STÆVNE  VED  VESTER  MØLLE  VED  SKANDERBORG  DEN  9.  JUNI  2013

Tryk for at komme til:
Let krogetMiddelsvær kroget



Let kroget

Plac.FørerS.nr.KaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Liza Lassen4147Elmely Fire Fox Af Møllerhuset01:02,3800:23,59012
2Fie Maaløe3971Sommerly´s Cuba Passion00:53,3700:25,34011
3Heidi Therkildsen4143Elmelys Tajima00:40,3400:34,28011
4Heidi Therkildsen4300Elmelys Brilliant Whoops00:36,0300:37,50011
5Liza Lassen4302Elmelys Supreme Whoops00:44,6300:40,03011
6Dorthe Veggerby Laustsen4090Sommerly´s Cuba Caramel00:43,8100:41,69011
7Merete Maahn3972Kandies Elstar Beta00:52,9700:44,72011
8Bettina Milter Bjerg2468Sommerlys Fine Matilli00:59,3400:49,79011
9Charlotte Elleby3947Sommerly´s Cuba Blueberry01:04,3800:55,34011
10Liza Lassen4305Elmelys Maximum Whoops00:43,6600:57,81011
11Susanna Mørck Kristensen4180Oceans Bounty af Fionas01:08,5001:10,34011
12Dorthe Veggerby Laustsen4089Vi.P's Chrysopras11:18,3100:28,221
13Janni Larsen4104Nødkærlunds Lumia10:33,4400:31,661
14Janni Larsen4105Nødkærlunds Optimus10:31,7100:39,311
15Bettina Milter Bjerg3908Sofiagårdens Lacus Bonitatis11:17,2200:40,691
16Liza Lassen4295Elmely Oceans Flounder Af Sta...01:34,3510:41,101
17Heidi Therkildsen4307Elmelys Master Whoops01:23,7510:47,661
18Liza Lassen4135Fionas Simoon10:30,4400:48,091
19Louise Jensen4000Last Heart af Pecasus10:52,3100:54,881
20Bettina Milter Bjerg3351Sommerly's Cuba Lime & Lemon11:24,0700:56,321
21Liza Lassen4303Elmelys Quality Whoops00:45,7820:30,282
22Nikoline Nikolajsen3910Stald Neas Limoncello Shot af...11:01,1310:36,342
23Dorthe Veggerby Laustsen3975Hønsehusets Chip11:42,5611:27,122
24Susanna Mørck Kristensen4178Enok21:39,9101:31,872
25Liza Lassen4306Elmelys Giant Whoops30:49,7500:25,503
26Charlotte Elleby3354Simba20:31,5410:29,193
27Merete Maahn3973Kandies Golden Delici Beta31:07,8100:41,633
28Heidi Therkildsen4301Elmelys Great Whoops31:30,5300:47,883
29Susanna Mørck Kristensen4179Chrystal Ball af Pecasus21:10,7210:52,403
30Susanna Mørck Kristensen3643Vi.P's Tugtupit20:54,5610:56,163
31Henrik Dyekjær Madsen3361Ninkamus' Prinsesse Aurora21:42,5711:07,903
32Emma V. Laustsen4018Fionas Erinome21:29,9711:18,753
33Susanna Mørck Kristensen3642Vi.P's Malakit31:21,2810:39,194
34Charlotte Elleby3350Dolly21:07,3820:39,254
35Lene Gadkjær2807Malega´s To Tough To Give Up30:58,4710:48,184
36Henrik Dyekjær Madsen3347Stald Twisters LiTo Misti31:02,9720:50,445
37Fie Maaløe2261Vanessa31:20,6921:09,315
38Charlotte Elleby3355Springer31:38,3121:12,625
39Lene Gadkjær3900Malega´s AP Want To Be30:53,8421:55,635
40Liza Lassen3860Elmelys Storm Chaser51:00,2810:42,696
41Bettina Milter Bjerg3502Rådved Nygård's Ratchet31:40,8841:18,447
42Maria Gadkjær2025Chickal2+22:25,5931:40,167
43Janni Larsen2220Mr. Logan51:14,3850:48,1910
44Maria Gadkjær2806Leed's Miss United61:14,5361:13,9712
Uplac.Maria Gadkjær3190Hønsehuset´s DakovoTrak sig
Antal deltagere: 45.   Heraf veteraner: 0.
Dommer: Kirsten Bjerg
Sekretær: Louise Jensen, Heidi Albrektsen
Bedømmelsesmetode: D2 - Fejl lægges sammen, sidste tid tæller
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen

Middelsvær kroget

Plac.FørerS.nr.KaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Louise Jensen3341Vi.P's Jaspis01:38,2501:28,75013
2Heidi D. Albrektsen3162Magic's Fernando Pessoa Spiri...10:28,0010:23,1621
3Kirsten Bjerg1894Leeds Wanna B af All Star21:09,4000:42,8121
4Janni Larsen2223Nødkærlunds Ziggy Stardust1+11:30,1900:52,8521
5Charlotte Elleby3043Strandvejs Spring Revolution20:44,8810:25,153
6Kirsten Bjerg3626Vi.P's Onyx30:49,4400:26,853
7Kirsten Bjerg2487Laylocks Framed Roger Rabbit31:05,7900:44,933
8Heidi D. Albrektsen3358Fionas Dika Stratus1+11:07,3110:47,063
9Nikoline Nikolajsen3175Stald Twisters Fabulous Kodi31:29,5301:12,123
10Kirsten Bjerg3364Winds Luke Skywalker31:13,3410:30,034
11Kirsten Bjerg3357Sommerly's Miindy af Magic21:19,0320:37,904
12Liza Lassen4146Elmelys Dies Veneris01:02,6940:42,324
13Kirsten Bjerg3024Sommerlys Fine Maddison31:12,1510:49,624
v14Lene Gadkjær1574Speedy (Veteran)21:05,5021:06,184
14Nikoline Nikolajsen2812Filur0+12:08,182+12:06,354
15Emma V. Laustsen3328Sommerly´s Cool II Storm20:45,8130:21,255
16Liza Lassen3309Elmelys Calgary30:54,7220:26,375
17Liza Lassen4149Elmely Oceans Conqueror af Fi...21:05,5030:37,255
18Maria Gadkjær2802Malega´s To Tough To Stay Sti...21:04,9730:41,825
19Janni Larsen3260Nødkærlunds Eros51:20,0000:47,405
20Nikoline Nikolajsen3174Stald Twisters Blue Berry Nice50:55,0600:51,315
21Louise Jensen3348Fionas Loved By Jupiter41:30,1211:50,405
22Heidi Therkildsen4144Elmelys Phillip41:06,0020:29,226
23Henrik Dyekjær Madsen2414Sommerly`s Julius3+22:28,4110:50,736
24Emma V. Laustsen3344Strandvejs Nova Noemi30:55,7840:51,007
25Henrik Dyekjær Madsen3037Mimrelunds Nuggi2+42:49,4111:12,607
26Lene Gadkjær2035Leed´s Prinze Charming21:08,1251:41,287
27Heidi D. Albrektsen3120Levades Running Free50:25,9140:32,229
Antal deltagere: 28.   Heraf veteraner: 1.
Dommer: Bettina Bjerg
Sekretær: Fie Maaløe
Bedømmelsesmetode: D2 - Fejl lægges sammen, sidste tid tæller
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen