013
2Lene W. Kristensen3827Lykkes State of Art22:09,3701:36,872
3Liza Lassen3084Elmelys Wild Wish21:41,5110:51,153
4Susanna Mørck Kristensen2452Black Mamba af Pecasus41:34,7801:20,434
5Rasmus Bjerner3023Leeds Gaz Station Af All Star42:25,7801:29,854
6Liza Lassen2759Elmely Hot Star Af Sommerly21:33,4430:48,195
7Maria Banke3624Delaware af Pecasus31:48,7221:23,375
8Linnea Ahrenschneider2834Fionas Inca af Sommerly51:56,4711:14,536
9Henrik Dyekjær Madsen3032Sommerly's Kilan42:16,5321:20,856
10Liza Lassen3551Elmelys One & Only (Spectrum)52:51,0011:22,156
11Liza Lassen3306Elmelys Special Reunion4+12:28,6620:59,257
12Rasmus Bjerner3010Bygholms Lotus Excel62:03,0911:25,417
13Linnea Ahrenschneider2845Fionas Maya af Sommerly7+12:33,6211:23,569
14Lene W. Kristensen2184Sommerly's Hope5+12:41,8541:37,3510
15Liza Lassen3088Elmelys Alanis9+12:48,4451:39,2515
Uplac.Susanna Mørck Kristensen2117Fast & Furious Nissan Skyline...72:05,25Disk.
Uplac.Liza Lassen2755Elmelys Pentago82:31,50Trukket
Uplac.Aase Bjerner2495Leeds All-in-OneDisk.
Uplac.Susanna Mørck Kristensen2453Copperhead af PecasusDisk.
Uplac.Betina Miller2416Diors J´Adore af SolvangTrukket
Uplac.Liza Lassen3304Elmelys Special RemixTrukket
Antal deltagere: 21.   Heraf veteraner: 0.
Dommer: Kirsten Bjerg
Aspirant: Karen Frederiksen
Sekretær: Charlotte Elleby
Bedømmelsesmetode: D2: Fejl lægges sammen, sidste tid tæller.
Maksimum tid: 03:00 min.
Til toppen

Elite kroget

Plac.FørerS.nr.KaninFejlTidFejlTidT. fejlCert.Point
1Maria Banke2848Gaunbys Dika Titou42:14,8401:11,4444
2Betina Miller1490Stampegården's Nike72:21,8541:57,2211
3Liza Lassen3079Elmelys Wild Wulcano5+12:11,2281:33,1014
4Betina Miller1700Allégaardens SuDoKu7+13:06,5072:50,9115
Uplac.Betina Miller1609Playmates Ch. Player af Allég...Trukket
Uplac.Maria Banke3452Oceans Flying Dutchman af Fio...Trukket
Uplac.Susanna Mørck Kristensen2099Samson af PecasusTrukket
Antal deltagere: 7.   Heraf veteraner: 0.
Dommer: Rasmus Bjerner, Lene W. Kristensen
Bedømmelsesmetode: D2: Fejl lægges sammen, sidste tid tæller
Maksimum tid: 03:00 min.
Til toppen

Længdehop

Plac.FørerS.nr.Kanin6080100120140150160170180Cert.Point
1Liza Lassen2755Elmelys PentagoO-XOXOOXOOOXXX14
2Kirsten Bjerg3827Lykkes State of ArtXOOOOOOXOXOXXX
3Maria Banke3624Delaware af PecasusOOOOXOXOOXXX
4Maria Banke3452Oceans Flying Dutchman af Fio...OOOXOOOXXX
5Maria Banke3368Lykkes BernadotteOOXXOXOXOOXXX
6Aase Bjerner2010Bygholms Ch. Lamborghini Diab...OOOOOXOXXX
7Aase Bjerner2495Leeds All-in-OneOOOXOXOXOXXX
8Linnea Ahrenschneider2845Fionas Maya af SommerlyOOXOOXXOXOXXX
9Maria Banke2848Gaunbys Dika TitouOOOOXXOXXX
10Linnea Ahrenschneider2834Fionas Inca af SommerlyXOOXOXOXXOX Disk.
11Charlotte Elleby3043Strandvejs Spring RevolutionOOOOXXX
12Kirsten Bjerg3023Leeds Gaz Station Af All StarOOXOXOXXX
13Linnea Ahrenschneider3063Oliver*s OmegaOXOXOXOXXX
14Linnea Ahrenschneider4020Turbo's My First LoveXOXOXOXOXXX
15Kirsten Bjerg3032Sommerly's KilanOOOXXX
15Linnea Ahrenschneider3058Oliver*s AlfaOOOXXX
15Liza Lassen4146Elmelys Dies VenerisOOOXXX
18Charlotte Elleby3350DollyXXOOOXXX
19Liza Lassen4147Elmely Fire Fox Af MøllerhusetOXOOXXX
20Linnea Ahrenschneider3241Oliver*s DaylightXOXXOXOXXX
21Charlotte Elleby3354SimbaXXOXOXXOXXX
22Liza Lassen3860Elmelys Storm ChaserOOXXX
23Linnea Ahrenschneider4148Elmelys MakitaXXOXXX
Uplac.Charlotte Elleby3501Neska TxikiaXXX
Uplac.Linnea Ahrenschneider3240Oliver*s ArmageddonXXX
Antal deltagere: 25.   Heraf veteraner: 0.
Dommer: Betina Miller
Aspirant: Karen Frederiksen
Sekretær: Karen Frederiksen
Bedømmelsesmetode: 60 cm.
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen