JULEHOP  PÅ  NATURCENTER  SKOVGAARD  VED  HORSENS  DEN  12.  DECEMBER  2013

Tryk for at komme til:
Mini ligeLet lige



Mini lige

Plac.FørerS.nr.KaninFejlTidFejlTidT. fejlOmløbPindPoint
1Betina Miller4263Fionas Jazz Jack00:13,1900:16,1900 - 13,09
2Janni Larsen5110Foxbat af Pecasus00:26,0900:16,1901 - 19,12
3Merete Maahn5131Vi.P's Salomon00:47,1500:20,840
4Emma V. Laustsen3360Fionas Crash Bandicoot00:24,1000:21,750
5Karina Vilsbøll5068Vilsmøllegaardens Dark Clouds00:20,0900:24,560
6Lisette Kongerslev5132Raptor af Pecasus00:26,6200:25,220
7Maria Gadkjær3904Mirage af Pecasus00:22,9100:29,250
8Carina Gedsø Dalstrup5034Fionas Sprite00:32,2100:30,910
9Louise Jensen4280Retros GameBoy af Fionas00:35,3400:37,660
10Kirsten Bjerg4396KaninBorgens Liona00:31,6300:40,400
11Nikoline Nikolajsen5069Sofiagårdens Shapes Of Summer00:45,2800:48,470
12Signe Damgaard5128Diamant00:46,8500:50,220
13Janni Larsen5220Nødkærlunds Blue Lightning10:26,6200:12,871
14Fie Maaløe4401Vi.P Dynastar10:31,0300:26,821
15Heidi Vitting Pedersen4402Vilsmøllegaardens Lightning10:34,6500:35,901
16Heidi Vitting Pedersen4403Retros Nintendo af Fionas10:49,6500:45,191
17Lisa Hein5044Flora Lærkespore10:39,9400:50,151
18Dorthe Veggerby Laustsen3516Vi.P's Mamma Mia!00:31,0010:57,871
19Kirsten Bjerg4397Vilsmøllegaarden´s La Hail11:15,8700:59,561
20Alison Bøje Due Jensen4277Stald Neas NiFi Fusili11:34,2201:04,441
21Laura Bøgelund5134Bøgelunds Hugsi10:43,6310:35,852
22Nikoline Nikolajsen5067Stald Neas NiFi Linguini1+11:22,8500:49,002
23Lene Gadkjær3905Vangs Chamber of Secrets21:35,7101:10,372
24Emma V. Laustsen3514Veggerbys Taffel af Sommerly20:45,9720:42,694
Antal deltagere: 24.   Heraf veteraner: 0.
Dommer: Lene W. Kristensen
Sekretær: Lene W. Kristensen
Bedømmelsesmetode: D2 - Fejl lægges sammen, sidste tid tæller
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen

Let lige

Plac.FørerS.nr.KaninFejlTidFejlTidT. fejlOmløbPindPoint
1Karina Vilsbøll5079Summer Time af Stampegården00:23,3100:16,25012
2Charlotte Elleby4406Vi.P's Cinderella00:21,7800:18,56011
3Louise Hansen3976Rådved Nygård´s Bumblebee00:58,2200:36,5600 - 12,9411
4Betina Miller4262Rozettas Plectrum00:44,2500:36,7501 - 23,0311
5Lene Gadkjær3889Malegas Issac Newton10:13,4000:11,1211
6Lisa Hein5080Fionas Napellus10:16,3100:15,7211
7Louise Jensen3520Vi.P's Wizard of Oz10:30,2800:19,841
8Dorthe Veggerby Laustsen3975Hønsehusets Chip10:19,3800:21,531
9Fie Maaløe3351Sommerly´s Cuba Lime & Lemon10:31,6600:25,061
10Janni Larsen5111Nødkærlunds Gertrud Zobel10:42,0000:42,341
v11Heidi Vitting Pedersen1996Vi.P's Hot Celica (V)10:32,9710:45,972
11Lisette Kongerslev5036Hønsehusets Snusmumriken21:17,8200:48,722
v12Heidi Vitting Pedersen1498Sommerly's Mr. Diesel (V)10:38,1610:52,592
12Lene Gadkjær3903Sofiagårdens Wizz Air2+11:22,6300:07,653
13Kirsten Bjerg3034Sommerly´s Selma Lagerlöf30:37,0000:16,193
14Janni Larsen5100Nødkærlunds Günther Zobel30:15,6600:16,473
15Kirsten Bjerg3541Malegas Mahatma Gandhi2+11:20,8700:21,003
16Aase Bjerner3013Rozettas Steamfunk (Rozetta)30:51,0000:22,963
17Marie Maahn3973Kandies Golden Delici Beta10:32,9020:34,463
18Laura Bøgelund5135Bøgelunds Arthur11:10,3521:07,003
19Lisa Hein5240Line af Flora21:02,5920:49,104
20Nikoline Nikolajsen3910Stald Neas Limoncello Shot af...2+11:22,2810:53,974
21Aase Bjerner3011Bygholms Hr.Luf Shopper Boy3+12:10,0921:09,536
22Laura Berggreen Gæbe3504Nikki61:44,1231:20,939
23Louise Jensen3521Sommerly´s Wislawa Szymborska4+1+12:00,932+11:35,599
24Fie Maaløe2261Vanessa51:36,1951:14,9410
25Emma V. Laustsen3515Kaninstaldens Karen70:47,5041:05,9411
Uplac.Charlotte Elleby3355Springer1+42:49,62Trak sig
Uplac.Karina Vilsbøll4379Kaninborgens Cappuccino20:24,50Trak sig
Uplac.Laura Berggreen Gæbe3979Rådved Nygård's JazzTrak sig
Uplac.Louise Hansen4408Golden Memories af Stampegård...Trak sig
Uplac.Maria Gadkjær3902Glow In the Dark af Stampegår...Trak sig
Antal deltagere: 32.   Heraf veteraner: 2.
Dommer: Rasmus Bjerner
Sekretær: Rasmus Bjerner
Bedømmelsesmetode: D2 - Fejl lægges sammen, sidste tid tæller
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen