VINTERSTÆVNE  I  EGEBJERGHALLEN  VED  HORSENS  DEN  12.  JANUAR  2014

Tryk for at komme til:
Mini ligeLet lige
Middelsvær ligeSvær lige
Elite ligeVeteran lige



Mini lige

Plac.FørerS.nr.KaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Karina Kristensen5166Stampegårdens Tribute in Light00:17,6500:11,000
2Frederikke Christiansen5148Eskirs Akila Krawk Johto00:18,4400:13,000
3Camilla á Argjum5170Stampegårdens Empire State of...00:30,6200:17,630
4Camilla á Argjum5242Stampegårdens Ground Zero00:43,8200:20,190
5Anne-Mette Fogh5076Kaninborgens Salsa00:39,0700:20,500
6Janni Larsen5222Nødkærlunds Magic Lightning00:22,2200:21,470
7Maja Ladov5209Sofiagårdens Diamond Wind00:19,5300:22,310
8Sarah Gyldenløve5158Nardus Nimbo af Zenta00:33,1500:23,150
9Nikoline Nikolajsen5067Stald Neas NiFi Linguini00:33,5000:26,430
10Nadia Salomonsen5095Surpreme New York00:23,6900:37,250
11Julie Bøje Due Jensen4276Amigos Alfa Romeo BreSu Linco...00:23,5600:48,030
12Karen Frederiksen3588Kandies Iron Man00:37,3800:57,570
13Alison Bøje Due Jensen4277Stald Neas NiFi Fusili00:20,2901:01,100
14Nadja Lykke Frederiksen ...5244Hybens Eau Eternity Summer *N...10:13,0000:06,941
15Frederikke Christiansen5262Eskirs Akila Skira Sinnoh10:26,1300:10,561
16Cilia Bisgaard Ebbesen5181Retros Supervision Af Fionas10:19,0300:15,091
17Ditte Winther Jensen5255Evald´s Kijing10:33,7800:17,221
18Camilla á Argjum5201CAs Weccua Fajima01:00,0010:18,061
19Janni Larsen5220Nødkærlunds Blue Lightning10:32,3500:20,221
20Cilia Bisgaard Ebbesen5182Nødkærlunds Golden Lightning...10:35,2200:24,191
21Elsebet Gregersen5031Teo00:44,5010:27,351
22Emma V. Laustsen3514Veggerbys Taffel af Sommerly10:52,1200:34,411
23Lene Gadkjær3905Vangs Chamber of Secrets01:02,2811:10,311
24Louise Jensen4280Retros GameBoy af Fionas20:46,3500:14,162
25Ditte Winther Jensen3769Charlie20:12,0600:14,472
26Heidi Vitting Pedersen4403Retros Nintendo af Fionas10:29,7210:38,032
27Karen Frederiksen5047Kandies Starlight Stjärflicka01:04,2520:54,622
28Sarah Gyldenløve5125Teddy30:30,5600:13,753
29Maria Winther Jensen3763Team Winther`s Double Trouble10:40,5921:12,413
30Elsebet Gregersen5099Kaninbandens Music4free61:07,5041:36,8810
Antal deltagere: 30.   Heraf veteraner: 0.
Dommer: Aase Bjerner
Sekretær: Merete Maahn
Bedømmelsesmetode: D2 - Fejl lægges sammen, sidste tid tæller
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen

Let lige

Plac.FørerS.nr.KaninFejlTidFejlTidT. fejlOmløbPindPoint
1Sandra Bardevig3956Sofiagårdens Olympic Air00:27,1900:07,22012
2Fie Maaløe3351Sommerly´s Cuba Lime & Lemon00:16,9300:09,6300 - 9,4111
3Emma Frederiksen5032Kandies Rondo Gamma00:14,7500:10,3400 - 10,8111
4Janni Larsen5100Nødkærlunds Günther Zobel00:21,1600:10,0001 - 19,2811
5Janni Larsen5111Nødkærlunds Gertrud Zobel00:12,9100:11,28011
6Cilia Bisgaard Ebbesen4299Sequin Smile00:18,2500:11,40011
7Louise Jensen3520Vi.P's Wizard of Oz00:13,5600:12,78011
8Sandra Bardevig5208Sofiagårdens Mystery Summer00:26,9400:13,91011
9Maja Ladov3596Zentas Rockefeller Plaza NY00:24,6500:15,40011
10Lisette Kongerslev5132Raptor af Pecasus00:25,8400:15,88011
11Dorthe Veggerby Laustsen3975Hønsehusets Chip00:14,6600:16,41011
12Nanna Christensen5146Iraklis' Melilla Murcia af Ki...00:39,1200:17,03011
13Nicole Andersen5154Dolls Inpavidus Artemis00:29,5400:19,13011
14Marie Floutrup5037Lyngs Stand Out00:25,3200:20,00011
15Cilia Bisgaard Ebbesen4298Nardus Viera Nadeza af Zenta00:29,1200:20,35011
16Merete Maahn5131Vi.P's Salomon00:42,7500:20,40011
17Lotte Svendsen3830Ninkamus' Tigerdyr00:24,7500:20,44011
18Sandra Bardevig3957Sofiagårdens Eagle Air00:51,2500:21,37011
19Kirsten Bjerg3541Malegas Mahatma Gandhi00:36,9100:22,50011
20Kirsten Bjerg4396KaninBorgens Liona00:44,5000:22,72011
21Heidi Frederiksen5117Kandies Tumling00:21,0300:24,09011
22Sandra Bardevig5260Sofiagårdens Buddha Air00:31,0300:25,69011
23Charlotte Elleby4406Vi.P's Cinderella00:35,5700:25,93011
24Marie Floutrup5042Lyngs Zero to Hero00:34,0600:26,31011
25Lisette Kongerslev5057Lykkes Jessie J00:35,1600:29,47011
26Sandra Bardevig5210Sofiagårdens Excalibur00:44,0900:35,06011
27Marie Floutrup5083Lyngs Bootstrap00:49,1900:37,43011
28Lisette Kongerslev5036Hønsehusets Snusmumriken00:39,1200:38,34011
29Charlotte Pedersen5056Lykkes Macklemore10:24,0600:09,881
30Nikoline Nikolajsen3910Stald Neas Limoncello Shot af...00:21,3710:11,311
31Betina Miller4263Fionas Jazz Jack10:28,9100:13,911
32Charlotte Pedersen5054Lykkes No Limits10:24,8700:14,221
33Lisette Kongerslev3958Hønsehusets Balouline10:34,9600:15,751
34Maria Gadkjær3904Mirage af Pecasus10:24,7800:17,001
35Karina Vilsbøll5079Summer Time af Stampegården10:31,8200:19,091
36Maja Ladov4316Eskely's Nugga0+10:55,2500:19,501
37Dorthe Veggerby Laustsen3516Vi.P's Mamma Mia!10:07,8100:19,571
38Elsebet Gregersen5030Lady10:20,1000:21,561
39Marlene Bruhn5096Jorbærgårdens Panodil00:31,1510:23,401
40Cilia Bisgaard Ebbesen5180Elmelys On Purpose Four10:31,6600:23,501
41Kirsten Bjerg4397Vilsmøllegaarden´s La Hail00:37,2510:24,031
42Charlotte Pedersen5058Cosmic Kiss10:32,6900:25,061
43Janni Larsen5110Foxbat af Pecasus10:32,4400:26,091
44Lisette Kongerslev5150Hønsehusets Sniff10:49,8500:26,311
45Karina Vilsbøll5068Vilsmøllegaardens Dark Clouds00:15,4110:28,371
46Marlene Bruhn5119Jordbærgårdens Ecstasy10:59,4000:31,751
47Nadia Salomonsen5025King10:42,8400:34,501
48Marie Floutrup5086Christinegårdens Countdown11:01,9000:35,161
49Mia Ladov4120Pjuske10:27,3100:37,151
50Kirsten Bjerg3521Sommerly´s Wislawa Szymborska00:42,1210:41,121
51Heidi Vitting Pedersen3360Fionas Crash Bandicoot00:30,1910:51,941
52Karen Frederiksen5023Kandies Millot Nero Gamma00:53,380+10:52,561
53Lotte Svendsen5055Ninkamus' Kia Cee'd11:13,1900:57,971
54Mia Ladov3404Thougaards Poseidon00:51,2511:19,531
55Emma Frederiksen3881Kandies Summered Beta00:28,9111:55,531
56Lisette Kongerslev3959Lykkes JoJo20:26,1300:13,752
57Mia Ladov4317Eskely's Gugumel20:14,7500:15,502
58Maria Gadkjær3902Glow In the Dark af Stampegår...10:43,5310:15,532
59Mia Ladov4318Eskely´s Vingummi20:27,1000:16,002
60Karen Frederiksen3289"Godsets" Rex00:15,0320:19,472
61Heidi Frederiksen5116Kandies Skrupsak20:34,5800:19,912
62Aase Bjerner3013Rozettas Steamfunk (Rozetta)00:24,5320:22,252
63Kirsten Bjerg3513Vi.P's Phantom of the Opera20:25,5600:26,752
64Heidi Vitting Pedersen4402Vilsmøllegaardens Lightning20:32,2200:28,882
65Nicole Andersen5133Nardus Nikos Nieodemus af Zen...10:37,1310:29,132
66Marie Floutrup5178HaMas Public Enemy af Gress10:31,4710:33,032
67Anne-Mette Fogh3262Fyldbinggaards Cupcake00:28,4020:34,002
68Nadia Salomonsen5035Tofifee10:35,5610:34,222
69Betina Miller4262Rozettas Plectrum20:32,2500:37,592
70Mia Berndorf Lyng5051Lyngs Circle of Life21:23,0000:54,662
71Karen Frederiksen5048Kandies Zodiac20:44,6001:18,132
72Camilla á Argjum5230Stampegårdens China Glaze20:37,2510:15,903
73Nanna Christensen5252Iraklis' Vilassar Ciudad af K...30:38,7800:20,003
74Karina Vilsbøll4379Kaninborgens Cappuccino30:19,1000:21,223
75Karen Frederiksen3883Zentas Nardus Nadéj Nepamora30:31,9400:24,123
76Lene Gadkjær3903Sofiagårdens Wizz Air0+10:27,501+10:40,943
77Mia Berndorf Lyng5093Lyngs Quittance31:06,8100:52,843
78Louise Hansen5010Sommerly´s Sigrid Undset00:38,0030:54,883
79Charlotte Elleby3355Springer00:43,441+22:28,153
80Heidi Vitting Pedersen4401Vi.P's Dynastar2+10:52,9710:22,504
81Kirsten Bjerg3540Veggerbys Lay´s af Sommerly21:22,5720:27,034
82Kirsten Bjerg3034Sommerly´s Selma Lagerlöf30:40,4410:28,784
83Maja Ladov4130Hannibal40:58,5000:38,854
84Nikoline Nikolajsen5069Sofiagårdens Shapes Of Summer20:46,8520:46,034
85Mia Ladov4128Ninus40:23,2510:18,135
86Louise Hansen4408Golden Memories af Stampegård...30:55,6830:56,656
87Mia Berndorf Lyng5092Lyngs Will Turner60:50,3130:28,919
88Charlotte Pedersen5053Lykkes Mumbo Jumbo60:33,0330:47,969
89Elsebet Gregersen4274Vanadís Freja50:52,1540:53,509
90Liva Jepsen3767Surprise Chiaka40:48,0060:52,4010
91Louise Hansen4273Jokers Dark Paradise61:09,2241:29,0710
92Ditte Winther Jensen4393Don`t Worry Be Happy61:26,414+12:00,3811
93Sarah Gyldenløve5123Gine8+10:50,3430:11,5012
94Emma V. Laustsen3515Kaninstaldens Karen71:07,1261:07,2513
Uplac.Pernille Achton Frederik...3002Knudsbøls Sæsar1+12:04,15Trukket
Uplac.Merete Maahn3973Kandies Golden Delici Beta10:46,88Trukket
Uplac.Liva Jepsen3766Æblehavens Zorra20:37,60Trukket
Uplac.Nadja Lykke Frederiksen ...3506Blancos Epata Gaius Cestius *...20:40,00Disk.
Uplac.Ditte Winther Jensen5234Stampegårdens Manic PanicTrukket
Uplac.Emma Frederiksen5118IgorTrukket
Uplac.Nanna Christensen5145Iraklis' Bilbao Oviedo af Kil...Trukket
Uplac.Pernille Achton Frederik...3342Knudsbøls AnnaTrukket
Antal deltagere: 102.   Heraf veteraner: 0.
Dommer: Lisa Hein, Rasmus Bjerner
Sekretær: Frederikke Christiansen og Fie Maaløe
Bedømmelsesmetode: D2 - Fejl lægges sammen, sidste tid tæller
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen

Middelsvær lige

Plac.FørerS.nr.KaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Camilla á Argjum5141Stampegårdens London Eye00:55,6000:19,59013
2Heidi Vitting Pedersen4000Last Heart af Pecasus00:34,6300:20,78012
3Lisa Hein5080Fionas Napellus00:17,2200:25,50012
4Heidi Vitting Pedersen3359Fionas Dika Cumulus00:29,7200:28,25012
5Malene Leerhøj4152Sheiks Treat Me Right10:20,8100:16,5011
6Merete Maahn3972Kandies Elstar Beta00:34,1210:16,7211
7Janni Larsen4105Nødkærlunds Optimus00:31,2310:17,0911
8Malene Leerhøj4311Stampegårdens Electric Entert...10:23,1900:21,9411
9Elsebet Gregersen3626Vi.P's Onyx10:32,3400:22,1911
10Janni Larsen4104Nødkærlunds Lumia10:26,8400:24,2211
11Henrik Dyekjær Madsen3361Ninkamus' Prinsesse Aurora00:27,4110:27,5911
12Charlotte Elleby3350Dolly10:51,6300:47,1311
13Heidi Vitting Pedersen3340Vi.P's Miss Diamond20:28,2200:21,532
14Maria Gadkjær3890Malegas Pablo Picasso20:38,1200:23,212
15Fie Maaløe3971Sommerly´s Cuba Passion10:20,2810:23,432
16Heidi Vitting Pedersen3035Sommerly's Star Fighter (Fiff...00:28,9120:32,592
17Frederikke Christiansen5098Stampegårdens Casa Manila20:54,7200:35,412
18Janni Larsen4110Hønsehuset's Chap10:35,8110:37,622
19Lisa Hein4044Flora Neotinea11:04,0910:38,812
20Marlene Bruhn5136Stampegårdens Walk of Fame20:57,3400:41,032
21Lisa Hein3684Fionas Deadly Dedication10:36,8110:47,002
22Cilia Bisgaard Ebbesen4304Elmelys Grand Whoops30:52,3800:26,863
23Henrik Dyekjær Madsen3347Stald Twisters LiTo Misti0+10:43,311+10:47,163
24Charlotte Elleby3043Strandvejs Spring Revolution30:29,8110:18,594
25Karen Frederiksen5021Kandies Bianca Gamma30:25,4610:19,104
26Nicole Andersen3880Kandies Filipa Beta40:48,5000:22,294
27Mia Ladov3411Snöflingans Stjärngosse10:45,3730:22,724
28Malene Leerhøj4116Oceans Inside Out af Bella30:31,3810:28,094
29Lotte Svendsen3831Zentas Nardus Mylo30:56,1310:28,724
30Dorthe Veggerby Laustsen4090Sommerly´s Cuba Caramel30:28,7210:29,944
31Betina Miller4261Fionas Innuendo DiNidus30:37,6910:30,134
32Nadja Lykke Frederiksen ...3777Kaninbandens Picasso30:21,6910:31,684
33Emma V. Laustsen3328Sommerly´s Cool II Storm10:40,0030:42,404
34Alison Bøje Due Jensen4186Oceans Manatee af Stampegården31:11,7811:05,754
35Nikoline Nikolajsen3174Stald Twisters Blue Berry Nice20:40,4121:07,534
36Nicole Andersen4314Stampegårdens Crimerider30:23,0920:19,465
37Lene Gadkjær3889Malegas Issac Newton2+11:41,7820:28,035
38Mia Ladov3808Sofiagårdens Cirsun Mellicta...20:24,6630:36,005
39Karina Vilsbøll3263Stald Parsbergs Koh Tao af Hø...21:03,2930:40,825
40Marie Floutrup4218Lyngs Ezonis Silver Pearl31:34,5021:01,785
41Cilia Bisgaard Ebbesen4092Elmelys Crystal Lake40:47,8820:44,656
42Heidi Frederiksen4119Zentas One Spot Too Many21:10,7541:21,416
43Mia Berndorf Lyng4132Lyngs Ezonis Eramosa31:38,3531:35,666
44Ditte Winther Jensen3764Fyldbinggårds Golden60:30,8810:16,007
45Nicole Andersen2998Zentas Maddison Square NY40:28,8730:37,047
46Mia Berndorf Lyng3806CA's Shakir Amu50:44,3720:49,197
47Heidi Vitting Pedersen3643Vi.P's Tugtupit51:04,1220:54,137
48Line Petersen3264Silverados Partly Cloudy40:41,2250:49,729
49Fie Maaløe3341Vi.P´s Jaspis51:18,2241:55,539
50Heidi Frederiksen3226Zentas Times Square NY5+22:25,727+12:01,6515
51Lotte Svendsen3285Ninkamus' Kalle K99+12:03,1270:49,2817
Uplac.Nikoline Nikolajsen2812Filur1+22:28,81Trukket
Uplac.Lotte Svendsen3286Hønsehusets Tiny Virovitica "...20:35,12Trukket
Uplac.Anne-Mette Fogh3267LegoTrukket
Uplac.Emma Frederiksen1862Jordbærgårdens Exotic KakiTrukket
Uplac.Emma V. Laustsen4018Fionas ErinomeTrukket
Uplac.Louise Hansen3976Rådved Nygård´s BumblebeeTrukket
Uplac.Louise Jensen3348Fionas Loved By JupiterTrukket
Uplac.Nadja Lykke Frederiksen ...3734Kaninbyens Dreaming Parade *D...Trukket
Antal deltagere: 59.   Heraf veteraner: 0.
Dommer: Rasmus Bjerner, Aase Bjerner
Sekretær: Louise Hansen og Betina Miller
Bedømmelsesmetode: D2 - Fejl lægges sammen, sidste tid tæller
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen

Svær lige

Plac.FørerS.nr.KaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Charlotte Pedersen4111Lykkes Falcon00:21,0900:12,35013
2Kirsten Bjerg3032Sommerly's Kilan00:59,7500:22,75012
3Marlene Bruhn5097Stampegårdens Pompidou00:53,7100:23,33012
4Camilla á Argjum4234Oceans Going To A GoGo af Bel...10:44,4700:29,0011
5Charlotte Pedersen3865Lykkes Sir William10:35,9110:14,102
6Marlene Bruhn5009Jordbærgårdens Flo Rida20:45,7200:23,602
7Malene Leerhøj3937Oceans Alex Atlantic af Nican...10:39,9710:29,472
8Malene Leerhøj3562Lykkes Maid Manson20:28,8110:12,973
9Camilla á Argjum5088Stampegårdens Island of Adven...20:37,7810:16,663
10Lisa Hein4050Flora Narcissus (Noah)20:55,0010:32,133
11Heidi Frederiksen3005Hønsehusets Prazo Caddo01:53,3730:55,403
12Aase Bjerner2010Bygholms Ch. Lamborghini Diab...21:02,0710:56,883
13Marlene Bruhn3699CAs Arecurius Donn11:02,1021:00,093
14Kirsten Bjerg3357Sommerly's Miindy af Magic10:31,9121:07,783
15Kirsten Bjerg2190Fionas Kaw af Sommerly10:43,0630:21,724
16Sandra Bardevig3449Sofiagårdens Niva Bond 00730:32,6910:25,944
17Mia Berndorf Lyng3732Jordbærgårdens Quarter Pounder20:41,6320:26,504
18Cilia Bisgaard Ebbesen2846Fionas Rockers By Choice30:55,5010:58,534
19Karina Kristensen3939FanTig Vade Retro af Bella50:45,2800:13,255
20Cilia Bisgaard Ebbesen4302Elmelys Supreme Whoops40:50,3110:17,225
21Janni Larsen3260Nødkærlunds Eros31:18,7520:30,415
22Rasmus Bjerner3012Byte af Flora3+11:26,5310:47,785
23Kirsten Bjerg3364Winds Luke Skywalker41:06,8121:22,976
24Nicole Andersen3743Zentas Nardus Naia Nimsetøs40:46,4730:18,007
25Kirsten Bjerg3827Lykkes State of Art41:23,2531:06,037
26Mia Berndorf Lyng3926CAs De Quo Aquilega61:18,6620:38,318
27Anne-Mette Fogh2226Rosas Costa Del Sol41:39,4771:50,2811
28Aase Bjerner2485Bygholms Lotus Europa9+1+12:13,3440:45,1915
Uplac.Heidi Frederiksen3751Kandies Upsi DaisyDisk.
Uplac.Aase Bjerner2009Bygholms Nissan PixoTrukket
Uplac.Dorthe Veggerby Laustsen3356Hønsehusets Never FearTrukket
Uplac.Nadja Lykke Frederiksen ...4019Kaninbyen's DiabloTrukket
Antal deltagere: 32.   Heraf veteraner: 0.
Dommer: Betina Miller
Sekretær: Maria Gadkjær
Bedømmelsesmetode: D2 - Fejl lægges sammen, sidste tid tæller
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen

Elite lige

Plac.FørerS.nr.KaninFejlTidFejlTidT. fejlOmløbCert.Point
1Charlotte Pedersen3825Lykkes Ch Zippo20:43,2200:15,69214
2Nanna Christensen3788Nardus' Iraklis Asteras af Bl...20:57,8200:18,1920 - 25,971
3Camilla á Argjum4309Stampegårdens Paramount20:47,0900:18,0920 - 27,65
4Charlotte Pedersen3826Lykkes Ch Stine Goya20:44,6900:18,5922 - 16,13
5Karina Kristensen3295Lykkes Fancy Faith21:11,1600:38,652
6Malene Leerhøj3294Stald Blue's Ch. Blue Ocean10:48,8811:08,002
7Maria Gadkjær3160Malega´s Scorpio10:31,3120:16,003
8Charlotte Pedersen2524Pralinens GCh. Mrs Butterworth11:02,8120:17,193
9Nicole Andersen3597Lykkes Abalo Appaloosa30:48,5000:28,093
10Camilla á Argjum4189Oceans Dance Into The Light a...21:11,9710:34,573
11Lisa Hein2880Nidus' GCh Nardus Stricta af...21:57,0711:00,623
12Lisette Kongerslev2898Hønsehusets Ch. Diasay Rapa N...20:38,4120:17,844
13Frederikke Christiansen3838CAs Arecurius Teutates40:27,5000:20,784
14Frederikke Christiansen2911Hønsehusets Prazo Wabanaki40:41,0600:24,004
15Sandra Bardevig3799Lykkes Catwoman3+11:13,0300:38,754
16Lisette Kongerslev2002Hønsehusets GCh. Too Nice To...11:12,0731:19,854
17Lisette Kongerslev3559Lykkes GCh. Björn Borg40:48,2510:17,155
18Charlotte Pedersen3563Lykkes Lady Laura3+11:03,5010:23,505
19Lisette Kongerslev2897Hønsehusets Diasay Mecca31:03,6920:34,685
20Nanna Christensen4200CAs Arecurius Ogmios31:04,3420:41,445
21Betina Miller1609Playmates Ch. Player af Allég...31:39,7821:48,105
22Aase Bjerner2495Leeds All-in-One51:11,7210:20,286
23Frederikke Christiansen2549Hønsehusets Prazo Waccamaw Si...50:59,9310:38,786
24Charlotte Pedersen3561Lykkes Ch Topsy Tail51:20,8810:39,406
25Lisette Kongerslev3824Lykkes GCh. Karl Kani50:50,6220:21,577
26Lisa Hein3780Nardus' Neottia Nepalensis af...61:14,5610:29,387
27Sandra Bardevig3450Levades GCh. Yellowstone41:44,7230:35,947
28Camilla á Argjum3835Levades GCh. American Samoa51:01,2520:40,347
29Maria Gadkjær3150Malega´s Gemini30:57,8141:03,257
30Karina Kristensen3203Bellas GCh. We Are The World...60:45,7220:22,348
31Lisa Hein2080Neottia Nidus-avis61:17,4740:40,4110
32Sandra Bardevig1727Winds SCh. Niva Pattaya9+11:36,0010:23,1911
33Cathrine Elkjær1889Sofiagårdens Non Stop4+12:00,3461:26,7811
34Sandra Bardevig1854Sofiagårdens Ch. Sport Inside8+42:47,7881:20,6820
Uplac.Nicole Andersen3038Leeds Back To Black5+22:16,79Trak sig
Uplac.Marlene Bruhn2269Silverados Piper Cub71:05,66Trak sig
Uplac.Cathrine Elkjær3790Levades Glaicer BayTrak sig
Uplac.Cathrine Elkjær4134Lykkes SpidermanTrak sig
Uplac.Cathrine Elkjær1728Sofiagårdens Flying DreamTrak sig
Uplac.Charlotte Pedersen2479Leed's Polly PowerTrak sig
Uplac.Frederikke Christiansen3598CAs Asterisk Melayu GambangTrak sig
Uplac.Frederikke Christiansen2612Milleniums Spicy ScoopTrak sig
Uplac.Henrik Dyekjær Madsen3031Sommerly's PaxTrak sig
Uplac.Janni Larsen3053Springers Flint af BellaTrak sig
Uplac.Karina Vilsbøll3225Jordbærgårdens Exotic CasTrak sig
Uplac.Maria Gadkjær2650Gaunbys Ch. Multi MedieTrak sig
Uplac.Marlene Bruhn3119Grenens Crystal EyesTrak sig
Uplac.Mia Berndorf Lyng3731Stald Parsbergs Koh Samui af...Trak sig
Uplac.Nanna Christensen3413Baloos Tivi TobeyTrak sig
Uplac.Nanna Christensen4322Winds NioryuTrak sig
Antal deltagere: 50.   Heraf veteraner: 0.
Dommer: Kirsten Bjerg
Sekretær: Louise Jensen
Bedømmelsesmetode: D2 - Fejl lægges sammen, sidste tid tæller
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen

Veteran lige

Plac.FørerS.nr.KaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Lotte Svendsen1519Hindbærgårdens Look At Me? (D...00:15,1800:17,3703
2Lene Gadkjær2403Sommerly´s Fiolito00:22,7510:24,441
3Janni Larsen2634Team Sheik´s Afrodite10:35,9100:36,131
4Lene Gadkjær1574Speedy00:30,5510:52,151
5Louise Hansen992Tumle10:23,5610:26,752
6Betina Miller1490Stampegården's Nike10:57,5010:47,002
7Betina Miller1700Allégaardens SuDoKu11:11,4711:29,712
8Sandra Bardevig1561Sofiagårdens Princess Charming10:58,8831:27,814
Uplac.Louise Jensen2103Rosemarin af PecasusTrukket
Uplac.Marlene Bruhn1994Jordbærgårdens MarabouTrukket
Uplac.Sandra Bardevig1268OttoTrukket
Antal deltagere: 11.  
Dommer: Kirsten Bjerg
Sekretær: Heidi Vitting Pedersen
Bedømmelsesmetode: D2 - Fejl lægges sammen, sidste tid tæller
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen