VINTERSTÆVNE  I  EGEBJERGHALLEN  VED  HORSENS  DEN  12.  JANUAR  2014

Tryk for at komme til:
Mini ligeLet lige
Middelsvær ligeSvær lige
Elite ligeVeteran lige



Mini lige
Dato: 2014-01-12 00:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Karina KristensenStampegårdens Tribute in Light00:17,6500:11,000
2Frederikke ChristiansenEskirs Akila Krawk Johto00:18,4400:13,000
3Camilla á ArgjumStampegårdens Empire State of...00:30,6200:17,630
4Camilla á ArgjumStampegårdens Ground Zero00:43,8200:20,190
5Anne-Mette FoghKaninborgens Salsa00:39,0700:20,500
6Janni LarsenNødkærlunds Magic Lightning00:22,2200:21,470
7Maja LadovSofiagårdens Diamond Wind00:19,5300:22,310
8Sarah GyldenløveNardus Nimbo af Zenta00:33,1500:23,150
9Nikoline NikolajsenStald Neas NiFi Linguini00:33,5000:26,430
10Nadia SalomonsenSurpreme New York00:23,6900:37,250
11Julie Bøje Due JensenAmigos Alfa Romeo BreSu Lincoln00:23,5600:48,030
12Karen FrederiksenKandies Iron Man00:37,3800:57,570
13Alison Bøje Due JensenStald Neas NiFi Fusili00:20,2901:01,100
14Nadja Lykke Frederiksen M...Hybens Eau Eternity Summer *Ni...10:13,0000:06,941
15Frederikke ChristiansenEskirs Akila Skira Sinnoh10:26,1300:10,561
16Cilia Bisgaard EbbesenRetros Supervision Af Fionas10:19,0300:15,091
17Ditte Winther JensenEvald´s Kijing10:33,7800:17,221
18Camilla á ArgjumCAs Weccua Fajima01:00,0010:18,061
19Janni LarsenNødkærlunds Blue Lightning10:32,3500:20,221
20Cilia Bisgaard EbbesenNødkærlunds Golden Lightning M...10:35,2200:24,191
21Elsebet GregersenTeo00:44,5010:27,351
22Emma V. LaustsenVeggerbys Taffel af Sommerly10:52,1200:34,411
23Lene GadkjærVangs Chamber of Secrets01:02,2811:10,311
24Louise JensenRetros GameBoy af Fionas20:46,3500:14,162
25Ditte Winther JensenCharlie20:12,0600:14,472
26Heidi Vitting PedersenRetros Nintendo af Fionas10:29,7210:38,032
27Karen FrederiksenKandies Starlight Stjärflicka01:04,2520:54,622
28Sarah GyldenløveTeddy30:30,5600:13,753
29Maria Winther JensenTeam Winther`s Double Trouble10:40,5921:12,413
30Elsebet GregersenKaninbandens Music4free61:07,5041:36,8810
Antal deltagere: 30.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Aase Bjerner
Sekretær: Merete Maahn
Bedømmelsesmetode: D2 - Fejl lægges sammen, sidste tid tæller
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen

Let lige
Dato: 2014-01-12 00:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlOmløbPindPoint
1Sandra BardevigSofiagårdens Olympic Air00:27,1900:07,22012
2Fie MaaløeSommerly´s Cuba Lime & Lemon00:16,9300:09,6300 - 9,4111
3Emma FrederiksenKandies Rondo Gamma00:14,7500:10,3400 - 10,8111
4Janni LarsenNødkærlunds Günther Zobel00:21,1600:10,0001 - 19,2811
5Janni LarsenNødkærlunds Gertrud Zobel00:12,9100:11,28011
6Cilia Bisgaard EbbesenSequin Smile00:18,2500:11,40011
7Louise JensenVi.P's Wizard of Oz00:13,5600:12,78011
8Sandra BardevigSofiagårdens Mystery Summer00:26,9400:13,91011
9Maja LadovZentas Rockefeller Plaza NY00:24,6500:15,40011
10Lisette KongerslevRaptor af Pecasus00:25,8400:15,88011
11Dorthe Veggerby LaustsenHønsehusets Chip00:14,6600:16,41011
12Nanna ChristensenIraklis' Melilla Murcia af Kil...00:39,1200:17,03011
13Nicole AndersenDolls Inpavidus Artemis00:29,5400:19,13011
14Marie FloutrupLyngs Stand Out00:25,3200:20,00011
15Cilia Bisgaard EbbesenNardus Viera Nadeza af Zenta00:29,1200:20,35011
16Merete MaahnVi.P's Salomon00:42,7500:20,40011
17Lotte SvendsenNinkamus' Tigerdyr00:24,7500:20,44011
18Sandra BardevigSofiagårdens Eagle Air00:51,2500:21,37011
19Kirsten BjergMalegas Mahatma Gandhi00:36,9100:22,50011
20Kirsten BjergKaninBorgens Liona00:44,5000:22,72011
21Heidi FrederiksenKandies Tumling00:21,0300:24,09011
22Sandra BardevigSofiagårdens Buddha Air00:31,0300:25,69011
23Charlotte EllebyVi.P's Cinderella00:35,5700:25,93011
24Marie FloutrupLyngs Zero to Hero00:34,0600:26,31011
25Lisette KongerslevLykkes Jessie J00:35,1600:29,47011
26Sandra BardevigSofiagårdens Excalibur00:44,0900:35,06011
27Marie FloutrupLyngs Bootstrap00:49,1900:37,43011
28Lisette KongerslevHønsehusets Snusmumriken00:39,1200:38,34011
29Charlotte PedersenLykkes Macklemore10:24,0600:09,881
30Nikoline NikolajsenStald Neas Limoncello Shot af...00:21,3710:11,311
31Betina MillerFionas Jazz Jack10:28,9100:13,911
32Charlotte PedersenLykkes No Limits10:24,8700:14,221
33Lisette KongerslevHønsehusets Balouline10:34,9600:15,751
34Maria GadkjærMirage af Pecasus10:24,7800:17,001
35Karina VilsbøllSummer Time af Stampegården10:31,8200:19,091
36Maja LadovEskely's Nugga0+10:55,2500:19,501
37Dorthe Veggerby LaustsenVi.P's Mamma Mia!10:07,8100:19,571
38Elsebet GregersenLady10:20,1000:21,561
39Marlene BruhnJorbærgårdens Panodil00:31,1510:23,401
40Cilia Bisgaard EbbesenElmelys On Purpose Four10:31,6600:23,501
41Kirsten BjergVilsmøllegaarden´s La Hail00:37,2510:24,031
42Charlotte PedersenCosmic Kiss10:32,6900:25,061
43Janni LarsenFoxbat af Pecasus10:32,4400:26,091
44Lisette KongerslevHønsehusets Sniff10:49,8500:26,311
45Karina VilsbøllVilsmøllegaardens Dark Clouds00:15,4110:28,371
46Marlene BruhnJordbærgårdens Ecstasy10:59,4000:31,751
47Nadia SalomonsenKing10:42,8400:34,501
48Marie FloutrupChristinegårdens Countdown11:01,9000:35,161
49Mia LadovPjuske10:27,3100:37,151
50Kirsten BjergSommerly´s Wislawa Szymborska00:42,1210:41,121
51Heidi Vitting PedersenFionas Crash Bandicoot00:30,1910:51,941
52Karen FrederiksenKandies Millot Nero Gamma00:53,380+10:52,561
53Lotte SvendsenNinkamus' Kia Cee'd11:13,1900:57,971
54Mia LadovThougaards Poseidon00:51,2511:19,531
55Emma FrederiksenKandies Summered Beta00:28,9111:55,531
56Lisette KongerslevLykkes JoJo20:26,1300:13,752
57Mia LadovEskely's Gugumel20:14,7500:15,502
58Maria GadkjærGlow In the Dark af Stampegård...10:43,5310:15,532
59Mia LadovEskely´s Vingummi20:27,1000:16,002
60Karen Frederiksen"Godsets" Rex00:15,0320:19,472
61Heidi FrederiksenKandies Skrupsak20:34,5800:19,912
62Aase BjernerRozettas Steamfunk (Rozetta)00:24,5320:22,252
63Kirsten BjergVi.P's Phantom of the Opera20:25,5600:26,752
64Heidi Vitting PedersenVilsmøllegaardens Lightning20:32,2200:28,882
65Nicole AndersenNardus Nikos Nieodemus af Zenta10:37,1310:29,132
66Marie FloutrupHaMas Public Enemy af Gress10:31,4710:33,032
67Anne-Mette FoghFyldbinggaards Cupcake00:28,4020:34,002
68Nadia SalomonsenTofifee10:35,5610:34,222
69Betina MillerRozettas Plectrum20:32,2500:37,592
70Mia Berndorf LyngLyngs Circle of Life21:23,0000:54,662
71Karen FrederiksenKandies Zodiac20:44,6001:18,132
72Camilla á ArgjumStampegårdens China Glaze20:37,2510:15,903
73Nanna ChristensenIraklis' Vilassar Ciudad af Ki...30:38,7800:20,003
74Karina VilsbøllKaninborgens Cappuccino30:19,1000:21,223
75Karen FrederiksenZentas Nardus Nadéj Nepamora30:31,9400:24,123
76Lene GadkjærSofiagårdens Wizz Air0+10:27,501+10:40,943
77Mia Berndorf LyngLyngs Quittance31:06,8100:52,843
78Louise HansenSommerly´s Sigrid Undset00:38,0030:54,883
79Charlotte EllebySpringer00:43,441+22:28,153
80Heidi Vitting PedersenVi.P's Dynastar2+10:52,9710:22,504
81Kirsten BjergVeggerbys Lay´s af Sommerly21:22,5720:27,034
82Kirsten BjergSommerly´s Selma Lagerlöf30:40,4410:28,784
83Maja LadovHannibal40:58,5000:38,854
84Nikoline NikolajsenSofiagårdens Shapes Of Summer20:46,8520:46,034
85Mia LadovNinus40:23,2510:18,135
86Louise HansenGolden Memories af Stampegården30:55,6830:56,656
87Mia Berndorf LyngLyngs Will Turner60:50,3130:28,919
88Charlotte PedersenLykkes Mumbo Jumbo60:33,0330:47,969
89Elsebet GregersenVanadís Freja50:52,1540:53,509
90Liva JepsenSurprise Chiaka40:48,0060:52,4010
91Louise HansenJokers Dark Paradise61:09,2241:29,0710
92Ditte Winther JensenDon`t Worry Be Happy61:26,414+12:00,3811
93Sarah GyldenløveGine8+10:50,3430:11,5012
94Emma V. LaustsenKaninstaldens Karen71:07,1261:07,2513
Uplac.Pernille Achton Frederiks...Knudsbøls Sæsar1+12:04,15Trukket
Uplac.Merete MaahnKandies Golden Delici Beta10:46,88Trukket
Uplac.Liva JepsenÆblehavens Zorra20:37,60Trukket
Uplac.Nadja Lykke Frederiksen M...Blancos Epata Gaius Cestius *T...20:40,00Disk.
Uplac.Ditte Winther JensenStampegårdens Manic PanicTrukket
Uplac.Emma FrederiksenIgorTrukket
Uplac.Nanna ChristensenIraklis' Bilbao Oviedo af Kild...Trukket
Uplac.Pernille Achton Frederiks...Knudsbøls AnnaTrukket
Antal deltagere: 102.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Lisa Hein, Rasmus Bjerner
Sekretær: Frederikke Christiansen og Fie Maaløe
Bedømmelsesmetode: D2 - Fejl lægges sammen, sidste tid tæller
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen

Middelsvær lige
Dato: 2014-01-12 00:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Camilla á ArgjumStampegårdens London Eye00:55,6000:19,59013
2Heidi Vitting PedersenLast Heart af Pecasus00:34,6300:20,78012
3Lisa HeinFionas Napellus00:17,2200:25,50012
4Heidi Vitting PedersenFionas Dika Cumulus00:29,7200:28,25012
5Malene LeerhøjSheiks Treat Me Right10:20,8100:16,5011
6Merete MaahnKandies Elstar Beta00:34,1210:16,7211
7Janni LarsenNødkærlunds Optimus00:31,2310:17,0911
8Malene LeerhøjStampegårdens Electric Enterta...10:23,1900:21,9411
9Elsebet GregersenVi.P's Onyx10:32,3400:22,1911
10Janni LarsenNødkærlunds Lumia10:26,8400:24,2211
11Henrik Dyekjær MadsenNinkamus' Prinsesse Aurora00:27,4110:27,5911
12Charlotte EllebyDolly10:51,6300:47,1311
13Heidi Vitting PedersenVi.P's Miss Diamond20:28,2200:21,532
14Maria GadkjærMalegas Pablo Picasso20:38,1200:23,212
15Fie MaaløeSommerly´s Cuba Passion10:20,2810:23,432
16Heidi Vitting PedersenSommerly's Star Fighter (Fiffi)00:28,9120:32,592
17Frederikke ChristiansenStampegårdens Casa Manila20:54,7200:35,412
18Janni LarsenHønsehuset's Chap10:35,8110:37,622
19Lisa HeinFlora Neotinea11:04,0910:38,812
20Marlene BruhnStampegårdens Walk of Fame20:57,3400:41,032
21Lisa HeinFionas Deadly Dedication10:36,8110:47,002
22Cilia Bisgaard EbbesenElmelys Grand Whoops30:52,3800:26,863
23Henrik Dyekjær MadsenStald Twisters LiTo Misti0+10:43,311+10:47,163
24Charlotte EllebyStrandvejs Spring Revolution30:29,8110:18,594
25Karen FrederiksenKandies Bianca Gamma30:25,4610:19,104
26Nicole AndersenKandies Filipa Beta40:48,5000:22,294
27Mia LadovSnöflingans Stjärngosse10:45,3730:22,724
28Malene LeerhøjOceans Inside Out af Bella30:31,3810:28,094
29Lotte SvendsenZentas Nardus Mylo30:56,1310:28,724
30Dorthe Veggerby LaustsenSommerly´s Cuba Caramel30:28,7210:29,944
31Betina MillerFionas Innuendo DiNidus30:37,6910:30,134
32Nadja Lykke Frederiksen M...Kaninbandens Picasso30:21,6910:31,684
33Emma V. LaustsenSommerly´s Cool II Storm10:40,0030:42,404
34Alison Bøje Due JensenOceans Manatee af Stampegården31:11,7811:05,754
35Nikoline NikolajsenStald Twisters Blue Berry Nice20:40,4121:07,534
36Nicole AndersenStampegårdens Crimerider30:23,0920:19,465
37Lene GadkjærMalegas Issac Newton2+11:41,7820:28,035
38Mia LadovSofiagårdens Cirsun Mellicta A...20:24,6630:36,005
39Karina VilsbøllStald Parsbergs Koh Tao af Høn...21:03,2930:40,825
40Marie FloutrupLyngs Ezonis Silver Pearl31:34,5021:01,785
41Cilia Bisgaard EbbesenElmelys Crystal Lake40:47,8820:44,656
42Heidi FrederiksenZentas One Spot Too Many21:10,7541:21,416
43Mia Berndorf LyngLyngs Ezonis Eramosa31:38,3531:35,666
44Ditte Winther JensenFyldbinggårds Golden60:30,8810:16,007
45Nicole AndersenZentas Maddison Square NY40:28,8730:37,047
46Mia Berndorf LyngCA's Shakir Amu50:44,3720:49,197
47Heidi Vitting PedersenVi.P's Tugtupit51:04,1220:54,137
48Line PetersenSilverados Partly Cloudy40:41,2250:49,729
49Fie MaaløeVi.P´s Jaspis51:18,2241:55,539
50Heidi FrederiksenZentas Times Square NY5+22:25,727+12:01,6515
51Lotte SvendsenNinkamus' Kalle K99+12:03,1270:49,2817
Uplac.Nikoline NikolajsenFilur1+22:28,81Trukket
Uplac.Lotte SvendsenHønsehusets Tiny Virovitica "T...20:35,12Trukket
Uplac.Anne-Mette FoghLegoTrukket
Uplac.Emma FrederiksenJordbærgårdens Exotic KakiTrukket
Uplac.Emma V. LaustsenFionas ErinomeTrukket
Uplac.Louise HansenRådved Nygård´s BumblebeeTrukket
Uplac.Louise JensenFionas Loved By JupiterTrukket
Uplac.Nadja Lykke Frederiksen M...Kaninbyens Dreaming Parade *Dr...Trukket
Antal deltagere: 59.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Rasmus Bjerner, Aase Bjerner
Sekretær: Louise Hansen og Betina Miller
Bedømmelsesmetode: D2 - Fejl lægges sammen, sidste tid tæller
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen

Svær lige
Dato: 2014-01-12 00:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Charlotte PedersenLykkes Falcon00:21,0900:12,35013
2Kirsten BjergSommerly's Kilan00:59,7500:22,75012
3Marlene BruhnStampegårdens Pompidou00:53,7100:23,33012
4Camilla á ArgjumOceans Going To A GoGo af Bella10:44,4700:29,0011
5Charlotte PedersenLykkes Sir William10:35,9110:14,102
6Marlene BruhnJordbærgårdens Flo Rida20:45,7200:23,602
7Malene LeerhøjOceans Alex Atlantic af Nicand...10:39,9710:29,472
8Malene LeerhøjLykkes Maid Manson20:28,8110:12,973
9Camilla á ArgjumStampegårdens Island of Advent...20:37,7810:16,663
10Lisa HeinFlora Narcissus (Noah)20:55,0010:32,133
11Heidi FrederiksenHønsehusets Prazo Caddo01:53,3730:55,403
12Aase BjernerBygholms Ch. Lamborghini Diablo21:02,0710:56,883
13Marlene BruhnCAs Arecurius Donn11:02,1021:00,093
14Kirsten BjergSommerly's Miindy af Magic10:31,9121:07,783
15Kirsten BjergFionas Kaw af Sommerly10:43,0630:21,724
16Sandra BardevigSofiagårdens Niva Bond 00730:32,6910:25,944
17Mia Berndorf LyngJordbærgårdens Quarter Pounder20:41,6320:26,504
18Cilia Bisgaard EbbesenFionas Rockers By Choice30:55,5010:58,534
19Karina KristensenFanTig Vade Retro af Bella50:45,2800:13,255
20Cilia Bisgaard EbbesenElmelys Supreme Whoops40:50,3110:17,225
21Janni LarsenNødkærlunds Eros31:18,7520:30,415
22Rasmus BjernerByte af Flora3+11:26,5310:47,785
23Kirsten BjergWinds Luke Skywalker41:06,8121:22,976
24Nicole AndersenZentas Nardus Naia Nimsetøs40:46,4730:18,007
25Kirsten BjergLykkes State of Art41:23,2531:06,037
26Mia Berndorf LyngCAs De Quo Aquilega61:18,6620:38,318
27Anne-Mette FoghRosas Costa Del Sol41:39,4771:50,2811
28Aase BjernerBygholms Lotus Europa9+1+12:13,3440:45,1915
Uplac.Heidi FrederiksenKandies Upsi DaisyDisk.
Uplac.Aase BjernerBygholms Nissan PixoTrukket
Uplac.Dorthe Veggerby LaustsenHønsehusets Never FearTrukket
Uplac.Nadja Lykke Frederiksen M...Kaninbyen's DiabloTrukket
Antal deltagere: 32.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Betina Miller
Sekretær: Maria Gadkjær
Bedømmelsesmetode: D2 - Fejl lægges sammen, sidste tid tæller
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen

Elite lige
Dato: 2014-01-12 00:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlOmløbCert.Point
1Charlotte PedersenLykkes Ch Zippo20:43,2200:15,69214
2Nanna ChristensenNardus' Iraklis Asteras af Bla...20:57,8200:18,1920 - 25,971
3Camilla á ArgjumStampegårdens Paramount20:47,0900:18,0920 - 27,65
4Charlotte PedersenLykkes Ch Stine Goya20:44,6900:18,5922 - 16,13
5Karina KristensenLykkes Fancy Faith21:11,1600:38,652
6Malene LeerhøjStald Blue's Ch. Blue Ocean10:48,8811:08,002
7Maria GadkjærMalega´s Scorpio10:31,3120:16,003
8Charlotte PedersenPralinens GCh. Mrs Butterworth11:02,8120:17,193
9Nicole AndersenLykkes Abalo Appaloosa30:48,5000:28,093
10Camilla á ArgjumOceans Dance Into The Light af...21:11,9710:34,573
11Lisa HeinNidus' GCh Nardus Stricta af S...21:57,0711:00,623
12Lisette KongerslevHønsehusets Ch. Diasay Rapa Nui20:38,4120:17,844
13Frederikke ChristiansenCAs Arecurius Teutates40:27,5000:20,784
14Frederikke ChristiansenHønsehusets Prazo Wabanaki40:41,0600:24,004
15Sandra BardevigLykkes Catwoman3+11:13,0300:38,754
16Lisette KongerslevHønsehusets GCh. Too Nice To S...11:12,0731:19,854
17Lisette KongerslevLykkes GCh. Björn Borg40:48,2510:17,155
18Charlotte PedersenLykkes Lady Laura3+11:03,5010:23,505
19Lisette KongerslevHønsehusets Diasay Mecca31:03,6920:34,685
20Nanna ChristensenCAs Arecurius Ogmios31:04,3420:41,445
21Betina MillerPlaymates Ch. Player af Alléga...31:39,7821:48,105
22Aase BjernerLeeds All-in-One51:11,7210:20,286
23Frederikke ChristiansenHønsehusets Prazo Waccamaw Sio...50:59,9310:38,786
24Charlotte PedersenLykkes Ch Topsy Tail51:20,8810:39,406
25Lisette KongerslevLykkes GCh. Karl Kani50:50,6220:21,577
26Lisa HeinNardus' Neottia Nepalensis af...61:14,5610:29,387
27Sandra BardevigLevades GCh. Yellowstone41:44,7230:35,947
28Camilla á ArgjumLevades GCh. American Samoa51:01,2520:40,347
29Maria GadkjærMalega´s Gemini30:57,8141:03,257
30Karina KristensenBellas GCh. We Are The World a...60:45,7220:22,348
31Lisa HeinNeottia Nidus-avis61:17,4740:40,4110
32Sandra BardevigWinds SCh. Niva Pattaya9+11:36,0010:23,1911
33Cathrine ElkjærSofiagårdens Non Stop4+12:00,3461:26,7811
34Sandra BardevigSofiagårdens Ch. Sport Inside8+42:47,7881:20,6820
Uplac.Nicole AndersenLeeds Back To Black5+22:16,79Trak sig
Uplac.Marlene BruhnSilverados Piper Cub71:05,66Trak sig
Uplac.Cathrine ElkjærLevades Glaicer BayTrak sig
Uplac.Cathrine ElkjærLykkes SpidermanTrak sig
Uplac.Cathrine ElkjærSofiagårdens Flying DreamTrak sig
Uplac.Charlotte PedersenLeed's Polly PowerTrak sig
Uplac.Frederikke ChristiansenCAs Asterisk Melayu GambangTrak sig
Uplac.Frederikke ChristiansenMilleniums Spicy ScoopTrak sig
Uplac.Henrik Dyekjær MadsenSommerly's PaxTrak sig
Uplac.Janni LarsenSpringers Flint af BellaTrak sig
Uplac.Karina VilsbøllJordbærgårdens Exotic CasTrak sig
Uplac.Maria GadkjærGaunbys Ch. Multi MedieTrak sig
Uplac.Marlene BruhnGrenens Crystal EyesTrak sig
Uplac.Mia Berndorf LyngStald Parsbergs Koh Samui af H...Trak sig
Uplac.Nanna ChristensenBaloos Tivi TobeyTrak sig
Uplac.Nanna ChristensenWinds NioryuTrak sig
Antal deltagere: 50.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Kirsten Bjerg
Sekretær: Louise Jensen
Bedømmelsesmetode: D2 - Fejl lægges sammen, sidste tid tæller
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen

Veteran lige
Dato: 2014-01-12 00:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Lotte SvendsenHindbærgårdens Look At Me? (Du...00:15,1800:17,3703
2Lene GadkjærSommerly´s Fiolito00:22,7510:24,441
3Janni LarsenTeam Sheik´s Afrodite10:35,9100:36,131
4Lene GadkjærSpeedy00:30,5510:52,151
5Louise HansenTumle10:23,5610:26,752
6Betina MillerStampegården's Nike10:57,5010:47,002
7Betina MillerAllégaardens SuDoKu11:11,4711:29,712
8Sandra BardevigSofiagårdens Princess Charming10:58,8831:27,814
Uplac.Louise JensenRosemarin af PecasusTrukket
Uplac.Marlene BruhnJordbærgårdens MarabouTrukket
Uplac.Sandra BardevigOttoTrukket
Antal deltagere: 11.  
Dommer: Kirsten Bjerg
Sekretær: Heidi Vitting Pedersen
Bedømmelsesmetode: D2 - Fejl lægges sammen, sidste tid tæller
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen